Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Na TVP1 "Narodowy test na prawo jazdy" i jako jeden z celebrytów biorących udział w zabawie Tomasz Stockinger (Lubicz ,Klan) ,co to w 2009r wydzwonił mając 2.3 promila i zatrzymany po poscigu policyjnym ,bo sobie uciekał.

Dobór celebrytów mistrzowski ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP1 "Narodowy test na prawo jazdy" i jako jeden z celebrytów biorących udział w zabawie Tomasz Stockinger (Lubicz ,Klan) ,co to w 2009r wydzwonił mając 2.3 promila i zatrzymany po poscigu policyjnym ,bo sobie uciekał.

Dobór celebrytów mistrzowski ..

 

Egzamin jest ze znajomości a nie z trzeźwości. A jak by wygrał ktoś bez prawa jazdy, to co można powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem pewny.

Za pierwszym razem robili to "fachowcy" z aso wrocław. Niby były planowane ale na ręce im nie patrzyłem, więc muszę wierzyć na słowo.

Więcej opisałem tutaj http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/64534-uszczelka-pod-glowica-forester-my09-20/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jadąc z Radomia, zobaczyłem jak seacie odpada koło przednie na siódemce. Zatrzymałem się żeby pomóc. Auto prowadziła kobieta, a obok siedziała wystraszona córka. Pozbieraliśmy koło i śruby. Okazało się, że kilka dni wcześniej, jej mąż zmieniał koła u gumiarza, ale trafił na gnoja. Zmieniono koła ze stalowych na aluminiowe. Gumiarzowi nie przyszło do głowy, że te drugie felgi są grubsze i trzeba wkręcić dłuższe szpilki/śruby. Udało się podnieść auto i przykręcić koło, ale śruby trzymały na pięć zwojów. Kobieta do domu miała 1,5km. Jak można być tak niefrasobliwym? Przecież mogli zginąć :angry:

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok!!!

A swoją drogą, luźne koło telepie. Miałem podobną sytuację. Tyle, że kobiety podchodzą do różnych odgłosów w aucie w zupełnie niecodzienny sposób - czyli, skoro auto jedzie, to znaczy, że wszystko jest ok. Wielokrotnie potwierdzone w przypadku żony, szwagierki, córki, koleżanek i znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorry, takich rzeczy trzeba samemu pilnować skoro odstaje od schematu (bo sh*t happens)

A fige. Wczoraj Tata oddawał mojego SVX'a do wulkanizatora w celu zmiany opon na zimowe. Trzy razy mu mówił, że felgi są kierunkowe, że są na nich oznaczenia na którą stronę auta mają iść i jak założyć opony, żeby było dobrze. Wulkanizator się z niego nabijał, żeby specjalisty nie pouczał... i i tak założył źle. Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...