Skocz do zawartości

Masz to w Polsce ??


psocik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Rzeszowie jest salon Subaru od niedawna kolo salonu Mercedesa, a jadac głowna aleja przy której stoi salon Mercedesa, nawet nie ma szyldu czy jakiegokolwiek drogowskazu ze tam jest salon Subaru! A zeby tam sie dostac trzeba przejechac przez osiedle...

W katalogu Samochody Swiata 2006 jest reklama Subaru, z drugiej strony katalogu :)

 

Pemo, czy jest tam również serwis? Jeśli tak to czy jest godny polecenia?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorgal, nie pamietam w ktorym temacie pytales o navi, wiec odpowiem tu. Otoz w tym momencie prace trwaja nad dostosowaniem/dopasowaniem innego systemu do tego obecnego w samochodach. Oznacza to, ze to bedzie odrebny system korzystajacy z ekranu. W momencie przekroczenia granicy wlaczac sie bedzie oryginalny, a na terenie Polski dzialac bedzie wlasnie ten drugi.

Takie prowizoryczne rozwiazanie, dopoki sie nie otrzyma pomocy "z gory". Bede trzymal na bierzaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorgal, nie pamietam w ktorym temacie pytales o navi, wiec odpowiem tu. Otoz w tym momencie prace trwaja nad dostosowaniem/dopasowaniem innego systemu do tego obecnego w samochodach. Oznacza to, ze to bedzie odrebny system korzystajacy z ekranu. W momencie przekroczenia granicy wlaczac sie bedzie oryginalny, a na terenie Polski dzialac bedzie wlasnie ten drugi.

Takie prowizoryczne rozwiazanie, dopoki sie nie otrzyma pomocy "z gory". Bede trzymal na bierzaco

 

Than_Junior dziękuje za informacje, trzymam kciuki aby się udało jak najszybciej.

 

Co do serwisu w Rzeszowie to WWW jest już uaktualnione i wszytko wygląda profesjonalnie - zobaczymy jak faktycznie będzie z usługami.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdze że fakt iż subaru sie nie reklamuje jest fajne. Nie wiem czy mądre czy nie ale fajne. Świadczy to o tym że firma osiąga taki poziom sprzedaży jakiego oczekuje,a im mniej na drodze subarynek tym bardziej my czyli miłośnicy tej marki jesteśmy oryginalni. Czy źle myśle????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdze że fakt iż subaru sie nie reklamuje jest fajne. Nie wiem czy mądre czy nie ale fajne. Świadczy to o tym że firma osiąga taki poziom sprzedaży jakiego oczekuje,a im mniej na drodze subarynek tym bardziej my czyli miłośnicy tej marki jesteśmy oryginalni. Czy źle myśle????

 

Tak to fakt! Coraz więcej jeździ! Ale nadal dla polaków ta marka jest tematem tabu! Nie osiągalna dla zwykłego śniertelnika.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to fakt! Coraz więcej jeździ! Ale nadal dla polaków ta marka jest tematem tabu! Nie osiągalna dla zwykłego śniertelnika.......

 

o wlasnie, dlaczego komukolwiek mowie subaru, patrzy na mnie dziwnym okiem, mowi ze super ale czy wiem w co sie pakuje, ze potworne koszty, ze wszystko drogie. prawda to?? ja sie wcale nie pakuje w potworny power estiaj tylko w dwulitrowe legacy.... czy utrzymanie faktycznie bedzie drozsze od, dajmy na to hondy accord??

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, dlaczego komukolwiek mowie subaru, patrzy na mnie dziwnym okiem, mowi ze super ale czy wiem w co sie pakuje, ze potworne koszty, ze wszystko drogie. prawda to??

 

Niektóre części są zaskakująco atrakcyjne cenowo. Przykład z ostanich dni. Przednie nadkole do WRX, całe jest z w jednym kawałku, cena ok 160 PLN.

W Renault Clio Sport nadkole jest z dwóch kawałków, kiedyś kupowałem tylko zewnętrzną jego częśc, za jakieś 170 PLN! A to tylko było pół nadkola!

Ale są też i ceny które potrafią załamać.

Wybór należy do Ciebie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, ze to zadne ekonomiczne auto, nie licze na koszty uzytkowania a la panda, ale skad te opinie o potwornych kosztach eksploatacji? zreszta przez czesc z was (- nas :D ) potwierdzane? czy jest az tak zle? chodzi o spalanie? koszty serwisu? (mam nadzieje ze sie nic nie bedzie psulo, jak w mojej starej slodkiej bidulce hondzi :D ) przeglady? co jeszcze? o ile drozsze? wiem ze za komfort subarowski trzeba placic, ale czy tak slono? np. vw ma bardzo drogi serwis, czy subaru podobnie?

 

przepraszam ze nudze, psuje atmosfere jakimis glupimi watpliwosciami natury ekonomicznej, wiem ze subarowiec powinien byc ponad tym, ale jednak :wink:

 

paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli mialbym porownac koszty eksploatacji STi (ujezdzam 4 miesiace dopiero)

do mojego poprzedniego samochodu czyli hondy prelude ('93) to pomimo ze eksploatacja hondy do tanich nie nalezala (dosc nietypowe auto) to i tak eksploatacja subaru to jest przepasc w porownaniu do hondy, i nie chodzi tylko o spalanie na poziomie 20l, 3x drozsze materialy eksploatacyjne ale tez o kilkakrotnie szybciej zuzywajace sie te materialy eksploatacyjne, wezmy np sprzeglo ktore u mnie wytrzymalo 30kkm (pominmy juz od czego padlo :wink: ale padlo), teraz majac 33kkm na liczniku zbliza sie koniec tarcz hamulcowych... do tego dochodzi komplet opon zimowych i letnich raz w roku...

Wiec po przesiadce z hondy jestem w szoku :twisted:

Ale nawet teraz wiedzac juz jakie sa realne koszty utrzymania subaru i tak bym kupil go jeszcze raz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...