Skocz do zawartości

Subaru rost/rat style


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie,chodzi mi po głowie kupno starego turbodziadka lub imprezy GC8 i zamiast doprowadzanie do stanu idealnego po prostu zrobić rosta/rata na zloty :?:

Nigdy w zyciu nie widziałem takiego projektu więc...tym bardziej oryginalnośc na scenie tuningowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie,chodzi mi po głowie kupno starego turbodziadka lub imprezy GC8 i zamiast doprowadzanie do stanu idealnego po prostu zrobić rosta/rata na zloty :?:

Nigdy w zyciu nie widziałem takiego projektu więc...tym bardziej oryginalnośc na scenie tuningowej :mrgreen:

 

Tym bardziej że nakład pracy przy niektórych egzemplarzach nie będzie taki duży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rost jest świetny 8)

W maju byłem na zlocie cultstyle.pl w Mielnie.

Dwa przykłady rosta, które ustrzeliłem własnie w Mielnie:

230419_163699660359118_100001572555246_421480_1973523_n.jpg

227109_163699760359108_100001572555246_421483_862264_n.jpg

Według mnie najlepsze rost projekty w Polsce.

MIKKIEGO Legacy odwraca głowy :D Spotkałem na stacji BP w Starej Miłośnie, najpierw szukałem zbliżającego się głośno bulgoczącego pojazdu, a po chwili dostrzegłem RostSubaru. Jak zobaczyłem Legacy wyglądałem tak--> :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI nie jesteś jedyny.. zastanawiałem się czy coś podobnego napisać, ale mnie ubiegłeś..

u nas i tak tyle złomu po ulicach jeździ, że szczytne założenia takiego pomysłu na wyróżnienie się wśród ślniących aut, są na polskie warunki tak jakoś nie bardzo. A przede wszystkim to mi sie po prostu nie podoba, jako miłośnikowi motoryzacji. Rdza to dla mnie wróg, a nie styl.

Pięknie odnowiony zabytek, który wygląda jak nowy, a ma 40 czy więcej lat to jest to. Robienie z kilkunastoletniego auta jeszcze większego złomu..tak jakoś aż żal.

Lubię też "cichociemne" auta, takie nie na pokaz, a do jazdy, ale raczej w stronę zmapowanego forka, a nie w stronę rdzy i krzywo przyczepionej tablicy. Samochód prosto z błota po sam dach - OK. Zardzewiały - nawet celowo - mi nie pasuje.

Wybaczcie więc, ale też nie będę się zachwycał tym pomysłem.

Ale jak to kogoś kręci niech się bawi, nie ma przeciwskazań, jak zawsze rzecz gustu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna myślałem o tym, że warto by było znaleźć jakiś ładnie zardzewiały samochód, utrwalić rdzę, polakierować bezbarwnym. Na razie jednak nie spotkałem się z czymś takim.

 

Ja się spotkałem, wygląda lepiej niż goła rdza 8)

 

Volkswagen-Jetta-fot.-maxituning.es_.jpg

 

Swojego czasu ta Jetta stała za 3k pln na motoallegdrogo, nawet chciałem ją kupić jako tani dupowóz :)

 

-- Wt lis 08, 2011 1:56 pm --

 

Maciex, rdza z jaką się spotykasz na większości samochodów nie ma nic wspólnego z rdzą na "rostach".

Na co dzień widzisz samochody, w których rdza wyżera dziury w budzie. Na tych samochodach to tylko rdzawy osad, tu nie ma prawa zrobić się dziura na wylot bo nie ma powłoki lakierniczej.

Ale fakt, ten styl, albo ktoś pokocha od pierwszego wejrzenia, albo znienawidzi i nic już tego nie będzie w stanie zmienić :mrgreen:

Mi się podoba, ale nie do wszystkiego pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, że to taki styl, a nie rdza na wylot l i nawet kiedyś w jakimś piśmie tunningowym widziałem calkiem fajnie tak zrobiony samochód - jakoś mu to pasowało.

Ale to pewnie jak z tunningiem wizualnym- trudno zrobić to z gustem, znacznie częściej chce się dobrze, a wychodzi "wiejski" (nawet jak robią profesjonaliści nie zawsze wychodzi, a co dopiero jak się bawi w to amator).

Więc pewnie wszystko kwestia realizacji.

krzywa tablica mi sie na pewno nie podoba, ten na ostatnim zdjęciu - daje radę, bo całość wygląda całkiem schludnie i jakoś widać że to celowa robota, nie auto które wyjechało prosto ze szrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim bym sie wziął za rosta to pewnie dużo czasu minie ,a temat załozyłem aby zobczyć jakie będą reakcje,bo wielu rosta nie rozumie,a nawet jak rozumie to i tak sie nie podoba,a subru w roście nie widziałem i byłem ciekaw jaka jest wasza reakcja.

 

A co do tego jakie rosty robia polacy-no cóż jedne z lepszych w europie i to ie mam bata,tutaj liczy sie przede wszystkim pomysłowość,bo pojechnie solanka całej budy sprawy nie załatwia podobnie jak włozenie siatki w zderzak nie zrobi z auta super tuning fury :mrgreen:

 

-- Śr lis 09, 2011 10:49 pm --

 

dorzuce dwie fotki,bo rost rostem ,ale jest jeszcze rat,a to juz hardcore :mrgreen: jestesmy juz na ty etapie ,że przywozi sie takiego rata na lawecie plus masa gadżetów do strojenia auta i jego okolic,a po zlocie spowrotem na lawete i do domku:) Macie przepiekny przykład malucha rat style :shock: :mrgreen:

 

Jeszcze niedawno rost/rat kojarzyło sie z autami których nie szkoda było tak potraktować ,bo to już wiekowe auta ,a teraz?? ostatnio w gazecie widziałem Tigrę,wcześniej zacna mazdę RX7 ,a swego czasu furorę i szok jak i tez zniesmaczenie i posądzanie o profanację wzbudzał Mercedes W140 jako rost :shock:

 

-- Śr lis 09, 2011 10:49 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, tego malucha jak i tipo w tle i jeszcze wiele samochodów w tym stylu reprezentujących polską scenę tuningową widziałem na żywo. Osobiście mi się styl podoba, ale musi być to zrobione z głową no i nie do każdego samochodu pasuje :P W140 w rost, to dla mnie porażka :/ Maluch z Twojego zdjęcia bardzo na plus :) Tigrę widziałem nad Jeziorem Białym w wakacje, wyglądała ok. Polecam jeszcze Opla Ascona, którego właścicielem jest bardzo znany w tym świecie Pevo.

 

A co do tego jakie rosty robia polacy-no cóż jedne z lepszych w europie i to ie mam bata,tutaj liczy sie przede wszystkim pomysłowość

 

Dokładnie, liczy się pomysłowość, tu Polacy w ostatnich latach "żondzom" :twisted: I to nie tylko w rostcie, ale wg. mnie w całym german style i cult style. Swojego czasu najlepsi w te klocki byli niemcy, ale obecnie chyba mają za dużo pieniędzy, a za mało pomysłów, przez co z ich samochodów robi się co raz to większa kupa ;/ Polacy braki w budżecie nadrabiają pomysłem, mamy silną grupę reprezentującą nas na zlotach w całej europie, a samochody naszych rodaków robią ogromne wrażenie gdziekolwiek się nie pojawią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...