Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nad tym pracuję.... :twisted:

Jak wolisz :wink:

 

A to co Ty masz za Subaru, że światła się nie gaszą po zgaszeniu silnika?
Światła w środku, miałem lampkę zapaloną i zapomniałem wyłączyć :P Z reguły była ustawiona na włączanie przy otwieraniu drzwi, ale tym razem zachciało mi się czytać zanim je otworzyłem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moja familia - 13 godzin w autokarze na trasie W-wa - Szczawnica. W autokarze głównie dzieci 7 - 12 lat, kierownik chciał umilić podróż, ale po ostaniej trasie zapomniał zmienić filmy, dlatego PG6 zamiast Disneya miał film w stylu "Od zmierzchu do świtu" Quentina Tarantino, PG12 - Psy i Emmanuelle. Dzieciakom się podobało, ale wredni dorośli nie pozwolili obejrzeć więcej niż czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałem wczoraj na modlińskiej (na wysokości mcdonalds i BP) zmasakrowane GT3 srebrne, które wpadło na barierkę pomiędzy pasami. Auto-kasacja.

Dzień wcześniej widziałem go w tej samej części miasta- jak zachowywał się jak zwykły gówniarz na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałem wczoraj na modlińskiej (na wysokości mcdonalds i BP) zmasakrowane GT3 srebrne, które wpadło na barierkę pomiędzy pasami. Auto-kasacja.

Dzień wcześniej widziałem go w tej samej części miasta- jak zachowywał się jak zwykły gówniarz na drodze

 

Ze dwa - trzy razy widziałem w tej okolicy Wojewódzkiego w swoim Porsche, ale z tego co pamiętam to ono nie było srebrne, no i Kuba raczej spokojnie się "lansował" niż szalał na drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nieteges. Wrocilem z roboty do domu (z 7.5km), a za pol godziny auto nie chce odpalic - tylko lekkie pstryk przekaznika i cisza, rozrusznik nie kreci. A accu ladowalem tydzien temu, swiatelka wszystkie i swiatla sie swieca, wiec to raczej nie to.

 

Otwieram maske, a tam na lewo i prawo od chlodnicy zarzygane plynem chlodniczym =(

 

Ktos wie po ile nowa/uzywana chlodnica do S-turbo MY'99?

 

p.s. oby to tylko chlodnica, albo jeszcze lepiej jakis wezyk (choc nie widze), a nie jeszcze uszczelka pod ktoras/obiema glowicami =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa - trzy razy widziałem w tej okolicy Wojewódzkiego w swoim Porsche, ale z tego co pamiętam to ono nie było srebrne, no i Kuba raczej spokojnie się "lansował" niż szalał na drodze :wink:

on miał GT 3 czarne, teraz ma pomarańczowego RS'a. srebrne GT 3 miał(z tego co wiem już nie ma) paweł przybylski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałem wczoraj na modlińskiej (na wysokości mcdonalds i BP) zmasakrowane GT3 srebrne, które wpadło na barierkę pomiędzy pasami. Auto-kasacja.

Dzień wcześniej widziałem go w tej samej części miasta- jak zachowywał się jak zwykły gówniarz na drodze

 

Ze dwa - trzy razy widziałem w tej okolicy Wojewódzkiego w swoim Porsche, ale z tego co pamiętam to ono nie było srebrne, no i Kuba raczej spokojnie się "lansował" niż szalał na drodze :wink:

 

te skasowane było takie:

911_gt3_silver_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...