Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nieteges jest, że ropa na światowych rynkach szczytuje... ale ja właśnie podliczyłem średnie spalanie Yarka podczas świątecznego wyjazdu (dość szybka jazda drogami wojewódzkimi, powiatowymi i gminnymi, z przewagą tych ostatnich): 6.5 litra Pb95 na setkę.

I to mi rekompensuje (w jakimś stopniu) brak Szuwara.

 

Tylko ciuchów na zmianę nie mogliśmy wziąć za dużo... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz sie chwalic niskim apetytem to napisze że dzisiaj po usilnym zalewaniu pod korek udało mi sie osiągnąć w motocyklu przy dość mało ekonomicznej jeżdzie (dość często pojawiało się na obrotomierzu około 9500-10000obr/min) spalanie na poziomie 6,13l/100km :) troszke lepiej to wyglada niż 8-8,5l/100km w Justynce przy spokojnych jazdach :) (zazwyczaj kulanie sie w okolicy 3000-3500obr/min)

miło zwłaszcza przy 4,15zł/l Pb95 :( a sezon dopiero się zaczyna :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednych kręcą Crossy, inni wolą Rugby. Zdjęcia pochodzą z soboty, gdy odbywał się turniej na boisku Juvenii. Więcej informacji na stronie: http://www.v-lo.krakow.pl/~rugby/indexpl.php

 

 

dsc033379ac.th.jpg dsc033391tp.th.jpg dsc033495sy.th.jpg dsc033574mh.th.jpg dsc033754sz.th.jpg dsc033921ha.th.jpg dsc034021tr.th.jpg dsc034157ot.th.jpg dsc034349dm.th.jpg

 

a tak wygląda gra o punkty ligowe, mecz z 15 kwietnia 2006, gdy Juvenia podejmowała Orkan Sochaczew i przegrała 15:28 :(

http://kropeksti.fotosik.pl/albumy/13852.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasz z nimi?

 

Ja tylko kibicuję, za miękki do gry jestem :( Dla zawodników ogromny szacunek, bo grają dla IDEI a nie za pieniądze (bo jest ich mało w tym sporcie), są twardzi, walczą o każdy centymetr boiska i zawsze do końca, przeciwnikami są tylko na boisku :). Na trybunach bezpiecznie, przychodzą rodzice z małymi dziećmi 8) i oglądają prawdziwy sport. Dyscyplina bardzo medialna, ładnie wygląda w TV- obfituje w efektowne zagrania i wcale nie jest tak urazowa, choć czasem słychać jak kości trzeszczą...

 

http://kropeksti.fotosik.pl/albumy/13852.html mecz o punkty ligowe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges, wczoraj się obroniłem :), nie teges chciałem zdążyć na kiełbaskę ale niestety nie udało się :(.

 

inżynier panklex :).

gratulacje Panie Inzynierze :mrgreen: a w jakiej specjalizacji bedziesz sial spustoszenie jesli mozna wiedziec?? 8)

 

Jako inżynier wiem wszystko najlepiej i jestem znawcą wszystkich dziedzin życia, ze szczególnym uwzględnieniem eksploatacji pojazdów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...