Skocz do zawartości

Lans w Wawie i muzyka...w Krakowie


michal

Rekomendowane odpowiedzi

i na Karową stamtąd niedaleko :twisted:.

 

Ja też lubię lewoskręt z Pl. Bankowego w Al. Solidarności w stronę Woli (od Żoliborza często nic nie jedzie, szczególnie nocą) i analogiczny lewoskręt z JP II w Al. Solidarności. Skręcasz, a potem pełen ogień na długiej i szerokiej prostej :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też lubię lewoskręt z Pl. Bankowego w Al. Solidarności w stronę Woli (od Żoliborza często nic nie jedzie, szczególnie nocą) i analogiczny lewoskręt z JP II w Al. Solidarności. Skręcasz, a potem pełen ogień na długiej i szerokiej prostej :twisted:.

No, no... :lol: To przelansowujesz moje rewiry. :P A Cie nie widziałem. :wink: Hehe... :D

 

A salon Lexusa jest Okopowa/Solidarności - blisko mojej miejscówy, Azrael widział. :wink: 8) :P

 

Widzę, że tu szeroko pojety lans się rozprzestrzenia na forum... :D Hiee... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A salon Lexusa jest Okopowa/Solidarności - blisko mojej miejscówy, Azrael widział. :wink: 8) :P

 

Słusznie - pomyliłem skrzyżowania. Nota bene chodziłem do przedszkola niedaleko szpitala na Woli, podstawówy przy Kasprzaka (ta obecnie z basenem), liceum przy Bema róg Wolskiej, także "czerwona Wola" to zdecydowanie moje rewiry - obecnie i historycznie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy skret Towarowa w Kasprzaka z 4 pasow na 4 pasy ... na pelnym ogniu mozna isc bo widocznosc b. dobra i widac czy jest pusto :twisted: tylko, ze zadnego modnego klubu na tym zakrecie niema :P

 

i jak nie wyrobisz, wjedziesz w lexusy stojące w salonie :mrgreen:

 

No jak bardzo duzym lukiem by poszedl to moze trafilby do BMW - na jakies MINI co stoi przed salonem na Kasprzaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinJ to był IS200 + kompresor TTE (205KM). W sumie ładnych parę h śmigaliśmy po Wawie. Idealne auto dla mojej mamy, dziewczny czy coś, dla mnie od razu zawias i wydech do wywalenia i musiałbym się długo przyzwyczajać do braku jakiejkolwiek komunikatywnoci pryrządów sterowniczych. Nawet sprzęgło jest wspomagane, a biegi niezależnie czy ze sprzęgłem czy bez chodzą jak w ciepłej kupie. Ale rzeczywiście auto jest świetnie zrobione wygłuszone do perfekcji, i bardzo stabilne. W sumie jak na RWD to miałem duży problem żeby go sprowokować do ślizgania nawet przy odłączonych wszystkich systemach. "sportowy" dupowóz dla przeciętnego krawata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj - sam zaczniesz ganiać codziennie do biura w krawacie, to Ci się zmieni optyka

 

i przesiądziesz się z "jakiejś fiesty" do Mondeo TD :twisted:

 

...o mocy 105 koni :twisted:

 

A do tego na szyi zawiśnie Ci smycz w postaci służbowego telefonu, w ręku pojawi się przenośne biuro w postaci laptopa... :twisted:

 

Ale będziemy mieli wówczas używanie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa....to co z tym BOV-em ? :wink:

A no syczy, nie wiedziałeś? :mrgreen: Nie zmieniaj tematu. :wink:

 

Wracając do głównego Offtopicu... :mrgreen:

 

Widać ekipa Wolska jest w dobrym składzie. :twisted: W "Pozdrawiamy się..." dużo osób się zgłaszało, ale co integracja to integracja. :)

 

Fajnie się jedzie "S" na Toruńskiej i ew. na Marszałkowskiej od Bankowego. :P Może nie slajdem, ale i tak może być ciekawie, gorzej, że ruch jest. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...