Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

lenovo x300

 

x300 to NIE jest maluch.

 

Laptop już posiadam :mrgreen: Ale dzięki, dobrze wiedzieć w razie, gdybym potrzebował zmienić

12" to maluch. jakbym mial mojego thinkpada zamienic (kochane matowe 15") to tylko na takiego. i jeszcze 4x 2U maszyne z 2 quadami na pokladzie :P i dyskami na FC/SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12" to maluch. jakbym mial mojego thinkpada zamienic (kochane matowe 15") to tylko na takiego

 

http://www.pc.ibm.com/europe/catalogs/pl/xseries.html: "...X300 40521TG Genuine Windows Vista BusinessCore 2 Duo SL7100 (1.2 GHz), 13.3" WXGA+ TFT (1440X900)..."

 

Ja nie chcę zamienić laptopa, ja chcę dokupić malucha :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza imprezka w Tiffany's bardzo tegesowa. Jak dla mnie lokal nr 1 w mieście. Jeszcze jak się bardziej rozkręci i imprezy będą dłużej trwać to będzie nie do pobicia.

 

Przy okazji pozdro dla Przemqa. Stary chyba nam wczoraj więcej poszło na taryfy, niż na alkohol ;-)

 

No i również dla Michała, którego miałem przyjemność poznać.

 

W dobrym towarzystwie to jednak człowiek nie wie kiedy mu czas zlatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdro dla Przemqa. Stary chyba nam wczoraj więcej poszło na taryfy, niż na alkohol ;-)

 

Tak właśnie miało być. Dzięki temu w niedzielę zaliczyłem sztukę teatralną, a po niej jeszcze premierę Gershwina w "Bajce" i kolację popremierową 8). Tyle kultury na raz - o mało nie padłem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdro dla Przemqa. Stary chyba nam wczoraj więcej poszło na taryfy, niż na alkohol ;-)

 

Tak właśnie miało być. Dzięki temu w niedzielę zaliczyłem sztukę teatralną, a po niej jeszcze premierę Gershwina w "Bajce" i kolację popremierową 8). Tyle kultury na raz - o mało nie padłem! :)

 

Tak zwana kultura nieznośna w uroczym damskim towarzystwie robi się znośna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Mikki - szkoda że nie dałeś rady dotrzeć.

Właśnie wróciłem ze strzelnicy - wywaliłem 2 magi z M4+aimpoint, 1 z AK, 1 z MP5 i 1 ze Stayera+EOTech - na prawej ręce bo nie było już czasu przekładać wyrzutnika łusek i zamka bom leworęczny i w bullpapach by mi łuski sie do ucha sypały i o dziwo weszły wszystkie - fantastyczny karabinek do strzelania - strzelając ze słabej ręki weszły wszystkie w tarczę i większość w pola środkowe ale obsługa tragiczna. MP5 28/30 w tarczy z czego 2/3 maga w 2 seriach - łatwa w opanowaniu. AK - mocko kopie w porównaniu do M4 i bez optyki ssie - większy kaliber, mosniejszy podrzut i brak optyki nie wyszły za dobrze. And the winner is.... M4 -bomba - mikropodrzut, ładne skupienie, bardzo przyjemnie - no ale ja jestem zboczony na punkcie amerykańskiej broni.

Jedynie czego brak to seria w długiej broni - legalnie tylko w PM.

ZOstawiłem 400pln a zostawiłbym jeszcze sporo więcej gdyby nie zamykali - nie wiem jak zasnę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, gdzie to takie możliwości postrzelania są? Szukam jakiejś strzelnicy w stolycy- coś w Sulejówku znalazłem.

 

Byłem przed chwila na sushi w 77. Oprócz tego, że jedzenie jak zawsze było pachnące i świeże, dostaliśmy zestaw lunchowy o 15.15 (podawany do 15 :D), do tego w gratise od szefa kuchni zupkę i porcje wypasionego unagi futomaki ;)

baaaardzo miło było. 77sushi ul. Nowogrodzka 38 Wwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelnica "9ka" w Józefowie, jest też chyba na Warszawiance ale tam nie byłem. NO i jest w Czosnowie, kiedyś robili problemy dla niezrzeszonych w klubie ale to sie zmienia - za 2 tyg. jade tam sie troche zorientować w programie strzelań dynamicznych to się dowiem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...