Skocz do zawartości

Zegarki-temat dla miłośników kwarców, automatów i analogów


hercooles

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś jaki smartwatch wybrać dla kobiety w granicach powiedzmy 500 zł? Nie ma być to model z milionem funkcji a raczej chodzi o wygląd i podstawowe funkcje w tego typu urządzeniach.

 

Polecam coś od Pebble, np. Time - nie ma androidowych wodotrysków, ale dzięki temu (i dzięki temu, że ekran to coś w rodzaju e-papieru) rozkłada inne smartłocze na łopatki jeśli chodzi o czas działania na jednym ładowaniu: 5-7 dni. Sprawdzone osobiście. Poza tym oczywiście pełna integracja z telefonem, krokomierze, inteligentne budziki i większość funkcjonalności zegarków na androidzie, tylko ze skromniejszą grafiką. Mi się sprawdza :)

 

pebble-0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jaki smartwatch wybrać dla kobiety w granicach powiedzmy 500 zł? Nie ma być to model z milionem funkcji a raczej chodzi o wygląd i podstawowe funkcje w tego typu urządzeniach.

tu będzie problem z znalezieniem czegoś co będzie pasować na zgrabna delikatną kobiecą rękę ponieważ te smartwatche by w miarę funkcjonowały posiadają baterie od 200 do nawet 600 mAh co przekłada się na wielkość takiego zegarka i średnia wielkość takich zegarków to około 45 mm średnicy a nawet 55 mm przekątnej przy prostokątnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pebble, ale starszy Steel. Mega czytelny wyświetlacz, długa praca baterii, wyświetla powiadomienia, pogodę, steruje odtwarzaniem muzyki (dobre zimą, jak telefon schowany głęboko). Jutro black friday, na pewno da się kupić taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znacie sie na wszystkim, wiec się zapytam. coś o zegarku Nesterov ktoś wie? zakochałem się bez pamięci;)

stanąłem przed dylematem wyboru kolejnego codzienniaka. po przejrzeniu oferty do tysia pln, stanęło na Junkersie, Zeppelinie i właśnie Nesterovie. designem i wielkością wygrał ostatni. i teraz pytanie- czy to zegar na chwile i szlag go zaraz trafi, czy może trafiłem na coś sprawnego;)89da966e4caf41d746f28a081345f534.jpgba55072bb393e1eaa96815de21a38a29.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, i mnie też to dopadło !!! ehhhhh

 

mam w planach trzy zegarki - EDOX Extreme Pilot (jednak cena nie na teraz)

 

edox-wrc-xtreme-pilot_2.jpg

 

wersja sportowa, trochę chodzę po górach itp wiec myślę o tym CASIO Pro Treku

 

PRW-6000Y-1AER.png

 

 

Super wyglądający model to VOSTOK Motorsport:

 

dziai-lt-img-p-5-2-2-6-1-52261.jpg-800x8

 

Finalnie w lutym będzie VOSTOK Mriya

 

v-9516-5554250.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vostok wymiata. nie wiem o co chodzi w designie zegarków ze wschodu, ale jest w nich cos miłego dla oka. Ile razy patrze na swojego nesterova morda mi się cieszy.

Z chin idzie już naviforce. za 16$...zobaczymy z czym to sie je i czy przeżyje rok. jeśli tak, to się zamortyzuje;)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos - mam fenixa 3, na raxie się super sprawdza ja użytkuje go na codzien i do trningow -bieg, pływanie rower. Bateria długo trzyma także z włączonym GPS  -przynajmniej około 20 godz., a bez GPS to penie grubo ponad tydzień wytrzyma. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...