Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Strzel ze sprzęgła przy 5000 tys obr to też GTek zapiszczy. Wisko ma troszkę zwłoki zanim zadziała. Zwłaszcze leciwe.


Jeszcze jedno: wczoraj zrobiliśmy test możliwości auta czyli cztery dorosłe osoby na pokład i jazda bokiem po kostce. Da się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@elmo, smichy chicy, ale to jest akurat mega praktyczne ;) W dodatku prosciutkie w montazu. Choc uwazam, ze seryjnie powinno byc zintegrowane jakies rozwiazanie, bo to ze wlasciciele BRZ raczej czesto beda korzystali z mozliwosci skladania tylnego siedzenia, to bylo chyba do przewidzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie na biżuterię:

 

post-3946-0-01617000-1435815801_thumb.jpg

 

Lekki brudasek  ale i tak coś tam widać. Niestety musiałem wsadzić opony 225/45 (lepsze byłyby 225/40 jak takie są) bo felga 17x8" i 215 ciężko już założyć. Ale auto prowadzi się, póki co (na razie miasto) bardzo podobnie jak na serii tylko ma nieco więcej przyczepności. Ale szpera działa wtedy kiedy powinna ;)

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to jeszcze zobaczyć na żywo, bo na zdjęciach bardzo fajnie. Wielkość felgi idealna do zabawy a jak Cie najdzie ochota to sobie dokupisz jakieś wielkie wiadra.

 

Wybrałeś idealne felgi do BRZta!!

 

Trochę lepsze zdjęcie  ;)

 

 

BRZ-57DR-18-9.5+381.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę lepsze zdjęcie ;)

 

Tu to chyba 18" ale i tak bardzo fajnie :)

 

 

 

Jak najbardziej ale 18'' to do lansu a nie do zabawy a Izotom teraz nie odpuszcza nogi z gazu... przynajmniej tak mówią na mieście  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, kapcie nie pozyja dluzej jak do konca lata. A wlasnie wyrzucilem Eagle F1 :[

;)

 

 

E tam, mi do zabawy starczyły na 4 imprezy ;)  Szukam nowych, albo jakiś fajnych używanych. Tomuś, a nie obiecałeś mi na Plejadach, że wpadniesz na PSB? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...