Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę promocyjnie na wiosne sprawdzć stan oleju i:)

dobrze wiedziec go kogo sie zwracac jak cos..boje sie ze jak zrobie to jeszcze raz sama to sasiad zejdzie mi na zawal w garazu 8)

jeszcze raz GATULEJSZYN..Panie Inz :wink:

 

Rozumiem że najpierw muszę odwiedzić kardiologa i przedstawić wyniki badań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że bardzo teges jest (dzięki uprzejmości władz różnego szczebla) to, że następny raz idę do pracy dopiero 17 maja. A bynajmniej nie brałem urlopu... :roll: :wink:

 

Kocham ten kraj długich weekendów (oraz swój zawód, w którym łikendy bywają jeszcze dłuższe). YESSS!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że najpierw muszę odwiedzić kardiologa i przedstawić wyniki badań :)

nie..nie obejdzie się bez badań..teraz już wiem że nie powinnam po północy schodzić do garażu w celu pogrzebania w aucie..no a przynajmniej nie w bamboszkach i szlafroczku 8)

 

 

WiS..ja też tak chce :!: czuje ze minełam się z powołaniem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS..ja też tak chce czuje ze minełam się z powołaniem...

 

Moni, ja do tego dojrzewałem długie lata - zmarnowane na zapieprzanie po 25 godzin na dobę. Jakieś gazety, telewizje, firmy, jakieś markeitingi, jakieś agencje rządowe i organizacje pozarządowe, tudzież międzyrządowe i samorządowe... Pogoń za fatamorganą, krótko mówiąc.

Aż zmądrzałem.

W życiu ważny jest luz, czas na hobby i na to, żeby posiedzieć i pogadać z ważnymi dla siebie osobami...

 

Czego i Tobie życzę. Młoda jesteś, wszystko przed Tobą... :mrgreen:

 

Jakby co, służe jako trener wyluzowywania i udzielam szczegółowych konsultacji co do zmiany zawodu... ale to już na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRCFAN

widze u Ciebie w stopce i na obrazku dziwne teksty i zdjecia. Azreael widze zrobil ci calkowite pranie mozgu?

 

Wybacz, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :roll: Podobne zdjęcia miałem wcześniej, z resztą avatara też.

Ale ja dopiero teraz zobaczylem.

Jak to NIE ROZUMIESZ O CO MI CHODZI? MUSISZ ROZUMIEC, albo nie masz kwalifikacji na morderce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to NIE ROZUMIESZ O CO MI CHODZI? MUSISZ ROZUMIEC, albo nie masz kwalifikacji na morderce.

 

Widać nie mam, bo komletnie nie kumam o co Ci chodzi z tym praniem mózgu :wink:

To moze zrezygnuj z funkcji mordercy. Bo wiedzac, ze nie masz kwalifikacji trwajac na stanowisku zachowujesz sie jak nasz rzad, mniej wiecej. WŁADZA! POWER! To jest dopiero feeling, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT, rozumiem, ze mlodociany WRXFACN nie bardzo rozumie, ze mu starszy kolega morderca zrobil pranie mozgu. Rozumiem i nie ma co z tym walczyc. Starszy kolega, wzór, zaślepienie emocjonalne....

Ale ze ty tego nie widzisz? Troche obiektywizmu. Nie ze calkiem, ale tak troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...