Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny odcinek z cyklu kobieta za kółkiem. Stoję na balkonie, gdy nagle nadjeżdża kobiecina swoim ogromny i potężnym Bełkotem 107. I zajmuje dwa miejsca parkingowe naraz... Sam samochód wielkości może 1/2 całego miejsca w ogóle, a kto u mnie był, wie, że miejsca parkingowe koło mnie naprawdę szerokie... argh... a wieczorem nie ma gdzie szpilki wcisnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek z cyklu kobieta za kółkiem. Stoję na balkonie, gdy nagle nadjeżdża kobiecina swoim ogromny i potężnym Bełkotem 107. I zajmuje dwa miejsca parkingowe naraz... Sam samochód wielkości może 1/2 całego miejsca w ogóle, a kto u mnie był, wie, że miejsca parkingowe koło mnie naprawdę szerokie... argh... a wieczorem nie ma gdzie szpilki wcisnąć...

 

Czy zachowałeś się jak na mężczyzne przystało i z balkonu delikatnie upomniałeś ową "mistrzynię kierownicy"? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano przyjechał spec do wymiany tonera w kserokopiarce.

Właśnie skoczyłem zbierać czarny pył i szorować 60m^2 pokoju,

bo "przed użyciem wstrząsnąć" a zapomniał że zdjął już zatyczkę

 

to mistrz :!:

rozumiem, że "spec" razem z Tobą na mopie latał

 

pewnie nawet przepraszam nie padło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniach czekania dziś ktoś z Vobisu zadzwonił i poinformował że nie uwzględnili reklamacji na laptopa ponieważ uszkodzenia są z winy użytkownika. :evil: ( obudowa popękała przy śrubkach mocujących zawiasy od ekranu) :evil: Chyba nie muszę dodawać, że laptop nie był nigdy uderzony ani nic z tych rzeczy, zaczął pękać sam z siebie. :neutral:

 

 

Może ktoś pomoże i powie co teraz z tym zrobić ? Od razu do sądu ich podać i tam z nimi walczyć ? Najlepsze jest to że od razu chcieli go naprawiać za 650 zł :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popros o pisemne uzasadnienie odmowy, udaj sie do jakiegos adwokata za pare zl wysle do nich ladny liscic z opisem sytuacji i twoja propozycja polubownego rozwiazania sprawy.

 

W 70% taki list rozwiazuje problem i sprzedawca przynajmniej proponuje spory rabat na naprawe, lub przyznaje sie do blednej oceny,.....te 30% to wezwanie do sądu jak jestes pewien swego warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na koniec wiadomosci bylo specjalne ogloszenie .......ze trzeba placic abonament rtv i ze poczta bedzie sciagać zaległosci bo TVP nie moze sobie pozwolic na dziure w budżecie :shock: :shock: :evil:

 

Kurna ja leje na tvp nie ogladam ich wogole (to bylo u rodziców!!) zawszona telewizja nudzi smeci i puszcza to samo i jeszcze mam na to placic !!!!

Juz place za cyfrówke i to wystarczy, tam mam to co chce i za co place!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pelen podziwu dla policjantow, ze sa opanowani. Ja bym tego głąba na miejscu zatłukł.

Jakiś tydzień temu na szutrówce przechodzącej obok bramy mojej działki "rajdowiec" podrasowanym golfem przeciął ponad 100km/h. Jak stałem tak wskoczyłem do samochodu (Forester) i pogoniłem za nim. Jak się zorientował, że za nim jadę zaczął wiać do lasu (hehehe), w końcu zbastował i się zatrzymał. Nawet go nie uderzyłem (a miałem ochotę....), powiedziałem, że jeżeli cokolwiek stanie się moim dzieciakom (zaczynają już łazić po działce wokół domu) to będzie żałował, że się urodził. Jakoś mi chyba uwierzył ;) bo teraz jak przejeżdża to z patrolową prędkością. Niemniej to jest jakaś plaga, mój szef serwisu (były komandos i instruktor sztuk walki) wyciągnął palanta z samochodu, okazało się, że gość jest kompletnie zalany i jechał z bardzo dużą prędkością po mieście. Skończyło się na połamanej ręce (bęcwał się bronił) i interwencji Policji, ba gościu nawet skargę złożył na komendzie, że go pobito - w protokole zapisano:"Zatrzymanie obywatelskie" ;) a facecik nie ma prawka, dostał mandat i coś jeszcze. I jakoś mi go nie żal.

