Skocz do zawartości

Lans w Wawie i muzyka...w Krakowie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Domyslam sie, ze w Wawce jest z tym ciezko ale i zarobki macie inne. W Bialym mozesz dobrze sie pobawic za 60zl (w tym wjazd do klubu 15 + 13zl za taxi gdy wracasz - tak jest w moim przypadku) Takze zostaje ci 32zl -tylko na browar (cena piwa w klubie to 6zl) Wczesniej przed wejsciem do lokalu przewaznie cos sie zarzuci jeszcze u kogos w domu. Drinow nie pije bo za szybko ida a lubie miec "mokro" w ustach i czesto mnie suszy :lol: No i tak to z grupsza wyglada. Zdarzaja sie oczywiscie noce na ktorych wydaje sie wiecej ale gdybym np. jezdzil autem na "disco" to zapewne wydawalbym max 30zl (naogol dla nowo poznanych dziewczyn w lokalu nie stawiam i co najwyzej taka osoba moze mi postawic ale co innego. Nie znosze złotów i blachar. Nie mam szacunku do takich kobiet)

 

Milek ja ostatnio stwierdziłem że wydaję ~100PLN tygodniowo na rzeczy typu jedzenie na mieście czy picie na uczelni i stwierdziłem że musze przyciąć wydatki. Kwestia priorytetów,albo sie jeździ Vectrą albo czym innym. Ja kocham auta, Ty imprezy.

 

 

Azrael troche przesadzasz, wole Vectre od Twojego auta bo przynajmniej jezdzi 365 dni w roku a nie 50 :wink: Krytykowanie wszystkiego co nie jest Fordem troche dziwnie brzmi jezeli nie miales nawet okazji sie z tym zapoznac. Myle, ze musisz zarobic troche kasy, oszczedzanie na jedzeniu nie jest dobra metoda i kupic sobie szybkie auto ale z tego wieku i wtedy bedziesz bardziej wiarygodny w Swoich opiniach. Na razie to co piszesz jest po czesci troche Twoim doswiadczeniem ale w duzej mierze to opowiesci kolegow albo teksty przeczytane na roznych forach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jakbyś przeczytał to co napisałem ze zrozumieniem to bys nie napisał tego co napisałeś. Ja nigdzie się nie czepiam tej nieszczesnej Milkowej Vectry, tylko pisze o priorytetach i tym na czym komu zależy. Jak priorytetem jest żeby auto jeździło ~365dni w roku i mało paliło i coś tam jeszcze to taki dupowozik jest super i to bez znaczenia czy to jest Vectra czy coś innego ale mi nie o to chodzi.

 

 

Podsumować pozostaje tak - jak ktoś nie wie co pwiedizec to atakuje rozmówcę, np. jego kompetencje do wypowiadania się na dany temat, wiedzieli to już starożytni i jesteś świetnym przykładem. Ale jednnak jak chcesz coś powiedzieć to może jednak na temat a nie na temat swojego rozmówcy. Jakie niby inne są źródła wiedzy niż doświadczenie + informacje od innych osób + wiedzaze źródeł pisanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jakbyś przeczytał to co napisałem ze zrozumieniem to bys nie napisał tego co napisałeś. Ja nigdzie się nie czepiam tej nieszczesnej Milkowej Vectry, tylko pisze o priorytetach i tym na czym komu zależy. Jak priorytetem jest żeby auto jeździło ~365dni w roku i mało paliło i coś tam jeszcze to taki dupowozik jest super i to bez znaczenia czy to jest Vectra czy coś innego ale mi nie o to chodzi.

 

 

Podsumować pozostaje tak - jak ktoś nie wie co pwiedizec to atakuje rozmówcę, np. jego kompetencje do wypowiadania się na dany temat, wiedzieli to już starożytni i jesteś świetnym przykładem. Ale jednnak jak chcesz coś powiedzieć to może jednak na temat a nie na temat swojego rozmówcy. Jakie niby inne są źródła wiedzy niż doświadczenie + informacje od innych osób + wiedzaze źródeł pisanych?

 

Mialem nie komentowac ale normalnie nie moge ;) AZ, wydaje mi sie, ze Tomka wypowiedz tyczyla sie bardziej jednago zdania a dokladniej "albo sie jezdzi...." i akurat nie chodzilo tylko o Vectre. Juz ci kiedys pisalem, ze bardzo specyficznie oceniasz auta. W twojej wypowiedzi mozna bylo wrecz wysnuc pewna pogarde i.... wywyzszanie sie. Ale czy akurat Ford jest taka "alfa-omega"? Owszem, dla mnie jako osoby, ktora wie jakie parametry ma to auto robi to ogromne wrazenie ale czy jest rzeczywiscie takie najlepsze :roll: Do tego sam przyznasz, ze naokraglo cos sie w Fordzie dzieje, jak nie urok to sraczka. Nie obrazam ciebie ale po tym jednym twoim zdaniu tak jakos "dziwnie" sie poczulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

 

 

To akurat przypadek że jeżdżę Fordem, mogło być GT, GT-four czy coś innego, i byłoby zapewne tak samo. Ja mam pecha do urządzeń mechanicznych ogólnie. Nawet Toyka by mi się pewnie kaszaniła, ale to nie ma nic do rzeczy. Chodziło o priorytety w życiu a nie żadną pogardę. Jeden woli to drugi tamto. Próbowałem powiedzieć że można z jednej strony liczyć 20 PLN na kino z drugiej wydawać kilkanaście tysiecy PLN na kolejne usprawienienie auta. I nie ma nic w tym sprzecznego, ja muszę czasemd okonywać wyborów i dokonuję tkaich jakich dokonuje, na tym mi zalezy i to mi daje radoche a nie np. patrzenie się na d... przy drinie słuchając głośnej muzy. Nie wynika z tego że jestem pedałem, nie mam cojonez (jaj) albo coś takiego, tylko że nadal cchę płacić pewną cenę za hobby wokół któego od dłuższegoc zasu się kręci całe moje życie. I tylko tyle. Ktoś inny może woleć np. kupić sobie nowe spodnie, ja kupuję Motula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czasami biorą Cię za Twojego własnego dozorcę albo świętego Mikołaja wytarzanego w smole

 

Michale wiesz gdzie ja to mam? Na tyle mnie chyba znasz :-)

 

Ależ oczywiście Jakubie, tylko proszę Cię abyś nie zakładał (ani na trzeźwo a po pijaku tym bardziej) czapki baseballówki :)

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, wszystko wskazuje na to, ze bedize nowa Cyna na Stolycy. Informacja jest mega goraca!

 

Z jednej strony fajnie, a z drugiej niefajnie :twisted:. Bo kurwidołki typu Cyna mają swój urok, ale pod warunkiem, że proporcja między nimi, a zwykłymi klubami jest zachowana. A ostatnio wszystko jest cynopodobne (F19 + ten nowy lokal na Chmielnej. Mojito, czy jakoś tak?), natomiast kluby typu Labo są zamykane... :roll:

 

No ale cóż... Damy radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...