Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

EVO dziś dostało baty na maxa
Podium dla Subaru!

 

Subaru górą, brawo dla zwycięzców 8) 8)

 

 

swietnie dzisiaj dysponowanemy Poletyło w BMW

 

ależ on ogarniał to BMW na śliskim :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to part 2 :D:

 

Jak już mówiłem wszystkich nie nagrałem i tylko pierwsze przejazdy - potem już mi się nie chciało :D.

 

 

Dla mnie w tych warunkach ideałem przejazdu przy trybunie byłoby połączenie przejazdów - pierwsze opony JurekP, drugie opony (w lewo) KrzysiekO i wykończenie beben

 

Szkoda tylko, że KrzysiekO jechał w evo - taka mała dygresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to part 2 :D:

 

Jak już mówiłem wszystkich nie nagrałem i tylko pierwsze przejazdy - potem już mi się nie chciało :D.

 

 

Dla mnie w tych warunkach ideałem przejazdu przy trybunie byłoby połączenie przejazdów - pierwsze opony JurekP, drugie opony (w lewo) KrzysiekO i wykończenie beben

 

Szkoda tylko, że KrzysiekO jechał w evo - taka mała dygresja

 

 

hehehe dobre, wg mnie jednak wujo JureP pojechał najładniej i najszybciej 2 zakręty.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita przyczepność!!!! :D

achhhhh, że mnie tam nie było! łzy kapią na klawiaturę!

ale chyba mój anioł stróż coś maczał paluszki w mojej pompie do wspomagania, że nie przyszła jedna część na czas:)

gratulacje dla wszystkich za odwagę. patrząc na pierwszy przejazd nie wyobrażam sobie co musiało się dziać na czwartym.

stegny nie służewiec!

nooo i bęben i jego białas w końcu śniegu i lodu się doczekał!!!:)

Pierwsza trójka dała popis, każdy na swój sposób ale tylko pozazdrościć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki poszczególnych prób

http://www.nie-ASO.pl/pl/nie-ASO-motul-cu ... motul-cup/

 

klasyfikacje po II rundzie, ciasno jest jak cholera :twisted:

https://docs.google.com/leaf?id=0BznIyP ... 2&hl=en_US

 

Beben szczęściarz z oponami....

trzeba wspierac "polski" przemysł oponiarski - DĘBICA RZONDZI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiu o ,która sek to Twój przejazd?.

Wujo,,,,,,bez komentarza. :shock: :shock: :shock: :!: :lol:

Dziś zadzwonie.... :mrgreen:

 

Ogolnie pokaz umiejęności kjesowych i....siła spokoju i....panowania nad masą auta...opony jednak rządzły.

 

Beben szczęściarz z oponami.... :mrgreen:

 

 

Mój przejazd to 4:01.

Oceniaj :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na filmach to wygląda jak rajd inwalidów :lol: ... podjazd białej Corolli po starcie do OS - miszcz :!: Tylko 'L' na dachu postawić i byłby komplet :D

 

Jak jechałem do domu JurekP właśnie slicka na prawy tył zakładał ... nie wierzyłem że na tym wystartuje, a on nie dość że pojechał, to jeszcze 95% konkurencji sklepał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie jakim cudem poletyło który na 4 przejezdzie zrobił kilka bączków jest 4 w wynikach ?

dlaczego nie ma w wynikach łukasza byskiniewicza (gość) a Krzysiek Oracz jest ( oddałeś licencję ?)

 

-- 16 sty 2012, o 13:00 --

 

bęben link nie patita bo jest nie aso :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łukasza byskiniewicza (gość) a Krzysiek Oracz jest ( oddałeś licencję ?)

Byśkiniewicz dostał taryfę za ominięcie bokiem (pełną dzidą wg świadków) szykany do której hamowało się po lodzie do 10 km/h. Krzysiek jest w wynikach jako gosc czyli z licencją. Bolek czemu nie przyjechaś, fajnie było :twisted:

 

to co nie bangla to było podsumowanie każdego z przejazdów osobno ze strony czterech turbin, wystarczy tam wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bębenku bo miałem urodziny mojej małej lali. Rajdówka już była pod domem ale lala się rozpłakała...i uległem... Jestem nastepnym razem bo sie kurcze nastawiłem bardzo. A mogło by być fajnie bo załatwiłem super fajną zimówkę ze szwecji. mega klocek bardzo miękki i nawet po mega sliskim fajnie sie tym jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za fajną imprezę!!! Ponieważ zapomniałem już o śniegu zupełnie, postanowiłem wziąć opony, które nie miały już w ogóle bieżnika :P Liczyłem na to, że będzie po prostu mokro i będzie się fajnie poślizgać... Mokro nie było, ale ślizgać się ślizgałem, więc nie narzekam :P

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, a zwycięzcom gratuluje!!! Subaru power :twisted:

Miło było zobaczyć, tyle znajomych twarzy :) Na następną edycję też się piszę :) Może już bardziej przygotowany :P

 

Nagrałem komórką onboard z OS 3. Polecam, wszystkim tym, którzy nie wierzą ile opony mogą zrobić. Dla porównania powinien np. beben zamieścić jakiś swój onboard :P A i wybaczcie prymitywne dialogi na początku, ale czasami do startu czekało się po prostu zbyt długo (co jestem w stanie zrozumieć, przy takiej ilości aut ;) )

 

PS. Pozdrowienia dla MaćkaSubru i Agi oraz całej ekipy machającej 3.43 - myślałem, że nigdy nie przejadę już tego zakrętu :P

 

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He h. dzieki Harv za pozdro i kiwki. bylo ich sporo bo predkosci zerowe. ogolnie mielismy z jednej strony niezly polew z Was na tym hamowaniu. z drugiej strony wspolczulismy Wam okropnie. zgodnie stwierdzilismy ze najlepsza byla tam technika "rynsztoka" czyli za mostkiem lewa strona na kraweznik, hamowanie trawa do zera, przed opona na lodzik i przy samej oponie sie lamac. udalo sie to z 6 moze 7 zalogom. generalnie wielkie gratulacje dla dojechanych. pozdro dla Harva, Szubaru,sieli i calej reszcie. mamy troche materialu video. jak bedzie gotowe wrzucimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...