Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, jakos mnie to nie pociesza, moze sobie stac puste, moze byc zburzone, guzik mnie obchodzi co z nim ten gosc zrobi. Przedszkola w tym miejscu nie ma prawa byc i juz. I nie po to za ciezka kase kupowalem dzialke na uboczu, zeby miec kombinat wrzasku i zatamowany wjazd do domu... Wczujcie sie troche w moje polozenie... Walcze z tym cwaniakiem od dluzszego czasu, ale ma starszne plecy i w gminie i w starostwie wiec podejrzewam ze skonczy sie albo u wojewody Mazowieckiego albo w Strasburgu, ale jak mi Bog mily -nieodpuszcze :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

weź wypis z przestrzennego planu zagospodarowania i zobacz czy w tym terenie ma prawo powstać takie budownictwo, jeżeli tak, a Ty kupowałeś działkę jak już gmina miała zrobiony taki plan to Twój błąd, jeżeli był opracowywany i wystawiony do wglądu dla zainteresowanych i wtedy nie złożyłeś skargi to też Twój błąd. A jeżeli nie ma prawa powstać tam coś takiego, a powstaje to znaczy że jest to nielegal, a jeżeli legal to ktoś wziął od kogoś coś do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jakos mnie to nie pociesza, moze sobie stac puste, moze byc zburzone, guzik mnie obchodzi co z nim ten gosc zrobi. Przedszkola w tym miejscu nie ma prawa byc i juz. I nie po to za ciezka kase kupowalem dzialke na uboczu, zeby miec kombinat wrzasku i zatamowany wjazd do domu... Wczujcie sie troche w moje polozenie... Walcze z tym cwaniakiem od dluzszego czasu, ale ma starszne plecy i w gminie i w starostwie wiec podejrzewam ze skonczy sie albo u wojewody Mazowieckiego albo w Strasburgu, ale jak mi Bog mily -nieodpuszcze :!: :evil::evil::evil::evil::evil:

 

No to otwórz u ciebie burdel, albo zwołaj brać Subarową na imprezkę, to zastawią ulice na dwa dni :P No i z tłumików postrzelają :P No a jak do tego zaprosisz jeszcze kolegów lotników no to współczuje sąsiadom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jakos mnie to nie pociesza, moze sobie stac puste, moze byc zburzone, guzik mnie obchodzi co z nim ten gosc zrobi. Przedszkola w tym miejscu nie ma prawa byc i juz. I nie po to za ciezka kase kupowalem dzialke na uboczu, zeby miec kombinat wrzasku i zatamowany wjazd do domu... Wczujcie sie troche w moje polozenie... Walcze z tym cwaniakiem od dluzszego czasu, ale ma starszne plecy i w gminie i w starostwie wiec podejrzewam ze skonczy sie albo u wojewody Mazowieckiego albo w Strasburgu, ale jak mi Bog mily -nieodpuszcze :!: :evil::evil::evil::evil::evil:

 

No to otwórz u ciebie burdel, albo zwołaj brać Subarową na imprezkę, to zastawią ulice na dwa dni :P No i z tłumików postrzelają :P No a jak do tego zaprosisz jeszcze kolegów lotników no to współczuje sąsiadom :)

 

Dobre :mrgreen: i koniecznie rozrzucaj codziennie rano puszki i butelki po piwie, albo zaproś jakiś meneli co by miło tam czas spędzali, to zniechęci rodziców do odprowadzania swoich pociech w takie okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ze spotem pod domem niezly, przemysle, tyle ze nie wiem jak Wy sie tutaj wscisniecie, bo uliczka jest mala nawet jak na standarty osiedlowe, (5m szerokosci) i jak zaczna zastawiac mi to rodzice, ktorzy "tylko na chwilke" stana oddac pociechy do przedszkola to wyjazd i wjazd mozliwy bedzie od 03:45 do 04:20. Sa chetni?

Latac tu wojsko tez nie za bardzo, bo to w zasadzie w sciezce podejscia do Okecia, wiec zadnych numerow sie tutaj nie uskuteczni rurami. Zreszta mnie tez by szyby wypadly przy okazji... :wink:

Gosc dostal zgode za znajomosci, ja podejrzewam, ze poparte gruba lapowa. Kobieta, ktora sie tym zajmowala w gminie Lesznowola juz zreszta jest w areszcie w zwiazku z wydaniem innego pozwolenia na te wiezowce przy Pulawskiej. Wiec on sie spieszy zeby dokonczyc budowe, a ja sie turlam od urzedu do urzedu i wszedzie spychotechnika, ze wlasciwie ma pan racje, przedszkola byc tu nie powinno, ale wiem pan, ja nic nie moge zrobic... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez klub disco otworzyc :P

 

Stary, ja chce tu mieszkac, mam fajny ogrodek, domek jak marzenie i tylko mi ten moloch przeszkadza. A teraz nawet gdybym chcial to sprzedac wszystko w cholere, to kto mi to kupi pod nosem takiego molocha? A o upuscie i utracie wartosci dzialki to nawet nie mysle, bo budza sie we mnie pierwotne instynkty i boje sie, ze faceta w koncu uszkodze, bo sie od dawna o to prosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja chce tu mieszkac, mam fajny ogrodek, domek jak marzenie i tylko mi ten moloch przeszkadza. A teraz nawet gdybym chcial to sprzedac wszystko w cholere, to kto mi to kupi pod nosem takiego molocha? A o upuscie i utracie wartosci dzialki to nawet nie mysle, bo budza sie we mnie pierwotne instynkty i boje sie, ze faceta w koncu uszkodze, bo sie od dawna o to prosi...

