Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, wujek19922 napisał:

w razie W muszę i tak założyć stary wydech i dopiero wtedy postępowanie gwarancyjne. 

Ale wiesz, że piszesz o tym otwarcie na forum Gwaranta?:huh:

 

Gdzieś te różnice w postaci połowy cala trzeba połączyć, prawda? Więc wymiana i dobranie odpowiedniego kawałka rury, flanszy, itd.   Gdzie i jak , to już Ci powinien zrobić Twój serwis.

 

 

 

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek19922 napisał:

przeróbka czyli jakieś adaptery czy trzeba bardziej się pobawić? mój serwis i tak na to średnio patrzy i w razie W muszę i tak założyć stary wydech i dopiero wtedy postępowanie gwarancyjne. 

Czyli drobne oszustwo i wyłudzanie nienależnych świadczeń?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydech dałem zapytanie do działu technicznego ale jeszcze mi nie dali odpowiedzi, a to o czym pisałem było to czyste przypuszczenie ponieważ tak rozwiązywał to VW w swoim serwisie do którego uczęszczałem przez ostatnie dwa lata


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turas napisał:

Jeżeli wydech to tylko H&S

Polemizował bym , znam różne wydechy i to pod względem jakości wykonania i dzwieku , dla mnie nr.1 jest Cobb , Invidia , Akrapovic, tylko to trochę inny pułap cenowy niestety. H&S jest ok , ale jakość wykonania , spasowanie , to jednak inna liga , dzwięk ok :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wujek19922 napisał:

zapytam serwisu :) patrzyłem się właśnie na filmy na yt i ta wersja competition jest chyba trochę za głośna 

Twój serwis będzie moim serwisem :D Czy to Twój STI stał jeszcze niedawno na Kopisto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Polemizował bym , znam różne wydechy i to pod względem jakości wykonania i dzwieku , dla mnie nr.1 jest Cobb , Invidia , Akrapovic, tylko to trochę inny pułap cenowy niestety. H&S jest ok , ale jakość wykonania , spasowanie , to jednak inna liga , dzwięk ok :) 

A perrin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdziwiłem, że Vossen w ogóle wrzucił STI do swojego konfiguratora, ale rzeczywiście średnio one pasują do Subaru:

 

Subaru_STI_VFS2_8ef.jpg

 

Natomiast do wszelkich VAGów są zazwyczaj świetne.

25 minut temu, wujek19922 napisał:

jak miałbym wydać jeszcze 12k na felgi to musiałby mi się bardzo podobać 

Volk TE37Sl :wub:

Chociaż nie wiem czy nie lepiej zakuć za taki hajs (+trochę dołożyć):blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie kompletne auto :)

Przyszła wiosna. Stwierdziłem, że trzeba konkretnie przewietrzyć auto więc przejechałem się do kochanej stolicy. Czy u was też uaktywnia się bliżej nie określona grupa świerszczy z wentylacji na przednią szybę po przekroczeniu x80km/h ? :)  

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...