Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

PS Mam nadzieje, że spalanie tego wozu + koszty serwisu zjedzą szybko budżet i wóz stanie w garażu .

Miesięcznie wyrobi średnio 80-100 tys. Tyle że kasa nie idzie do budżetu policji a na konto Urzędu Wojewódzkiego. Z tegoż konta raczej nie ma dotacji na policję ( są nagrody dla gówno dowodzących )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest :P A jeżeli tak bardzo Ci zależy to:

 

Coś mi błysnęło prosto w twarz jak jechałem.... Prędkości dużo nie przekroczyłem ~10-20 km/h...... Był obok mnie koleś który jechał dosłownie ciut szybciej więc nie wiem kto powinien się uśmiechnąć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoklub.pl/19443,news.html :sad:

 

Szczerze przyznam, że Lloyda nie kojarzę zbyt mocno, ale Lesliego jak najbardziej. Pamiętam jak za 'gówniarza' chłonąłem z Eurosportu całe godziny BTCC w poniedziałkowym MotorSporcie. A Leslie obok takich nazwisk, jak Menu, Tarquini, Rydell, Plato (pzdr dla 5th gear :wink:), Winkelhock, Radisich czy Muller zawsze grał pierwsze skrzypce. Kurcze, naprawdę szkoda gościa. Jak dziś kojarzę jego śmigającą Vectrę czy Primerkę....

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, nie wiem, czy powinienem ciągnąć ten temat, ale sam kiedyś rozwaliłbym tam auto - 2 albo 3x dokładnie w ten sam sposób. Wszystko spowodowane przez to, że stoi tam skrzyżowanie, którego nie powinno w ogóle być, a jeżeli już jest, to nie powinno być tych fotoradarów na 90km/h, bo sporo kierowców zwalnia tam z buta do 50km/h. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje do czego odnosi się art.86 par1 kodeksu wykroczeń ? Bo dostałem wezwanie na policję i nie wiem co przeskrobałem :mrgreen:

I Ty o to pytasz? :shock: "Człowiek google"? :twisted: :razz:

 

Pierwszy wynik:

"Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie

bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny."

 

:wink:

 

Ale z Ciebie pirat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie teraz googlam, ale coś mi tu nie pasuje bo żadnej stłuczki nie miałem, a za fotoradar jest ponoć inny paragraf. Z resztą i tak jestem wezwany w charakterze świadka :/ Nic mi do głowy nie przychodzi :roll:

Pewnie na pasach kogos potrąciłeś, albo pod sklepem na parkingu kilka fur przytarleś..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje do czego odnosi się art.86 par1 kodeksu wykroczeń ?
"Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie

bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny."

Najczęściej jest to kolizja drogowa. Możliwości jest zylion, nie ma co zgadywać, trzeba iść i złożyć zeznania. Gdybyś potrzebował jakiejś wiedzy w tym temacie pisz na PW o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...