 

Wow, ja tylko zartowalem z tym klubem :P Doskonale rozumiem ze nie jest Ci do smiechu.

 

Jedyne co Ci moge polecic, to sprawdzic czy miejsce w ktorym powstaje przedszkole jest przeznaczone pod zabudowe.... Jesli nie, to nie wszytsko jest stracone ;]

 

BTW, a moze sprobuj pokojowo z tym kolesiem i popros zeby wybudowal to sobie jakies 800 metrow dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest przeznaczone pod budowe zadnych budynkow innych niz budownictwo mieszkalne, zadnych uslug, zadnych warsztatow, etc... We wniosku na pozwolenie na budowe jest wyraznie napisane ze na terenie tym nie moga powstac zadne budynki o charakterze uslugowym a na drugiej stronie wlasnie ze wzgledu na to pozwala sie wybudowac przedszkole. To jest jakis horror. Gosc ma sfalszowane dokumenty, pod ktorymi architekt przybil mu pieczatke, w planie jest ze budowle maja miec od frontu nie wiecej niz 15m a on ma 27m, nie wyzsze niz 11m a on ma prawie 13m, kubatura nie powinna przekraczac 60% dzialki, a on wywalil molocha na 80% posiadanej powierzchni. Czego sie nie dotkniesz to smierdzi grubymi lapowkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina Lesznowola, powiat Piaseczynski. Powiadomiona jest i to od dawna prokuratura, ale i tam opieszalosc (zaczynam powoli wierzyc w spiska teorie dziejow) siega zenitu. Maja na tacy podane wszystko, tylko sprawdzic i zamknac odpowiednie osoby a nie robia kompletnie NIC. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina Lesznowola, powiad Piaseczynski.

 

Powiat dobry, ale gmina zla... Ale spytam.

 

Powiadomiona jest i to od dawna prokuratura, ale i tam opieszalosc (zaczynam powoli wierzyc w spiska teorie dziejow) siega zenitu.

 

I zostaniesz wyborca Kaczynskiego ;)

 

Maja na tacy podane wszystko, tylko sprawdzic i zamknac odpowiednie osoby a nie robia kompletnie NIC.

 

Dlatego hogi dobrze mowi z tym SiBiEj.

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina Lesznowola, powiad Piaseczynski. Powiadomiona jest i to od dawna prokuratura, ale i tam opieszalosc (zaczynam powoli wierzyc w spiska teorie dziejow) siega zenitu. Maja na tacy podane wszystko, tylko sprawdzic i zamknac odpowiednie osoby a nie robia kompletnie NIC. :evil:

 

No widzę że pozostaje ci w godzinach odbioru dzieci podlewać ogródek z gołą dupa :P Możesz jeszcze np. w ogrodzie świnie zacząć szlachtować :P Choć kumple poprzebierani za meneli i klnący wniebogłosy są najlepszym wyjściem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina Lesznowola, powiad Piaseczynski. Powiadomiona jest i to od dawna prokuratura, ale i tam opieszalosc (zaczynam powoli wierzyc w spiska teorie dziejow) siega zenitu. Maja na tacy podane wszystko, tylko sprawdzic i zamknac odpowiednie osoby a nie robia kompletnie NIC. :evil:

 

Simon !

Juz Ci dawno mówilem abys wszystkie dokumenty przekazał do jakiejs gazety typu Fakcioch .

Jak dobrze umotywujesz i przedstawisz to bedzie na pierwszej stronie i jest nadzieja ze TVN24 sie tym zajmie :mrgreen:

Trzeba troszku podpicowac ze niby to prawie produkcja asfaltu czy cos ...a potem samo poleci ...

 

Kamery , wozy transmisyjne , znani dziennikarze , pielgrzymki służb i takie tam.

 

Powiedz po proszu ze NAWET CBA - tak świeta i przejrzysta jak krynica mądrości - nie chce sie tym zają c .

Może wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobramagilla jak tam koledzy z urana czy innego saturna :razz: :mrgreen:

 

Z Uryna lub Sucksurna - nic sie nie zmienilo ...dalej sa dupkami

Sorry ale wczoraj ..no sam wiesz

 

 

ale dotarli czy nie :?:

 

Dotarli ! Ale napiwków za taszczenie pudła nie było ! :twisted:

 

Spsowali mnie oni wieczor byli i nie moglem sie z Wami zobaczyc. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rombu, potrzebny jest rowniez parking na conajmniej 80miejsc (w jego przypadku) A gosc z powodu wybudowania gmaszyska na ponad 80% dzialki (gdzie miejscowy plan zagospodarowania mowi o maks. wspolczynniku =60%) ma tych miejsc parkingowych moze z 6... Mowie Wam, czego sie nie dotkniesz w tej sprawie to smierdzi wielkimi lapowkami, bo inaczej juz tego rozpatrywac nie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...