Pozdrawiam

 

Załatw sobie grube liny , takie jak sa na statkach i połóz na drodze tak jak policjanta , gwarantuja oberwanie zawiechy :mrgreen:

Ciekawy sposób , który podejrzałem w jakims kraju ale juz nie pamietam gdzie . No i tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pelen podziwu dla policjantow, ze sa opanowani. Ja bym tego głąba na miejscu zatłukł.

Jakiś tydzień temu na szutrówce przechodzącej obok bramy mojej działki "rajdowiec" podrasowanym golfem przeciął ponad 100km/h. Jak stałem tak wskoczyłem do samochodu (Forester) i pogoniłem za nim. Jak się zorientował, że za nim jadę zaczął wiać do lasu (hehehe), w końcu zbastował i się zatrzymał. Nawet go nie uderzyłem (a miałem ochotę....), powiedziałem, że jeżeli cokolwiek stanie się moim dzieciakom (zaczynają już łazić po działce wokół domu) to będzie żałował, że się urodził. Jakoś mi chyba uwierzył ;) bo teraz jak przejeżdża to z patrolową prędkością. Niemniej to jest jakaś plaga, mój szef serwisu (były komandos i instruktor sztuk walki) wyciągnął palanta z samochodu, okazało się, że gość jest kompletnie zalany i jechał z bardzo dużą prędkością po mieście. Skończyło się na połamanej ręce (bęcwał się bronił) i interwencji Policji, ba gościu nawet skargę złożył na komendzie, że go pobito - w protokole zapisano:"Zatrzymanie obywatelskie" ;) a facecik nie ma prawka, dostał mandat i coś jeszcze. I jakoś mi go nie żal.

Pozdrawiam

 

Załatw sobie grube liny , takie jak sa na statkach i połóz na drodze tak jak policjanta , gwarantuja oberwanie zawiechy :mrgreen:

Ciekawy sposób , który podejrzałem w jakims kraju ale juz nie pamietam gdzie . No i tani

 

nie pal tego swinstwa wiecej

 

trollu kiedy pijemy :?: bys wogole wpadl na szluga do koleszki co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie grube liny , takie jak sa na statkach i połóz na drodze tak jak policjanta , gwarantuja oberwanie zawiechy :mrgreen:

Jeszcze by mi w ogrodzenie wjechał ;) Szkoda pary, łepek się przestraszył i o to chodzi a przy okazji ja nie odpowiadam za ew. uszkodzenia chłopa ;)

Poza tym za 2 tygodnie będziemy z Road Runnersami organizowali zlot motocyklowy w Supraślu więc będzie okazja pogadać z miejscowymi "killerami" ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu na szutrówce przechodzącej obok bramy mojej działki "rajdowiec" podrasowanym golfem przeciął ponad 100km/h.

Rzuć kamieniem w tylną szybę, będzie myślał, że spod kół prysnęło. :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniach czekania dziś ktoś z Vobisu zadzwonił i poinformował że nie uwzględnili reklamacji na laptopa...

Może ktoś pomoże i powie co teraz z tym zrobić ? Od razu do sądu ich podać i tam z nimi walczyć ? Najlepsze jest to że od razu chcieli go naprawiać za 650 zł :???:

 

Ja bym się wstrzymał z sądem. Moją metodą na kłopoty z reklamacjami jest skierowanie sprawy do WIIH (Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej). 2 sprawy przeprowadzili ze 100% skutecznością (udało mi się skutecznie przeprowadzić reklamację butów trekingowych!). Wysłanie do nich maila z podaniem odpowiednich danych wystarcza do rozpoczęcia postępowania. Zazwyczaj wysyłają do sprzedawcy uprzejmy list i ten etap jakoś wystarcza... chyba sprzedający odpuszcza z obawy o dalsze korowody. Przynajmniej u mnie się sprawdziło. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie grube liny , takie jak sa na statkach i połóz na drodze tak jak policjanta , gwarantuja oberwanie zawiechy

Ciekawy sposób , który podejrzałem w jakims kraju ale juz nie pamietam gdzie . No i tani

 

to sa cumy i moglby duzo o nich powiedziec ale jedno na pewno NIE sa tanie

mozna sprobowac zalatwic z portu pozrywane i wtedy beda za przyslowiowe pollitra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...