Skocz do zawartości

Przyciemniane szyby


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno fajnie to wyglada ale wszystko z umiarem. Mysle, ze tak delikatnie przyciemnic to najlepsze rozwiazanie. Strasznie przerabane jest tylko w nocy na osiedlowych uliczkach gdy nie sa oswietlone przy cofaniu, doslownie nic nie widac. Dlatego zawsze parkuje odrazu tylem :lol: Ale najwiekszy problem to psy. Nie ma reguly czy przyciemnisz delikatnie czy na maxa, jak bedzie chcial ci dowod zabrac to i tak zabierze. Mi akurat przez 3 lata sie udawalo bez drapania (odpukac) ale raz bylo blisko. Cale szczescie, ze wraz z psem mielismy wspolnych znajomych

Ps. sorry za "psa" ale nie lubie ich, od kiedy nie pamietam zawsze sa jakies z nimi problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to nie jest tak, ze przy wykonaniu tego zabiegu, dostaje sie jakis papier, ze zrobione z atestem jakims, iso albo innym czyms ?

 

Na szybach tysz powinna byc chyba nazwa firmy producenta itp...

 

Jak ON moze MI w MOIM kraju zabierac MOJ dowod, bo MU sie coś wydaje !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.technicolor.pl/ podobno do ich metody nikt sie nie moze doczepic. Znajomy ma tak przyciemnione w sluzbowym mondeo i jest to naprawde ciekawa opcja, bo kiedy jest ciemno szyby robia sie jasne, a w mocnym swietle sie sciemniaja. Mowil, ze nie ma problemow z widocznoscia w nocy, a w dzien samochod duzo mniej sie nagrzewa. Jak zmienie wkoncu samochod to tez sie nad tym zastanowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, chyba najlepiej przyciemniac piecowo. Bo niezbyt estetycznie wygląda folia na tych takich "kropeczkach" czarnych na brzegach szyb, zostaje tam powietrze. poza tym folia DLA NIE kojarzy się z CZARNĄ szybą w dresiarskim aucie... :P

 

Ja osobiście bym przyciemnił, ale jesli tak to wszystkie szyby, prócz przedniej ew., a nie tylko tylne i bardzo delikatnie. Tak chyba jak np. w Avensisach seryjnie mozna zamówic, że kierowcy sa delikatniej niz tylne - mogą być tak delikatnie. :)

 

Widziałem kilka GTków z czarnym, m.in czarny na złotych i czarne szyby, efekt taki sobie - bo było za ciemno.

 

Ten foliatec lustrzany spoko jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tylne to sobie możesz nawet tekturą zastąpić i będzie legalnie

 

też tak kiedyś myślałem, ale jak miałem Jeep'a Cherokee i w terenie skłukłem tylną boczną szybe i zastąpiłem ją kawałkiem dykty to psy mi dowód zabrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.technicolor.pl/ podobno do ich metody nikt sie nie moze doczepic. Znajomy ma tak przyciemnione w sluzbowym mondeo i jest to naprawde ciekawa opcja, bo kiedy jest ciemno szyby robia sie jasne, a w mocnym swietle sie sciemniaja. Mowil, ze nie ma problemow z widocznoscia w nocy, a w dzien samochod duzo mniej sie nagrzewa. Jak zmienie wkoncu samochod to tez sie nad tym zastanowie.

 

Ile kosztuje tą metodą?? Słyszałem też o tym z zew szyby czarne jak smoła a w wew nie widać, żeby były przyciemnione! Pewnie strasznie drogie to! Co do zwykłego piecowania to u niektórych dilerów zamiast pieca wciskają ludzią zwykłą folie. Jak ktoś w tym siedzi i doszedł do perfekcji to trudno bez mechanicznego uszkodzenia rozpoznać co jest co! Sam chciałem przyciemnić, ale moje justy brzydko by wyglądało tylko z tyłem przyciemnionym!

