Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek_67, dostajesz niniejszym nagrodę w postaci uścisku dłoni dowolnie wybranego Moderatora za to, że nie postanowiłeś w okresie eksportu żony zawitać na forum - szczególnie w godzinach 22:00-3:00 .

 

Próbowałem, próbowałem ... i już teraz wiem, że każdy ma swoje Termopile :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Nie chwalcie dnia przed rozbiórką budy, gdyż krzaki łopianu niepoliczalne są.... Żony nie ma do czwartku, Ihhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już sobie walnęłam winko :twisted: . Po obronie doktoratu zapraszam na pofilozofowanie :mrgreen: . Mam nadzieję, że w tym roku :roll: :wink: :mrgreen: .

 

[ Dodano: Wto Wrz 23, 2008 18:51 ]

A drugi teges dzisiejszy - za moją córką jadącą na rowerze już nie trzeba biegać z kijkiem (ja nigdy nie biegałam :twisted: - to taki rodzinny teges :wink: ). W końcu się nauczyła :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugi teges dzisiejszy - za moją córką jadącą na rowerze już nie trzeba biegać z kijkiem

 

A można wiedzieć ile córka ma lat? Bo moja 7 i chyba już się nie nauczy. Nie chce jej się pedałować, bo "to takie nudne". :roll: Chyba zacznę za nią biegać z kijem :mrgreen: Albo się nauczy i ucieknie, albo oberwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć ile córka ma lat? Bo moja 7 i chyba już się nie nauczy. Nie chce jej się pedałować, bo "to takie nudne". Chyba zacznę za nią biegać z kijem Albo się nauczy i ucieknie, albo oberwie

 

6 lat i uważam, że to dość późno na jazdę na 2 kółkach. Moja metoda: pozwoliłam mężowi na małą psychiczną przemoc w stosunku do córki :wink: (tzn. jeździła nie tyle ile chciała - 3-5 min., ale ok. 20).

Jasne, że dziecku się nudzi.

Poza tym pamiętej, że dziecko musi jechać szybko, żeby się nauczyć trzymać równowagę. W tym z kolei pomaga jazda na hulajnodze.

 

Powodzenia, niedługo koniec sezonu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy MEGA TEGES to zaliczony egzamin z historii filozofii :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SUPER :!: Gratuluję serdecznie. To teraz już tylko obrona ...

... czyli pół godziny strachu i wstydu... i tytuł na całe życie. :twisted:

 

Co do rowerka, to życz ode mnie Mariannie przyszłych sukcesów w Tour de Pologne :mrgreen: (ostatni etap był w niedzielę by w Krakowie - przydałyby się rowery wodne) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja w wieku 6-7 lat skasowalem pierwszego pelikana o sciane bloku.... juz w tedy w Pastrane sie bawiłem :)))) blizna na ręce do dziś jest....

Potem na komunie bmx i bylo juz tylko lepiej :)))

A teraz...jakiś lajtowy fullcrosowy i wycieczki turystyczne po górach z kobita ...brak powoli odwagi :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy MEGA TEGES to zaliczony egzamin z historii filozofii :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SUPER :!: Gratuluję serdecznie. To teraz już tylko obrona ...

... czyli pół godziny strachu i wstydu... i tytuł na całe życie. :twisted:

 

Co do rowerka, to życz ode mnie Mariannie przyszłych sukcesów w Tour de Pologne :mrgreen: (ostatni etap był w niedzielę by w Krakowie - przydałyby się rowery wodne) :evil:

 

Jeszcze niestety technologia, ale mnie nie straszna :wink: . Praca poszła do recenzji, więc mam 2 miesiące na zdanie :razz:

PRIMAR, nie tytuł, a stopień :idea: Tytuł naukowy to tylko profesor :wink:

 

wiem wiem, upierdliwa jestem :mrgreen:

 

co do T de P. to dopiero w połowie się zorientowałam, że ich nie było w 3mieście :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...