Skocz do zawartości

[Warszawa] Upalanko w Rykach? (było:Upalanko na Bemowie)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, a ja mam odwrotnie, ostatnio dziewczyna mi marudziła że długo się nic w Imprezie nie zmieniało, (nawet sugerowała że się obijam)

i żebym koniecznie założył pasy czteropunktowe na fotel pasażera (dla niej :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

shodan, nie zrozumiem, zawsze brzydziłem się kłamstwem i na pewno nie ożenię sie z kimś (nie wiem co w ogóle miałoby mnie skłonić do takiego kroku bo tej instytucji nie lubię z przyczyn ideaologicznych) kogo będę musiał okłamywać.

 

 

Ale wolałbym żeby akurat ten wątek jednak mniej wiecej trzymał się tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, nie zrozumiem, zawsze brzydziłem się kłamstwem i na pewno nie ożenię sie z kimś (nie wiem co w ogóle miałoby mnie skłonić do takiego kroku bo tej instytucji nie lubię z przyczyn ideaologicznych) kogo będę musiał okłamywać.

 

 

Ale wolałbym żeby akurat ten wątek jednak mniej wiecej trzymał się tematu.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się brzydzę kłamstwem...ale nie brzydzę sie wydechem...

Pozatym to tylko pół kłamstwa bo przecież móię że coś kupiłem....nieco zaniżam tylko wartość...

A mógłbym nie mówić wcale :mrgreen:

Azrael..... żona to takie cuś co:

a.) powoduje wzrost wagi każdego faceta o conajmniej 10 kg ( u mnie 20 kg )

b.) powoduje iż twoja pensja powinna zamiast do banku od razu być przelewana na konto np. Galerii Mokotów

I naprawdę trudno kbitkom wytłumaczyć że np. tarcze się skończyły, bo przecież "jeszcze są na kołach, bo widzę"

 

A wracając do Bemowa......żeby nie było że Off Top

......... będzie fajnie .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się brzydzę kłamstwem...ale nie brzydzę sie wydechem...

Pozatym to tylko pół kłamstwa bo przecież móię że coś kupiłem....nieco zaniżam tylko wartość...

A mógłbym nie mówić wcale :mrgreen:

Azrael..... żona to takie cuś co:

a.) powoduje wzrost wagi każdego faceta o conajmniej 10 kg ( u mnie 20 kg )

b.) powoduje iż twoja pensja powinna zamiast do banku od razu być przelewana na konto np. Galerii Mokotów

I naprawdę trudno kbitkom wytłumaczyć że np. tarcze się skończyły, bo przecież "jeszcze są na kołach, bo widzę"

 

A wracając do Bemowa......żeby nie było że Off Top

......... będzie fajnie .........

 

 

 

a to ciekawe... przeszkadza wam to w żonach, a nie przeszkadza w narzeczonych... no bo gdyby wam przeszkadzało od początku, to te kobiety nie stałyby się waszymi żonami.

:wink: więc nie narzekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec zakladam, ze musisz miec wyjatkowe umiejetnosci, jesli nasmiewasz sie z osoby, ktora wiele osob nauczyla naprawde niezle sobie radzic za kolkiem :twisted:

 

A czy ja podwazam jego umiejetnosci? Nie. To robia inni, ja sie nie odwaze. Twierdze tylko, ze jest bucem i chamem. A nazwa rajdowa w jego "szkole" dziala na mnie jak plachta na byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja podwazam jego umiejetnosci? Nie. To robia inni, ja sie nie odwaze.

 

Nazwales go przecietnym kierowca - stad moja reakcja.

Nalezy rozgraniczyc dwie sprawy:

- umiejetnosci jako kierowcy

- umiejetnosci jako instruktora

 

Powiedzialbym, ze te pierwsze ma bardzo dobre (znam niewiele osob, ktore sa w stanie go objechac, zarowno na sliskim, jak i na przyczepnym). A nalezy wziac pod uwage, ze za kazdym razem wsiada do cudzego samochodu - praktycznie "z marszu".

 

A instruktorem jest lepszym, niz kierowca :wink:

Nawet bardzo dobrze jezdzacym osobom jest w stanie cos podpowiedziec.

 

Twierdze tylko, ze jest bucem i chamem. A nazwa rajdowa w jego "szkole" dziala na mnie jak plachta na byka.

 

A to juz zupelnie inna historia :roll:

Nie posunalbym sie tak daleko, zeby nazwac go chamem :roll: ... ale jest specyficzny.. trzeba sie przyzwyczaic... albo szukac innego instruktora - co wcale nie jest proste :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieśmiało chciałem się wtrącić i zapytać czy ktoś wie już coś na pewno czy będziemy roztrząsać teraz czy umiejętności są duże czy małe :twisted:

 

ps. Vero sąsiadeczko droga masz rację jak zawsze :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Michalem, chyba juz nie bedziemy na ten temat dyskutowac, ale kto wie, moze ktos sie wtraci i zrobi jakiegos fajnego off topa :twisted:

 

Powiem więcej: niech no tylko ktoś tu spróbuje pociągnąć on-topa przez więcej niż 5 postów z rzędu, to wkroczy policja off-topowa pod moją komendą i zaraz zrobi stosowny (nie)porządek :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moze zaczne - w koncu masz wlasciwego avatara :mrgreen:

 

Ależ proszę bardzo - każdy off-top mile widziany :mrgreen:. Za każde pięć udanie zepsutych, a dobrze zapowiadających się wątków, policja off-topowa będzie wydawać kupony na przejażdżki imprezą...

 

...oczywiście czyjąś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaalooo... Drogi Termicie...

Wiadomo jush coś o tym Bemowie???

Jak się okaże, że plany nam się tak poprostu rozmyły, to będę głośno płakać :cry:

 

PS. a i tak jest lipa - 25 i 26 mam qrde pierwsze zajęcia w tym semestrze :roll: ale cóż, priorytety :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...