Teraz wymyśliłem sobie taki system jak z bmw (chyba). Z roletami które za pomocą serwa(silniczka) same się podnoszą... Tylko problem jest z dobrymi roletami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu przejechala przede mna Impreza Kombi model przed Bug Eyem czarna z przciemnianymi tylnymi szybami.

Przejechala przez doline sluzewiecka a ja jechalem wilanowska.

Powiem krotko, w zyciu se szyb nie przyciemnie. Wygladalo to mocno wiejskotuningowo.

Ciemne szyby kojarza mi sie, bywalcowi Rosji, z niezbyt przywoitymi osobnikami jezdzacymi wypasionymi terenowkami po Moskwie i Petersburgu. czesto sa to osobnicy o nieco ciemniejszej karnacji i zajmuja sie eufemistycznie to ujmujac BODYGARDINGIEM.

 

Dzis ta Impreza byla szokujaco brzydka. Za co przepraszam z tego miejsca jej wlasciciela, ktoremu z pewnoscia sie to podoba.

I widzicie, to jak ze wszystkim, jednym sie impresy podobaja, inni twierdza ze wygladaja jak kupa. I kto ma racje? Nigdy do tego nie dojdziem.

na dodatek teraz zaczeto tu gadac namietnie o EVO. Czy wlasciciel Forum zdaje sobie sprawe z tego ilu mu potencjalnych nabywcow STI przejdzie do EVOnizmu? I kupi se EVO?

 

Z tego co mi niektorzy opowiadaja, to roznica zasadnicza jest taka:

Imprezą moze jezdzic mistrz prostej, osobnik taki jak ja, ktory nie zna sie na ryciu nosem, drifting ma opanowany do 16.5 km/h i nie jedzie bokiem na rondzie marszalkowska/jerozolimskie. Z kolei EVO takiego dzentelmena jak ja, nie rozchodzi sie tu bynajmniej o cechy charakteru i eleganckie zachowania, takie EVO raczej zabije,nie wybaczajac bledow. Postawi bokiem na katowickiej, bo przelozenie kierownicy, czy jak to sie tam nazywa, jest takie, ze najmniejsze kichniecie powoduje skret o 13stopni. I tak dalej.

I pytanie stawiam, czym jest tak zwana przyjemnosc z jazdy?

1. Czy telepaniem po dziurach z bolacymi nerkami?

2. Czy jazdą w ciszy i komforcie autem ktore nie zauwaza dziur i ma cichy silnik, a jednoczesnie przy normalnej jezdzie nie ryczy jak dwa dzialy w hucie katowice?

3. czy może bezustanną walką z autem o przezycie i uważaniem, żeby czasem nie poruszyć kierownicą, bo wyladujemy w rowie?

4. Czy może frajdą jest dowalanie każdemu na światlłach? Każdemu komu warto dowalic oczywiście i potem mykanie przed nim z satysfakcją - znowu 500tka mi nie dala rady?

 

BMW chyba wymysliło to powiedzonko - radość z jazdy. czyli jest to zjawisko - według forumowych definicji Dresiarskie Czy wolno nam w zwiazku z tym przyznawać sie do tego, że nasze Imprezy czy inne lagasiaki dają nam przyjemność z jazdy, czy nie stawia nas to w niekorzystnym świetle? Stawia. panowie STAWIA Nie ma co się oszukiwać, jestesmy postrzegani jako bananiarsko lanserskie szpanerstwo z zacięciem morderczym na drodze. Popytajcie ludzi, to się dowiecie. Lub wejdzicie do watku wypadek i poczytajcie pierwsze komentarze.

Tu ośmielę się nadmienic, że świadomie skorzystałem z tautologii lansersko szpanerskie w celu uwypuklenia zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu przejechala przede mna Impreza Kombi model przed Bug Eyem czarna z przciemnianymi tylnymi szybami.

Przejechala przez doline sluzewiecka a ja jechalem wilanowska.

Powiem krotko, w zyciu se szyb nie przyciemnie. Wygladalo to mocno wiejskotuningowo.

