Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze, ze SJSowcy milcza - w takim razie nie bedziemy sie wiazac z tym terminem... akurat tak sie zlozylo, ze Oskara nie bedzie w Krakowie w ten dzien... dalesz ustalenia na: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... a gdybysmy zorganizowali SUBARU POD NAPIECIEM (akcja dla Oskara) 6 stycznia - to co powiecie na to zebyscie przyjechali dzien wczesniej do Krakowa? poszukamy wam jakiegos taniego noclegu w Krakowie lub Kielcach, mozemy zorganizowac impreze... i 7-ego pojedziemy na SJS? :twisted:

 

6tego wracam ze szklarskiej wiec w sumie byłoby idealnie gdyby nie fakt ze wioze żonę i znajomych do warszawy...musza byc pod wieczor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... a gdybysmy zorganizowali SUBARU POD NAPIECIEM (akcja dla Oskara) 6 stycznia - to co powiecie na to zebyscie przyjechali dzien wczesniej do Krakowa? poszukamy wam jakiegos taniego noclegu w Krakowie lub Kielcach, mozemy zorganizowac impreze... i 7-ego pojedziemy na SJS? :twisted:

 

6tego wracam ze szklarskiej wiec w sumie byłoby idealnie gdyby nie fakt ze wioze żonę i znajomych do warszawy...musza byc pod wieczor

 

ekspresem z krakowa benda szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... a gdybysmy zorganizowali SUBARU POD NAPIECIEM (akcja dla Oskara) 6 stycznia - to co powiecie na to zebyscie przyjechali dzien wczesniej do Krakowa? poszukamy wam jakiegos taniego noclegu w Krakowie lub Kielcach, mozemy zorganizowac impreze... i 7-ego pojedziemy na SJS? :twisted:

 

6tego wracam ze szklarskiej wiec w sumie byłoby idealnie gdyby nie fakt ze wioze żonę i znajomych do warszawy...musza byc pod wieczor

 

ekspresem z krakowa benda szybciej

 

wlasnie raczej ta opcja odpada:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też jestem chętny na ten wyjazd i jeśli tylko będą miejsca to zabiorę się z ekipą z Warszawy :) Może jakieś wspólne zaklinanie śniegu ??;) Będzie można lepiej doskonalić technikę ;) Będę z żoną więc jakby co, to o operatora kamery nie będzie trzeba się martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, niestety, ale moja praca mnie ogranicza :( chodzi mi o ograniczenia czasowe. Pracuje jak Bóg przykazał ;) od poniedziałku do piątku od rana do prawie wieczora (chociaż zimą to już jest głucha noc jak wychozę z pracy ;) ). Co do reszty ekipy się nie wypowiadam, bo nawet nie dostałem jeszcze potwierdzenia, że są miejsca, ale ja na 100% odpadam :(. Planuję wyjazd dopiero w sobotę rano i też nie wiem czy będę jechał z Łodzi czy z Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BĘDĘ W KRAKOWIE .5.01,AKCJA OSCAR - 06.01, NA FORUM SIP A PO SPOTKANIU JADĘ DO KIELC NA SJS, 07.01. ZAREZERWOWAŁEM HOTEL NA TORZĘ MOŻE BĘDA CHĘTNI TO SIĘ SPOTKAMY I WPRZEDZIEŃ JAKAŚ MAŁA IMPREZKA??? CO WY NA TO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne życzenie zamieszam listę osób zgłoszonych na zabawę 7-go stycznia w Kielcach. Niestety nie znam Waszych wszystkich Nick'ów i czasami musiałem umieścić imie i nazwisko ale mam nadzieję że nie będzie to problemem :wink: W imię wyższej konieczności! :wink: :D

 

Oto lista:

- Aflinta

- Countdown

- Carfit

- Dawid - (OK)

- Bartłomiej Nastalski - (OK)

- Rafał Wesołowski ??? (czekam na potwierdzenie :roll: )

- Wodnik - (OK)

- Jan Napiórkowski - (OK)

- Kwiatek - (OK)

- Adam Domagała

- MarcinJ - (OK)

- Miłosz Gawor

- Oscar (kolega MarcinJ) - (OK)

- Azrael

- Tytus D. Suski

- Mariusz Kacprzak - (OK)

 

To tyle jeśli chodzi o moje dane :wink: Jeśli coś sie nie zgadza to dajcie proszę znać. Znaczek (OK) dotyczy wpłaty, jednak sprawdzałem to na początku tygodnia i jeszcze nie byłem w firmie więc sprawdzę to w poniedziałek. Ale pewnie kto nie wpłacił ten wie :wink: :lol:

Nadal otrzymuję zgłoszenia i pytania od osób chętnych do wzięcia udziału, jednak pomimo szczerych chęci nie możemy już powiekszać tej grupki :cry:

 

Co do warunków. Jeśli nic się nie zmieni to będzie rewelacyja! Na torze zima w pełni a Pan 'Kaziu' upala traktorem robiąc nam piękne trasy :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...