Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Teges: mieszkam w wiezieniu :mrgreen:

 

Trzy miesiace temu w Helsinkach oddano do uzytku nowy hotel mieszczacy sie w dawnych zabudowaniach wiezienia. Zachowano oryginalny uklad, fajnie sie chodzi po wieziennych korytarzach :) Oczywiscie zamiast cel sa normalne pokoje hotelowe, calkiem zreszta duze.

 

Szczerze polecam, nazwa hotelu to Best Western Katajanokka.

 

A wyjść można kiedy się chce? Byłem w więzieniu na Białołęce, jak wychodziłem przez te wszystkie bramki to miałem wrażenie, że pensjonariusze patrzyli na mnie z niejakim wyrzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA TEGES (krzyk uzasadniony) !!!

 

Odebrałem wczoraj wczesną nocą moją scykawkę od Dzanka. Robota była taka :

- głowice ,

- nowy wydech ,

- nowe turbo ,

i od razu po ruszeniu omal nie zdemolowałem Jankowi ogrodzenia. A potem to już tylko jechałem, śmiałem się do siebie i czułem, jak pan kierowca z kawałka Yello "The race".

To jakaś inny scykawka, sybka, bucąca piknie, zrywna jak diabeł.

Mega szczęśliwy jestem.

 

I tera tak, co by nie było, że krypta-reklama leci, a jeno zwykła ludzka wdzięczność :

JANKU, TAKIE WIELGAŚNE PODZIĘKOWANIA ZA TWOJĄ PRACĘ I JEJ EFEKTY.

DZIĘKUJĘ, ŻE DAŁEŚ MI RADOCHĘ.

 

Pozdrawiam

Gruntowo uskrzydlony Grzsiek

 

PS. Ale jednak wieśniak jestem do kwadratu :oops: .

WITEK, DLA CIEBIE TEŻ OD SERCA, PO STOKTROĆ : DZIĘKUJĘ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem iść dzisiaj na... premierę recitalu. Bo matka zaproszenia dostała, bo aktor znajomy... itp.

W każdym razie to jest bardzo mega teges. Myślałem, że to będzie katorga a uśmiałem się jak nigdy. Nawet o Subaru coś było, wprawdzie napomknięcie, bo napomknięcie, ale jednak mój wkład jest. :wink: po prostu genialny. Za równo zagrany świetnie jak i teksty niczego sobie. Min. o tym jak to alkohol zagraża światu i jak alkoholicy ratują innych (ktoś musi pić, żeby ktoś inny nie musiał).

 

Wszystkim, którzy mogą gorąco polecam. Nazywa się to, to "20 najśmieszniejszych piosenek na świecie" i jest przednie. Na razie grane we Wrocławiu, ale może będzie i po kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...