Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj na Kryszaku w Teatrze na Woli, był niesamowity. Ten gość jest bardziej uczulony na kaczki niz ja :lol: Przez półtorej godziny nie mogłem opanowac śmiechu. Tekst o tym jak Kaczyński wręczał medale naszym siatkarzom - wyobrażacie to sobie :?: :mrgreen: - poprostu boski :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem robic godziny na kategorii A :grin:

 

A po co ci to :?: Motory mają za mało kółek :mrgreen:

 

Pozdrawiam

zeby czasem zaoszczedzic czasu do miejsca przeznaczenia jak jest "za pińć druga" i trzeba byc na drugiej polowie miasta :] troche miedzy autami na swiatlach (wg autoswiata jest to legalne- o ile uzywa sie kierunkow i nie jedzie sie po linii :cool: ) i czasem poza droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem robic godziny na kategorii A :grin:

 

A po co ci to :?: Motory mają za mało kółek :mrgreen:

 

Pozdrawiam

zeby czasem zaoszczedzic czasu do miejsca przeznaczenia jak jest "za pińć druga" i trzeba byc na drugiej polowie miasta :] troche miedzy autami na swiatlach (wg autoswiata jest to legalne- o ile uzywa sie kierunkow i nie jedzie sie po linii :cool: ) i czasem poza droga

 

No niby tak :roll: Ja jednak wole wyjechać wcześniej :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby czasem zaoszczedzic czasu do miejsca przeznaczenia jak jest "za pińć druga" i trzeba byc na drugiej polowie miasta :] troche miedzy autami na swiatlach (wg autoswiata jest to legalne- o ile uzywa sie kierunkow i nie jedzie sie po linii :cool: ) i czasem poza droga

 

owszem legalne, wyprzedanie musi się odbywac w bezpiecznej odległości i pojazd wyprzedzany musi się poruszać w całości jednym pasem - stąd nie wolno po linii. Tak mówi mniej więcej kodeks. Kruczek polega na tym że bezpieczna odległość jest okreśłona tylko w przypadku samochodu a nie motocykla więc jak się mieścisz to jest bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile $$ będą bilety kosztowały. Czy cena jak za stonesów czy jak za madonne ;)

Mam nadzieje, że jak opublikują cenniki, będzie kolejny wpis tu, a nie do nietegesa :D

 

Gdzieś widziałem na www że bilety od 150 do 350 ojro. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć.

Póki co masz wizualizację sceny

http://360.u2.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Kryszaku w Teatrze na Woli, był niesamowity. Ten gość jest bardziej uczulony na kaczki niz ja :lol: Przez półtorej godziny nie mogłem opanowac śmiechu. Tekst o tym jak Kaczyński wręczał medale naszym siatkarzom - wyobrażacie to sobie :?: :mrgreen: - poprostu boski :twisted:

 

To może i ja se pójdę...

 

Jak będzie śmieszny, to znów dam Ci się objechać na jakiejś pojeżdżawce! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy teges ze jutro jade na tydzien szusowania
Dołączam się do tegesa :wink:

 

co to wogole za forum, zarciki sobie jakies robicie??? Troche powagi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I NIECH WAM GULA SKACZE Sella Ronda jest moja (i okoliczne OIOMy :mrgreen: )

 

Ja za to w sobote... jade na Sella Ronde. Jabar do jakiej miejscowości jedziesz? Ja bede w Wolkensteinie (selva gardena z włoska).

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas taka podobna nazwa tego mojego :)

"Selva di Val Gardena - Wolkenstein in Gröden"

 

to chyba zrobimy jakie bombardino na stoku :) Ty stawiasz przez pierwsze trzy dni a pozniej....

 

pozniej to juz nie ma znaczenia bo pewnie bede w gipsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratowany przez koleżanki na Ukrainie

:twisted: grunt to fachowa pomoc :twisted:

 

Założyłem dziś letnie obuwie. Wolny ssak w końcu wygląda jak Subaru :D Na 16' alusie i nie-balonach-oponach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem. Ja na lecie jeżdżę od prawie dwóch tygodni 8) .

ja zostałem wczoraj zjechany przez mojego współlokatora o wdzięcznym nicku krtek, że dziś jadę do Wrocławia i juz zakładam letnie obuwie...przecież podobno jeszcze jest zima :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz koledze, że zimowe obuwie jest dla mięczaków :mrgreen:.

 

[ Dodano: Pią Mar 13, 2009 6:40 pm ]

ALE TEGESY!!!

 

Pojechałem do pewnego warsztatu po Booyakashę i tam trzy tegesy:

- zamontowano nowy zawias, zawias jest git (więcej w "Jadę nielegala")

- okazało się, że dźwięk, który dobywał się z bagażnika był jednak dźwiękiem z bagażnika, a nie dźwiękiem z zawiasu, a więc wymontowany zawias nadaje się do sprzedaży (spec z warsztatu jeszcze go rozmontuje i ostatecznie to potwierdzi - mam nadzieję :twisted:; więcej niebawem w "K/S")

- ów spec stwierdził, że wóż jest perfekcyjnie wystrojony; choć siedzi w tym biznesie od lat, był zaskoczony wystrojeniem - zapytał m.in. o to, czy mam up-pipe Perrnia, a ja mam serię :mrgreen:

 

No i na koniec: idę zaraz na imprezę.

 

ALE TEGESOWO!!! IIIIIIIIIHHHHHHHHAAAAAAAA!!!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...