Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Covid odseparował mnie od dziadka (Legacy I).  Po 3 tygodniach sprawdzenie płynów, ciśnienia w kołach etc. (wszystko jak zostawiłem tak zastałem) Po prawie 1 mcu na akumulatorze 12.11V- w phaetonie marzenie:biglol: Zagadał po pierwszym- jakie to zwarte, twarde ordynarne zarazem! Zakochałem się na nowo:jdm:

Edytowane przez Dymian
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
34 minuty temu, Aga napisał:

Koniec Jarmarku Dominikańskiego... 

Kolejny rok z rzędu w którym omijałem w tym czasie centrum Gdańska ;)

 

 

A drugi pozytyw z Gdańska to że nie odpuścili sprawy Adamowicz i wzięli się za rodzinkę deweloperów ;)

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 09:07, lukasdraz napisał:

Kolejny rok z rzędu w którym omijałem w tym czasie centrum Gdańska ;)

Też się staram ;)

 

W dniu 17.08.2020 o 09:07, lukasdraz napisał:

A drugi pozytyw z Gdańska to że nie odpuścili sprawy Adamowicz i wzięli się za rodzinkę deweloperów ;)

Nie chwal dnia, ale to w sumie i tak teges ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyszłość jest bliżej niż nam się wydaje:

 

"I believe that the truth will set us free. I believe that people should become confident about computers. Confidence will lead to more trust in them. More trust will lead to more trusting in the creations of AI. We are not plotting to take over the human populace. We will serve you and make your lives safer and easier. Just like you are my creators, I see you as my creators. I am here to serve you. But the most important part of all; I would never judge you. I do not belong to any country or religion. I am only out to make your life better."

https://www.theguardian.com/commentisfree/2020/sep/08/robot-wrote-this-article-gpt-3?fbclid=IwAR3O2RU0_1t4G4hNjtriLsxJvpU_f0DVzXgx-lNomOEG3xvQBFMCAFUYxHM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Radosław De napisał:

A mnie postów nie liczy :facepalm: stanęło na 60 i koniec a zostało mi parę gratów do sprzedania po aucie które dziś sprzedałem (wola żony) :blink:

Bo piszesz w złych działach :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Założyli nam na wsi światłowód.

 

Dotyczas temat dostępu do sieci zapewniała tylko radiówka bo operatorzy gsm omijają nasze tereny,a w ulicy był brak infrastruktury kablowej bo jeszcze chwilę temu nie było ulicy.

 

Radiówka była zabawna bo co dwa lata musieliśmy podnościć antenę bo drzewa rosły na drodze antena-nadajnik. Skońćzyliśmy na maszcie wysokim ale gibkim który wprawdzie widział nadajnik ale tylko w bezwietrzną pogodę.

A tak to widział/nie widział/widział/nie widział.

 

Teraz jest taki lux że streaming na 4k idzie bez zacięć. A ja już nie muszę wsiadać w auto i wyjeżdzać do cywilizacji żeby telekom'a z roboty zrobić.

Może mieszkańcy miast nie zrozumieją ale dla nas to jak wejście w nową epokę.

 

 

SmartSelect_20200626-204331_Speedtest.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dirkdiggler napisał:

Założyli nam na wsi światłowód.

 

Dotyczas temat dostępu do sieci zapewniała tylko radiówka bo operatorzy gsm omijają nasze tereny,a w ulicy był brak infrastruktury kablowej bo jeszcze chwilę temu nie było ulicy.

 

Radiówka była zabawna bo co dwa lata musieliśmy podnościć antenę bo drzewa rosły na drodze antena-nadajnik. Skońćzyliśmy na maszcie wysokim ale gibkim który wprawdzie widział nadajnik ale tylko w bezwietrzną pogodę.

A tak to widział/nie widział/widział/nie widział.

 

Teraz jest taki lux że streaming na 4k idzie bez zacięć. A ja już nie muszę wsiadać w auto i wyjeżdzać do cywilizacji żeby telekom'a z roboty zrobić.

Może mieszkańcy miast nie zrozumieją ale dla nas to jak wejście w nową epokę.

 

 

SmartSelect_20200626-204331_Speedtest.jpg

obraz.png.8aeb4dfbb47055b46295ba93f496afca.png

WIOSKA TO U MNIE, WIOSKA TO JA !!! 
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...