Ciemne szyby kojarza mi sie, bywalcowi Rosji, z niezbyt przywoitymi osobnikami jezdzacymi wypasionymi terenowkami po Moskwie i Petersburgu. czesto sa to osobnicy o nieco ciemniejszej karnacji i zajmuja sie eufemistycznie to ujmujac BODYGARDINGIEM.

 

Dzis ta Impreza byla szokujaco brzydka. Za co przepraszam z tego miejsca jej wlasciciela, ktoremu z pewnoscia sie to podoba.

I widzicie, to jak ze wszystkim, jednym sie impresy podobaja, inni twierdza ze wygladaja jak kupa. I kto ma racje? Nigdy do tego nie dojdziem.

na dodatek teraz zaczeto tu gadac namietnie o EVO. Czy wlasciciel Forum zdaje sobie sprawe z tego ilu mu potencjalnych nabywcow STI przejdzie do EVOnizmu? I kupi se EVO?

 

Z tego co mi niektorzy opowiadaja, to roznica zasadnicza jest taka:

Imprezą moze jezdzic mistrz prostej, osobnik taki jak ja, ktory nie zna sie na ryciu nosem, drifting ma opanowany do 16.5 km/h i nie jedzie bokiem na rondzie marszalkowska/jerozolimskie. Z kolei EVO takiego dzentelmena jak ja, nie rozchodzi sie tu bynajmniej o cechy charakteru i eleganckie zachowania, takie EVO raczej zabije,nie wybaczajac bledow. Postawi bokiem na katowickiej, bo przelozenie kierownicy, czy jak to sie tam nazywa, jest takie, ze najmniejsze kichniecie powoduje skret o 13stopni. I tak dalej.

I pytanie stawiam, czym jest tak zwana przyjemnosc z jazdy?

1. Czy telepaniem po dziurach z bolacymi nerkami?

2. Czy jazdą w ciszy i komforcie autem ktore nie zauwaza dziur i ma cichy silnik, a jednoczesnie przy normalnej jezdzie nie ryczy jak dwa dzialy w hucie katowice?

3. czy może bezustanną walką z autem o przezycie i uważaniem, żeby czasem nie poruszyć kierownicą, bo wyladujemy w rowie?

4. Czy może frajdą jest dowalanie każdemu na światlłach? Każdemu komu warto dowalic oczywiście i potem mykanie przed nim z satysfakcją - znowu 500tka mi nie dala rady?

 

BMW chyba wymysliło to powiedzonko - radość z jazdy. czyli jest to zjawisko - według forumowych definicji Dresiarskie Czy wolno nam w zwiazku z tym przyznawać sie do tego, że nasze Imprezy czy inne lagasiaki dają nam przyjemność z jazdy, czy nie stawia nas to w niekorzystnym świetle? Stawia. panowie STAWIA Nie ma co się oszukiwać, jestesmy postrzegani jako bananiarsko lanserskie szpanerstwo z zacięciem morderczym na drodze. Popytajcie ludzi, to się dowiecie. Lub wejdzicie do watku wypadek i poczytajcie pierwsze komentarze.

Tu ośmielę się nadmienic, że świadomie skorzystałem z tautologii lansersko szpanerskie w celu uwypuklenia zjawiska.

 

O co lata? Biega chuczy czy coś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.technicolor.pl/ podobno do ich metody nikt sie nie moze doczepic. Znajomy ma tak przyciemnione w sluzbowym mondeo i jest to naprawde ciekawa opcja, bo kiedy jest ciemno szyby robia sie jasne, a w mocnym swietle sie sciemniaja. Mowil, ze nie ma problemow z widocznoscia w nocy, a w dzien samochod duzo mniej sie nagrzewa. Jak zmienie wkoncu samochod to tez sie nad tym zastanowie.

 

Ile kosztuje tą metodą??

 

Z tego co pamietam do tego Mondeo jakies 2-3 lata temu kosztowalo chyba 2,5tys zl. Mial zrobione wszystkie szyby. Ale z tego co wyczytalem na ich stronie wszystko zalezy od auta, masz cennik, napisz do nich to ci pewnie odpowiedza jaki bedzie koszt do twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...