Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Żona dziś zatankowała Yarka, po wczorajszej wycieczce Kielce-Rydułtowy-Kielce. Średnia przelotowa nieco powyżej setki, kilka fajnych killów zaliczonych, trochę kręcenia się po Szlunsku za Jarmajem (ponoć jechał delikatnie... jak na Jarmaja... :twisted::lol: ), trzy (w porywach cztery) osoby na pokładzie... spalanie 7.1.

 

To tak, żeby podrażnić Koleżeństwo... :mrgreen:

 

PS. Duuużo... Może se jednak gaz w Yarku założę....? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam, w ktorym temacie to wpisac, wiec wrzucam tutaj :).

 

Mam dwuosobowa wejsciowke na przedpremierowy pokaz filmu "Hawana" na jutro (wtorek, 17.10.) na godzine 20.00 do kinoteki. Jako, ze nie moge z niej skorzystac, chetnie oddam w dobre rece, bo szkoda, zeby sie zmarnowala :).

 

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na komorke (507 134 643), bo prawdopodobnie nie bede miala mozliwosci regularnie czytac forum.

 

Do odbioru praktycznie przez caly dzien w okolicach centrum :).

 

P.S. Man111 & Az - Wasze szczescie, ze nie zagladalam do tego tematu przez ostatnie dni. Odgryze sie przy najblizszej okazji :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges dla posiadaczy ekonomicznych imprez:)

 

http://biznes.onet.pl/5,1366161,prasa.html

 

Paliwo tanieje, dzis najtaniej w Krakowie widzialem 3,54zl za 95. Bardzo dziwne bo w wekend bylem w Krosnie i tam benzyna o ponad 40gr drozsza niz w Krakowie, a wokolo rafinerie (Jedliczne, Jaslo) - dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki widok przywitał mnie na stacji, na którą przyjeżdża ekspres z lotniska w Tokio. I to jest teges.

 

pict0035resro8.th.jpg

 

A jeszcze bardziej teges jest to, że potem było tylko lepiej :cool:.

 

pict0106reshu8.th.jpg

 

pict0103ressy8.th.jpg

 

A liczę na to, że będzie jeszcze jeszcze bardziej teges 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam program w TVP1 "kwadrans po jedenastej". Jest to nagrywane w przeszklonym studio, z ktorego widać ulicę i jadące samochody. Tak sobie pomyślałem że może ktoś z forumowiczów zajechał by tam na ulicę i jakiegoś "donuta" strzelił. ale by była oglądalność :lol: myślę że to by było teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...