Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcecie być szybcy w swoich BRZtach proponuję śledzenie kanału oraz analizę materiałów przesyłanych przez Karola.

 

Samochód bardzo podobny do BRZta, zdrowo przerobione e30 318is, dużo lżejsze ale też sporo słabsze bo tylko 140 koni ale.... dzięki kierowcy makabrycznie szybkie.

 

 

 

Filmów przesłanych jest dużo, więc można prześledzić naukę i progres kierowcy. ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakieś 40km na ostro czyli 30% rajdu RSMP ;)

 

Jest co jechać, polecamy, zapraszamy  ;)

 

A z Karolem, kolega gryki możesz zagadać, to Cie popilotuje i  podpowie co, gdzie, jak jechać. Lepszej nauki nie ma a nikt nie każe iść pełną dzidą  :)

 

Oglądałem nagrania z takiej jazdy i facet wie co robi i ma cierpliwość a na każdym przejeździe był progres  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki,

na razie docieram, jak z jajkiem. W poniedziałek jadę w dłuższą trasę, już się nie mogę doczekać. :dance:

 

 

 

citan, to wpadaj nowym nabytkiem w sobotę na spot - szczegóły w wątku łódzkim!

Niestety nie ma szans najmniejszych, że się pojawię. :/

 

 

 

te czarna bestie

Tylko ona szara jest - kolor taki jak u @@Than_Junior.   :P

post-1587-0-40768200-1434096456_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z opóźnieniem, ale chyba już mogę się dopisać do listy posiadaczy. :)

Duże podziękowania dla @@raju - za wszystko oraz @@Andrzej Koper - za miłą rozmowę i prezent. ;)

Gratki! Szykuj się na nieznikający uśmiech z Twojej twarzy i dziwne spojrzenia innych użytkowników dróg :D

Miłego!

Acha, nie odkładaj szkolenia w SJS B)

 

No to znowu Pan Andrzej miał rękę do BRZeta. Ja też, dzięki zapobiegliwości Pana Andrzeja, mam BRZeta.

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców: wiem ze BRZ w automacie to profanacja, ale nie udało mi się znaleźć informacji jaka skrzynia tam siedzi, CVT czy coś innego?

Hej,

Nie wiem czy profanacja, ale ja wybrałem automat jako praktyczne rozwiązanie, gdyż jeżdżę nim na codzień i nie wiem jakim autem bym nie jechał to jazda w korkach, co chwila machając drążkiem, jest dla mnie dragiczna ;-)

Jak się zachowuje automat w BRZy? Bardzo przyzwoicie, choć używając manetek wykręciłem większą prędkość na tym samym odcinku, ale czy różnica pomiędzy 190 a 200 to różnica?

 

Nie sprawdzałem bez wyłączonych zabezpieczeń, kontroli trakcji.

 

Podstawowa cecha BRZ: ograniczenie na zakręcie 30 a licznik wskazuje 70 i :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...