Skocz do zawartości

Lans w Wawie i muzyka...w Krakowie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja w ramach lansowania się postanowiłem z żoną zawitać na bardzo zacny koncert:

http://www.sinfonietta.pl/

 

Niedziela, 5 lutego 2006 Sala Filharmonii w Krakowie godz.19.30

"John Williams i Legendy Hollywood"

John Axelrod - dyrygent

 

w programie:

A.Newman - Twentieth Century Fox Trademark

J.Goldsmith - Star Trek: the Motion Picture

J.Williams - Close Encounters of the Third Kind

M.Jarre - Doctor Zhivago B.Herrmann - Psycho

M.Rozsa - Parade of Charioteers (Ben Hur)

E.Bernstein - The Magnificent Seven

***

J.Williams - E.T.

J.Williams - Schindler's List

J.Williams - Star Wars Suite

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mojito jeszcze nie bylem. Jest tez Milch, ale mi nie podchodzi. Labo szkoda, ale podobno nie przedluzyli im koncesji :(
mati, "podobno", nie wiem jaka jest prawda.

 

Prawda jest zupełnie inna, a nawet są dwie...

 

Nowa Cyna :?: , masz na myśli nowy lokal otwierany przez m.in. Andy`ego z ZOO?? ten po przekątnej od Bristolu :?: Wnętrze naprawdę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mojito jeszcze nie bylem. Jest tez Milch, ale mi nie podchodzi. Labo szkoda, ale podobno nie przedluzyli im koncesji :(
mati, "podobno", nie wiem jaka jest prawda.

 

Prawda jest zupełnie inna, a nawet są dwie...

 

Ja słyszałem o tym, że wspólnicy nie mogli się dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest zupełnie inna, a nawet są dwie...

 

To dawaj. Bo ja wczoraj z bardzo pewnego zrodla potwierdzilem, iz glownym powodem bylo nie przedluzenie koncesji. Ale moze nam powiesz cos wiecej.

 

Nowa Cyna :?: , masz na myśli nowy lokal otwierany przez m.in. Andy`ego z ZOO?? ten po przekątnej od Bristolu :?: Wnętrze naprawdę ok

 

Nie, nie. Chodzilo mi o lokal w Zlotych Tarasach. Jednak to chyba nie bedzie druga Cyna, a kolejny Mercers. Chyba... ze jednak Cyna... Chwilowo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, że właśnie wróciłem z lansowania w filharmonii. Człowiek niestety nie często tam bywa, ale jak już pójdzie to po wyjściu może powiedzieć jedno: było przezajebiście!!! Może wielu się to wydawać dosyć sztywne, ale jednak muzyka filmowa Johna Williamsa na żywo robi piorunujące wrażenie, do tego świetny dyrygent (John Neal Axelrod) potrafiący nawiązać kontakt z publicznością i na dodatek jajcarz (na bis przebrał się za za Jedi z mieczem świetlnym) :) Kto nie był niech żałuje. W każdym razie jestem wewnętrznie poruszony, wzruszony, szczęśliwy i zadowolony z doskonałego wieczoru. A nie tylko umc, umc, umc.

 

ps. Orkiestra symfoniczna na żywo ma naprawdę niezłe uderzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawda jest zupełnie inna, a nawet są dwie...

 

To dawaj. Bo ja wczoraj z bardzo pewnego zrodla potwierdzilem, iz glownym powodem bylo nie przedluzenie koncesji. Ale moze nam powiesz cos wiecej.

 

Nowa Cyna :?: , masz na myśli nowy lokal otwierany przez m.in. Andy`ego z ZOO?? ten po przekątnej od Bristolu :?: Wnętrze naprawdę ok

 

Nie, nie. Chodzilo mi o lokal w Zlotych Tarasach. Jednak to chyba nie bedzie druga Cyna, a kolejny Mercers. Chyba... ze jednak Cyna... Chwilowo nie wiem.

 

W Złotych Tarasach to będzie Hard Rock Cafe, ciekawe jak przyjmie się w naszych warunkach, szczególnie, że dość sporą powierzchnię - 800m2 - adaptują. A co do Labo, to chyba już nie ma co rozgrzebywać sprawy, szkoda, że nie ma, zobaczymy czy artyści sami coś ciekawego stworzą, czy tylko to takie ich marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...