Skocz do zawartości

Rajd Dakar 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, nie znacie sie i tyle. Na pewno wina kierowcy, bo jak moze nie byc wina kierowcy, jesli on jest POLAKIEM i my jestesmy POLAKAMI.

Utopic tych, ktorym cos sie udaje. Nie pozwolic wsiadac im do samochodow, ktore my im kupilismy i ktore za nasze pieniadze rozwalaja nieodpowiedzialnie.

To skandal, przeciez to z naszych podatków jest. Zamiast becikowego.

Wystawienie auta prywatnie podono kosztuje milion w wersji oszczednej/rozpoznawczo zaczepnej. Pisze podobno, bom tak usłyszał.

Wy wiecie ,że to jest 1000 JEDEN TYSIAC becikowych??? Tak marnowanych!

Ludzie trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam, jak raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, dokładnie tak.

 

Myślę, że to strategia, aby na pierwszych szutrowych odcinkach tam gdzie jest szansa dać z siebie wszystko - maximum atak, aby się pokazać i zostać zauważonym przez media i kibiców. Niestety często kosztem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marek Dąbrowski już nie jedzie w Rajdzie Dakar 2006. Reprezentant ORLEN Team zmagający się z kontuzjowaną ręką skapitulował dopiero kilka kilometrów po starcie do czwartego odcinka specjalnego. Polak od początku rajdu walczył nie tylko z rywalami, ale również z bólem. "

 

Szkoda, twardy z niego gość ale wydaje mi się, że mimo wszystko powinnien pojechać zmiennik.

W zeszłym roku był nim Łukasz Kędzierski i jak na debiut wypadł świetnie :arrow: 5 miejsce wśród debiutantów :!:

Chociaż dawał bym mu większe szanse jeśli doszło by do skutku

planowane ogranicznie pojemności motocykli do 450 (lub 550) ccm .

Na tych wielgaśnych kozach jakimi są KTM LC4 660 RALLY można by dać szansę komuś wyższemu np. Obłuckiemu

tylko nie wiem czy jest możliwość obejścia jego aktualnego kontraktu z zespołem UFO Corse Yamaha

ale są też inni dobrzy zawodnicy: Szuster, Przybysz, bracia Świderscy itd.

 

Mam nadzieję że Tommi mnie zaraz nie zjedzie za przedmonitorowe poglądy. :wink:

 

Dlaczego Hołek teraz jedzie Nissanem a nie Miśkiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to strategia, aby na pierwszych szutrowych odcinkach tam gdzie jest szansa dać z siebie wszystko - maximum atak, aby się pokazać i zostać zauważonym przez media i kibiców. Niestety często kosztem sprzętu.

 

Ja myślę że Hołek jeźdiz torchę jak Vatanen i inni mistrzoowie z rajdów płaskich w tym rajdzie. Tylko oni mają dużo więcej szczęścia i więcej doświadczenia z dawniejszych długich rajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego Hołek teraz jedzie Nissanem a nie Miśkiem :?:

 

bo Misiek się sypał, więc to była bardziej walka z samochodem i jego awariami i mało skutecznymi naprawami serwisu, więc w tym roku przesiadł się na Nismo.

 

I tej wersji się trzymajmy :mrgreen: po co kwasy na forum.

 

 

Masuoka dachował pomiędzy 1CP a 2CP - szkoda bo fajnie gość jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego Hołek teraz jedzie Nissanem a nie Miśkiem :?:

 

bo Misiek się sypał, więc to była bardziej walka z samochodem i jego awariami i mało skutecznymi naprawami serwisu, więc w tym roku przesiadł się na Nismo.

