Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

teges turbowanna pomierzona

 

4 bieg odcinka - AFR 10 :twisted:

5 bieg - 5,5k obr EGT 800 st C

generalnie AFR caly czas ok 10-10,5 na pelnym booscie :twisted:

 

i to wszystko na 1 bar :twisted:

 

dajta mnie tu jakies evo :twisted:

 

mierzylem dzisiaj na autostradzie :mrgreen: 4 bieg - odcinka na 140 kmh :twisted:

 

krociutka ta skrzynka krociutka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herr Rogalski Ci PW w mojej sprawie wyslal

 

Musiał zapomnieć, albo nie mieć czasu. Ewentualnie nie uznać tego za stosowne :twisted:.

 

Poza tym pasek byl nie za reklamę "niesłusznej" marki, a za nachalny spam, co zresztą napisałem w uzasadnieniu paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, ciągle nie wiem, o co Ci chodzi. O tym, że w paru wątkach była dyskusja o Evo X? No była. Nie pierwszy to przypadek w historii tego forum, że DYSKUSJA schodzi na pewne tematy, szczególnie, gdy są to gorące tematy (a takim tematem jest i zawsze była rywalizacja na linii Impreza-Evo). I to jest naturalne. Natomiast pisanie w kilku wątkach tego samego, w krótkim odstępie czasu to nie jest naturalne - jest to spam. Jeśli nie odróżniasz tych dwóch sytuacji, to rzeczywiście EOT.

 

A może chodzi o to, że jako Mod powinienem wychwalać imprezę i mówić, że jest fajniejsza niż Evo X? Bycie Modem nie oznacza lobotomii i pozbycia się własnego zdania - nadal uważam i powtórzę to, że Evo X jest fajniejsze od nowej imprezy. Jako Mod mam prawo tę opinię wyrazić, gdy - jak napisałem powyżej - DYSKUSJA zejdzie/toczy się na ten temat. A to zupełnie coś innego, niż wyskakiwanie jak filip z konopi w trzech wątkach, o tym, jaki accord jest fajny. Who gives a &^%@ jaki jest accord? :twisted: Nawet, jeśli kogoś to obchodzi, to wystarczy, że raz o tym przeczyta w stosownym po temu wątku tj. "O motoryzacji, ale niekoniecznie o subaru"... Po to ten wątek właśnie jest :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges na dziś, własnie sie dowiedziałem że wygrałem konkurs w Bridgestone, i zapraszaja mnie na cały weekend F1 na Hockenheim do Padock Club

yes yes yes :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges na dziś, własnie sie dowiedziałem że wygrałem konkurs w Bridgestone, i zapraszaja mnie na cały weekend F1 na Hockenheim do Padock Club

yes yes yes :lol:

jedziesz samochodem? znaczy sie prowadzisz? :roll:

 

soooorry, nie chcialem byc zlosliwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, grubo grubo, byłem na Węgrzech w Paddock Club. jest fajnie, tyle że musisz wziąć jakiś kurs u Przemqa, bo tam kawiorowo jest :mrgreen:

 

czyli że co , śliwowicy mam nie brać :?:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...