Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

vergette, współczuję i życzę szybkiego i taniego powrotu do "zdrowia".

Moj nieteges to zniszczona felga,złapany kapeć na łuku,dupkę wywiozło i trafiłem w krawężnik i wyłupany rant felgi na dł ok.30cm.Żal mi felgi okrutnie bo to Technomagnezio.Oj,oj jak mi żal :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój nieteges to taki, że po roku jeżdżenia z 'Devilem' muszę go zdjąć/zmienić/przyciszyć. Jeden milicjant obiecał mi że jutro mnie przypilnuje i zabierze dowód :evil:

Taki pouczenia to Apal pisze w tegesach . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym , że gdy poszedłem zostawić fakturę , to urzędował tam już syndyk . Jako podwykonawca jestem na szarym końcu po pieniądze . Jeśli wystawię fakturę , to pieniędzy i tak nie dostanę , ale podatek trzeba zapłacić do 20 i do 25 grudnia . Jak nie zapłacę , to komornik . Nie będę nic więcej na ten temat pisał , bo rozwiązanie chyba mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robią w przypadku np Vtec-ów które mają zdaje się ogranicznik na biegu jałowym do 4 tys obrotów :?: :mrgreen:

Nie mam pojęcia. Taki zapis jest w kodeksie. Po moich ostatnich przygodach z niebieskimi i błędnie wykonanym przez policjanta pomiarem, wożę ze sobą w aucie paragraf + dane techniczne mojego auta :razz: Next time pomiar będzie nie przy 5500, a przy 4200 obr/min :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że 3 moich znajomych wylądowało w szpitalu. Jeden ledwo przeżył (dostał płytą chodnikową w głowę i pocięli mu nogi), drugiego skopali do nieprzytomności, a trzeci dostał parę razy nożem (na szczęście jest gruby i wszystko wzięło na siebie sadło.) A to wszystko w moim "spokojnym" rodzinnym mieście.

 

K...a już nawet na piwo spokojnie wyjść nie można, bo Cie banda małolatów szukających wrażeń z nożami dorwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że 3 moich znajomych wylądowało w szpitalu. Jeden ledwo przeżył (dostał płytą chodnikową w głowę i pocięli mu nogi), drugiego skopali do nieprzytomności, a trzeci dostał parę razy nożem (na szczęście jest gruby i wszystko wzięło na siebie sadło.) A to wszystko w moim "spokojnym" rodzinnym mieście.

 

K...a już nawet na piwo spokojnie wyjść nie można, bo Cie banda małolatów szukających wrażeń z nożami dorwie.

 

W Gdańsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, współczuje. ja ostatnio również o malo co nie zostalem potraktowany nożem...

 

 

BTW wlasnie dzwonila do mnie kolezanka ze studiow, która otrzymala z uczelni list, z którego wynika iż została skreslona z listy studentów, gdyż nie odebrała jeszcze indeksu.

 

moj indeks również spoczywa w dziekanacie.

zapowiada sie jazda... :???:

 

od wakacji mi sie juz prawie wszystko rozpieprzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że 3 moich znajomych wylądowało w szpitalu. Jeden ledwo przeżył (dostał płytą chodnikową w głowę i pocięli mu nogi), drugiego skopali do nieprzytomności, a trzeci dostał parę razy nożem (na szczęście jest gruby i wszystko wzięło na siebie sadło.) A to wszystko w moim "spokojnym" rodzinnym mieście.

 

K...a już nawet na piwo spokojnie wyjść nie można, bo Cie banda małolatów szukających wrażeń z nożami dorwie.

 

W Gdańsku ?

 

Niee, to w Suwałkach było. 5 "ziomków" sobie rzeźnie urządziło. Jednego dorwali, czterech szukają.

 

Ponoć było tak, że najpierw jednego pobili/pocięli, za niecałą godzinę skopali drugiego i trzeciego (ten trzeci wychodząc z knajpy zobaczył tego drugiego.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...