Skocz do zawartości

Lans w Wawie i muzyka...w Krakowie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pod Cyna

 

 

Whaddafuck is Cyna?

 

Azrael, no ja Cie prosze... Przemeq, co z nim zrobimy, bo przeciez tak byc nie moze?!

 

Hmmm... To i tak nie są klimaty naszego Azraela, także nie ma to większego znaczenia :twisted:.

 

Ale fakt - z lanserstwa Azrael dostaje pałę z wykrzyknikiem :mrgreen:. I tu już nie będzie tłumaczeń, że inaczej rozumie pewne określenia :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt - z lanserstwa Azrael dostaje pałę z wykrzyknikiem .

 

 

:oops::cry:

 

To i tak nie są klimaty naszego Azraela, także nie ma to większego znaczenia .

 

Ale przecież podjechac, a raczej przejechać mogę, nie?

 

 

W pełni się zgadzam. Bo przecież nie potrzebuję STI do jeżdżenia, tylko do podjeżdżania .

 

Tutaj lepiej sprawdziwłoby się parę innych wózków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal - idealnie, do lansu ten t-shirt na pewno będzie tip-top :mrgreen:

 

Azrael - jak ten łuk pod Cyną przejedziesz ładnym bokiem, to na bank zostaniesz bohaterem wieczoru i każda laska Twoja. A selekcjoner na wejściu rozwinie przed Tobą czerwony dywan i zaproponuje drinki od klubu za friko przez całą noc 8). Także nawet mimo "nie Twoich klimatów" pewnie się złamiesz i skorzystasz z zaproszenia. No nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z butami sparco i lanserskim skrzydłem natychmiast zdetronizujesz michala i mnie, jako forumowych master-lanserów .

 

 

Jassssne

 

 

To łuk na Pl. Piłsudskiego, jak jedzie się od strony Senatorskiej w stronę Królewskiej. Już wszystko jasne?

 

Lewy kant, 20, prawy kant, 100 (po drodze przejście dla pieszych i po prawej Grób Nieznanego Zołnierza?) Toż ja tam ciągle latam bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wsiądziesz na prawy fotel damy Ci jakieś kwity i będzie gites, przeciez jak wysiądę to będzie widać że rozsądniej się rzucać Tobie na szyje ;-)

 

Ufff... uspokoiłeś mnie. Bo już się chciałem zapisać na seanse terapeutyczne, by poradzić sobie ze zniesieniem tej trudnej sytuacji...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łuk na Pl. Piłsudskiego, jak jedzie się od strony Senatorskiej w stronę Królewskiej. Już wszystko jasne?

 

No i jeszcze obowiazkowy przejazd pod Szpilka/Szparka! Tam mozna ladnym bokiem wejsc. Poszalec mozna tez na Pl. Teatralnym przy Szlafroku - piekny, szeroki zakret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...