Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak bedzie z cena w pl. Cos mi sie wydaje ze dzieki tym wszystkim gadzetom i wartosci naszej zlotowki ilosc sprzedanych egzemplarzy bedzie do policzenia na palcach obu rak.

 

Ja swojego nie widzialem juz tydzien i bardzo tesknie.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu na forum sa raporty z ktorych wynika ze sprzedaje sie mniej w kazdym nastepnym roku. Ja mam dziesiec palcow u rak wiec pewnie starczy. Zapalencow z forum moze nie byc na tylu. Inni beda woleli mocniesze fury za podobna kase lub ew. gt86. Takie moje gdybania. Dla mnie lepiej. Szczerze to nie lubie spotykac innych brztow na trasie. Egoista ze mnie.

szczerze? ja bym nie spał :P

No bez przesady. Co innego gdyby przybylo 50KM. Reszta to ozdobniki. Fakt niektore fajne ale pewnie bedzie mozna przeszczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szczerze? ja bym nie spał :P

No bez przesady. Co innego gdyby przybylo 50KM. Reszta to ozdobniki. Fakt niektore fajne ale pewnie bedzie mozna przeszczepic.
I tak najlepsza zmiana w pierwszym "lifcie" to była wymiana kluczyka :D Edytowane przez super_bolek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chyba powoli tracę zmysły...

Na początku włączyłem sobie pokazywanie wybranego biegu (G-on), teraz chciałbym to wyłączyć - przełączam guzikiem od przebiegu i mam tylko S-on/off, G nie ma. Wiem, że to pojawiało się albo w trybie OFF, albo ACC (albo obu), ale teraz nie ma tego w żadnym z tych trybów. Nie wiem, czy ciągle coś źle robię, czy może być jakiś inny powód, że się to nie pokazuje?

 

p7.jpg?ct=d25a406e241c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chyba powoli tracę zmysły...

Na początku włączyłem sobie pokazywanie wybranego biegu (G-on), teraz chciałbym to wyłączyć - przełączam guzikiem od przebiegu i mam tylko S-on/off, G nie ma. Wiem, że to pojawiało się albo w trybie OFF, albo ACC (albo obu), ale teraz nie ma tego w żadnym z tych trybów. Nie wiem, czy ciągle coś źle robię, czy może być jakiś inny powód, że się to nie pokazuje?

 

p7.jpg?ct=d25a406e241c

Może trochę offtop ;) ale czytałeś ostatnio jak Japończycy wgrali update do satelity? http://hackaday.com/2016/05/02/software-update-destroys-286-million-japanese-satellite/

A Ty tu mówisz że w samochodzie zniknęło ;)

 

Jest tak jak mówisz. "start" bez sprzęgła i pod ODO się pokazuje (u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tutaj tak zostawię ;)

 

49a4204afa3106b59332936420d339d7.jpg

 

Jakby komuś mocy brakowało :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A wystarczy silnik EJ22 rozwiercony na 2,35, głowice Coswortha, turbina jak wiadro, 600 KM i 700 Nm. Taniej, zgrabniej i równie szybko zabije.

No i szybciej można wrócić do serii, niebitej i nieupalanej  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce najnowszy Motor. Jest test elastyczności kilkuset modeli. M.in BRZ i GT86... mają po 7,6 i 7,5 w pomiarze od 60 do 100 na 4 tym biegu. Te ponad 7 sek to bardzo kiepsko spoglądając na wyniki. Nawet mx5 165km ma wynik o 1 sek lepszy o wszelakiej maści hatchbakach nie wspomanajc. Serio jest tak słabo?

 

Wysłane z mojego SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce najnowszy Motor. Jest test elastyczności kilkuset modeli. M.in BRZ i GT86... mają po 7,6 i 7,5 w pomiarze od 60 do 100 na 4 tym biegu. Te ponad 7 sek to bardzo kiepsko spoglądając na wyniki. Nawet mx5 165km ma wynik o 1 sek lepszy o wszelakiej maści hatchbakach nie wspomanajc. Serio jest tak słabo?

 

Wysłane z mojego SM-N910C

No, jest tragicznie. Nie kupuj  :biglol:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wpadł mi w ręce najnowszy Motor. Jest test elastyczności kilkuset modeli. M.in BRZ i GT86... mają po 7,6 i 7,5 w pomiarze od 60 do 100 na 4 tym biegu. Te ponad 7 sek to bardzo kiepsko spoglądając na wyniki. Nawet mx5 165km ma wynik o 1 sek lepszy o wszelakiej maści hatchbakach nie wspomanajc. Serio jest tak słabo?

 

Wysłane z mojego SM-N910C

No, jest tragicznie. Nie kupuj :biglol:

 

;)

Nie no nie kupię, za małe toto... :-) bardziej mi chodzi po głowie nowy ctr / golf r czy foka rs :-)

 

Wysłane z mojego SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o wszelakiej maści hatchbakach nie wspomanajc

Oh-Boy-here-we-go-again.jpg

 

Oj, to nie mój cytat  :angry:

 

 

Nie no nie kupię, za małe toto... :-) bardziej mi chodzi po głowie nowy ctr / golf r czy foka rs :-)

 

Aha, no to wszytko wyjaśnia B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...