Skocz do zawartości

Rajd Dakar 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwróć uwagę na wypowiedzi Hoła i Czachora czy innych doświadczonych zawodników, a odpowiesz na nurtujące Cię pytania.

W ubiegłym roku startował topowym sprzętem z poza fabryki, tylko on z całego rallyartu zdemolował tak furę, pogiął kilka wachaczy inni nie więc o czym to świadczy?

W tym roku wystartował nissanem z najlepszej stajni bo miśkiem już nie mógł i też mu dał radę.

 

nissan, ktorym jedzie(chal) Holo jest w specyfikacji 2003r...a dla takich aut to przepasc.

a co do pokory.....to ....Holek ma sporo doswiadczenia i pojecia tez, wiec zacznij od siebie z ta pokora....

bez wzgledu na to czy kogos lubie czy nie kibicuje wszystkim naszym, a od tekstow typu: "wiedzialem od samego poczatku" rece opadaja. jak taki mistrzunio jestes to czemu sam nie jestes w orlen teamie?

nie chce mi sie juz kontynuowac tego watku bo bagno sie robi na forum, a i tak sie nie dogadamy. pzdr

 

Chyba nikt nie twierdzi, że Hołowczyc nie potrafi jeździć samochodem. Wiadomo, że jest szybki.

 

Mam wrażenie, ze pan Alan, tak jak większość ludzi którzy mieli bezpośrednią styczność z Dakarem twierdzi głównie, że Hoło ma zbyt "rajdowe" podejście. Tam trzeba wykazać się taktyką, przebiegłością i właśnie pokorą - kto wie czy nie najważniejszym elementem w tym maratonie.

 

Nie wiem czy Nissan jest w homologacji 03 czy 05. Chyba jednak nie ma to większego znaczenia. Mam wrażenie, że w przypadku tych aut rewolucji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś benzynkę czy diesla?

 

Dieselka ;-) Śmiesznie to gadało..

 

 

ten evo kręci się coś ok 10tys obr. dzwięk coś pomiędzy benzynką Komora a F1

 

Jezu, masakra...

 

 

Ale i tak od kiedy usłyszałem Carrerę GT to już nic mnie chyba nie zabije długo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może vert napisz co musisz zrobić ? Ostatnio FOrum pomogło koledze OGS-owi, któremu pies przeżarł kabel, może i Tobie pomoże.

;)

tak zupelnie szczerze to bardzo pilnie szukam grafika co by po za projektami kumal DTP

wiec jak by jakis forumowicz cos slyszal o kims to baardzo prosze dac znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...