 

Moje nieźle poinformowane źródła twierdzą, że właśnie Nissan jest dużo bardziej zawodny, mimo że szybszy od Mitsubishi. Zresztą dowodzą tego poniekąd wczorajsze przejścia Hołka na dojazdówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Holka i Masuoki :(

 

Masuoka jest megakozakiem - nie wiem czy pamietacie jak chyba dwa albo trzy lata temu on i taki drugi kitajec w Miskach zapierniczali ~180 przez step jeden obok drugiego (jesli dobrze pamietam, to i tak juz nie mieli szans na wygrana, ale chcieli jeszcze odrobic jak najwiecej?) - wygladalo to kozacko i pamietam jak komentator na Eurosporcie nazwal ich "kamikadze" :) Ma ktos moze to nagrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle sobie pojeździli po Hołku na orlenteam :mrgreen:

http://www.orlenteam.pl/www_aktualnosci ... ?pid=49900

 

widze, ze dobry z ciebie kibic hehe , proponuje zebys tez napisal cos ciekawego na tym forum, radosc ogromna... bo jakby dojechal to lipa...

przypomnij co zepsulo sie z winy kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa i tyle z tym sprzetem

 

A Czachor walczy ostro , dzisiaj 19 czas a w ogolnej jest 21 i mysle ze im dalej w wydmy tym lepiej dla Niego.

 

 

 

"... a taki piękny był amerykancki, szkłoda...."

wszyscy az sie klada ze smiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colirzadzi, poczytaj moje poprzednie posty, cały czas piszę że brak mu pokory.

Dakar to nie rajd typu Barbórka czy Kormoran, jak przeczytałem jego wypowiedzi przed ubiegłorocznym Dakarem to wiedziałem, że nie ma szans dojaechać. To samo było w tym roku i tyle.

Życzył bym sobie aby wszyscy w komplecie zameldowali się w Senegalu - trudno będzie tylko Czachor.

Zwróć uwagę na wypowiedzi Hoła i Czachora czy innych doświadczonych zawodników, a odpowiesz na nurtujące Cię pytania.

W ubiegłym roku startował topowym sprzętem z poza fabryki, tylko on z całego rallyartu zdemolował tak furę, pogiął kilka wachaczy inni nie więc o czym to świadczy?

W tym roku wystartował nissanem z najlepszej stajni bo miśkiem już nie mógł i też mu dał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Foresterem dalej by zajechał ;)

 

W ostatniej edycji Rajdu Safari w MS, czyli w roku 2002 jedna z zalog wystartowala wlasnie w Foresterze w kl. N4. Kenijska ekipa ukonczyla rajd na 12 pozycji :)

 

Takze jakby co, Forys ma homologacje i ogladajac relacje z Dakaru tak sobie myslalem, ze fajnie byloby kiedys wystartowac SF w Dakarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colirzadzi, poczytaj moje poprzednie posty, cały czas piszę że brak mu pokory.

Dakar to nie rajd typu Barbórka czy Kormoran, jak przeczytałem jego wypowiedzi przed ubiegłorocznym Dakarem to wiedziałem, że nie ma szans dojaechać. To samo było w tym roku i tyle.

Życzył bym sobie aby wszyscy w komplecie zameldowali się w Senegalu - trudno będzie tylko Czachor.

Zwróć uwagę na wypowiedzi Hoła i Czachora czy innych doświadczonych zawodników, a odpowiesz na nurtujące Cię pytania.

W ubiegłym roku startował topowym sprzętem z poza fabryki, tylko on z całego rallyartu zdemolował tak furę, pogiął kilka wachaczy inni nie więc o czym to świadczy?

W tym roku wystartował nissanem z najlepszej stajni bo miśkiem już nie mógł i też mu dał radę.

 

nissan, ktorym jedzie(chal) Holo jest w specyfikacji 2003r...a dla takich aut to przepasc.

a co do pokory.....to ....Holek ma sporo doswiadczenia i pojecia tez, wiec zacznij od siebie z ta pokora....

bez wzgledu na to czy kogos lubie czy nie kibicuje wszystkim naszym, a od tekstow typu: "wiedzialem od samego poczatku" rece opadaja. jak taki mistrzunio jestes to czemu sam nie jestes w orlen teamie?

nie chce mi sie juz kontynuowac tego watku bo bagno sie robi na forum, a i tak sie nie dogadamy. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...