Skocz do zawartości

Rajd Dakar 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ze mu sie nie udało, w tym roku to nie on zajechał samochód tylko awarie były poza jego winą (przynajmniej tak wynika z prasówki). Wcale mnie nie razi wrecz uwazam ze jest jak najbardziej normalne ze stawia sobie ambitne cele. czy wg was lepiej byłoby zeby mowił w tym roku chce byc w pierwszej 150 w nastepnym moze uda sie byc w 120 itd?

zawsze mnie wkurzały wypowiedzi rajdowców którzy cały sezon tylko sie uczą i własciwie to o nic nie walcza jedynie przy okazji moze jakis punkcik wpadnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mu sie nie udało, w tym roku to nie on zajechał samochód tylko awarie były poza jego winą (przynajmniej tak wynika z prasówki). Wcale mnie nie razi wrecz uwazam ze jest jak najbardziej normalne ze stawia sobie ambitne cele. czy wg was lepiej byłoby zeby mowił w tym roku chce byc w pierwszej 150 w nastepnym moze uda sie byc w 120 itd?

zawsze mnie wkurzały wypowiedzi rajdowców którzy cały sezon tylko sie uczą i własciwie to o nic nie walcza jedynie przy okazji moze jakis punkcik wpadnie :evil:

 

Ambicja to sie Holo popisal, jak stwierdzil, ze na dolnym slasku to on juz nie wystartuje, bo tam sa sliskie asfalty i woglole niebezpiecznie... Rozumiem, ze oesy juz raczej olewa, ale niech takich [moderator czuwa] nie opowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek czy to po studiach obowiązkowe przeszkolenie półroczne ??

JEśłi tak to poza tym że stracisz pół roku, strasznie wypoczniesz od życia ;)

Podhorążowie mają bardzo wygodne życie w wojsku, wiem równo bo 6 lat temu tam byłem miód i wino piłem ;) I jeszcze wam powiem żę miałem okazje widzieć takie absurdy w tym miejscu, że nigdy bym nie uwierzył gdybym nie zobaczył.

Nie bede dawał przykłądów bo offtopa nie chcę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo jezu kropek do woja idziesz :?: :shock: :shock: :shock:

 

nom...pocieszam się, że mogło być gorzej ;)

taaa gorzej to chyba jak bys mial trojaczki tylko :wink:

daj znac na forum na przyyyyyyysiegie zajedziem subarami to koledzy ci bedom zazdroscic :mrgreen:

ps.mimi wsio przej....ane masz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, idz chlopie do jakiejs szkoly... co bedziesz czas tracil na wojsko... :roll:

 

no właśnie takowa myśl też mnie naszła i zacząłem coś obserwować i chyba w środę zapiszę się na: Prawo i administrację :lol::lol::lol:, jeśli nie to turystyka w pewnym Studium.

 

Tak mnie jakoś natchnęła wizyta, w SiP-ie w piątek, że 9 miechów to ja bez Subaru nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...