Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było, gdy się zjechało dużo Subaraków....Cieszę się,że BaRy przyjedzie :!: (kiedys cos napisąłem)Licze również na innych....

 

Chciał bym tam pośmigac z wami, niestety raczej sie to nie uda. :(

No chyba, że w tym roku będzie bogaty Gwiazdor. :wink:

Nie mogę obciążać chłopaków kosztami mojej przyjemności a po naszym forumowym wyjeździe Sylwestrowym z kasą może być słabiutko.

 

Będe musiał się zadowolic upalankiemm w okolicy Poznania.

Jeszcze tej zimy mamy zamiar zorganizować pojeżdżawke na Torze Kartingowym w Gostyniu, więc jeżeli ktoś bedzie chętny to zapraszam. :)

Jak ustalę więcej szczegółów to podam info na forum.

 

Pozdrawiam i życzę przyjemnego upalanka w Kielcach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już się boję... ,

 

Jeszcze nigdy nie rozbiłem samochodu na torze ;-)

 

No niby tak, ale podobno zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz... :roll:

 

jakoś tak mi się przypomina to i owo...

 

To znaczy niby co?

Eeee... No, żartowałem... :wink:

 

Komu jak komu, ale Tobie mogę fajerę udostępnić spokojnie. Oczywiście, pod jednym warunkiem: że do 7.01. sam osobiście samochodu nie rozwalę... bo jak na razie, strasznie mnie bawi naciskanie mu prawego pedału znacznie mocniej, niż zdrowy rozsądek pozwala... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko jeden "moment" miałem na torze jak dotąd.

 

Ja tam na torze "momentów" nie lubię, zero prywatności - co innego w domu, przy świecach... :mrgreen:

 

Ale jak ktoś pół zycia spędza przy samochodach, to trzeba sobie jakoś radzić, rozumiem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się zapisałem. Jeżeli będzie ktoś z Warszawy jechał, to będę wdzięczy za info, razem będzie się ciekawiej jechać :-)

 

pzdr;

 

Ja jadę na 100%-już zrobiłem przelew na konto. Nie wiem tylko czy nie wyjadę w piątek i nie przenocuję u siostry. Pozatym WiS-owi piwko jestem krewny tak więc zobaczę. Jak będę wiedział że jadę w sobotę to się jakoś umówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu jak komu, ale Tobie mogę fajerę udostępnić spokojnie.

 

 

Nawet nie wiesz jakie to miłe takie rzeczy czytać.

 

....... no ja też nie miałem oporów i Azrael się karnął na zajezdni 3 okrązenia moim kaszlem i jak widać wszyscy żywi auto również :mrgreen: ...... jeszcze skubany jedynkę wbijał :twisted: .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... no ja też nie miałem oporów i Azrael się karnął na zajezdni 3 okrązenia moim kaszlem i jak widać wszyscy żywi auto również

 

 

A jaką miałem zabawę :-) To lepsze niż gokarty :-DDD

 

 

Matt dałbyś ciut większa kierownice i jakąś sprężynę z łożka w charakterze szpery (Dżanek wie jak to się robi) i jest wymiatacz :-D I musze powiedizec że jak ktoś to ogarnia na śniegu i nie kręci bąków to jest gość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... no ja też nie miałem oporów i Azrael się karnął na zajezdni 3 okrązenia moim kaszlem i jak widać wszyscy żywi auto również :mrgreen: ...... jeszcze skubany jedynkę wbijał :twisted: .......

 

ten sam scenariusz u mnie tylko na zajezdni miedziana gora :mrgreen: ....i z ta jedynka... :twisted:

 

Azrael znasz kazde forumowe autko? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...