Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nikt nie będzie sobie nami gitary zawracał.

W Europie(w USA pewnie też) nie tylko my chcemy i oczekujemy wskaźnika temp oleju w takim samochodzie jak STI (powinien byc seryjnie bez dopłat i własnych modyfikacji !).Trzeba sie odzywac bo inaczej w FHI sie nie dowiedzą!

A jak juz sie dowiedzą to może własciwie zareagują...(w Lexusie bardzo dokladnie analizują ankiety wypełnione przez klientów i wszelkie braki i poprawki sa robione podczas pierwszego liftu).Subaru może az tak restrykcyjnie nie podchodzi do sprawy ale jak sie dowiedza to beda miec to na uwadze (pozostaje przynajmniej miec taka nadzieje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O UPG w 2.5 to jeszcze do dzisiaj nie wiedza pewnie bo ankiet brak ;)

Pewnie masz racje bo gdyby bylo inaczej to i w EU mielibysmy starego,dobrego ej20 w najnowszym STI 2015 ;) a tak dostepny jest  tylko w Japonii :(

chyba ze jakies zmiany szykuja na 2015 rok(MY 2016?) o czym jeszcze nie wiemy... ???

ps swoja droga pamietam ankiete przeslana do mnie z VW jakies 5 miesiecy po zakupie nowego auta... sporo z tego co sugerowalem pojawiło sie w nowym modelu,czemu w Subaru tego nie stosują ?

 

 

 

ps A chce niewiele,trwałe auto z boxerem ;)

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chyba ze jakies zmiany szykuja na 2015 rok(MY 2016?) o czym jeszcze nie wiemy... ???

Z jednej strony Subaru przyzwyczaiło nas, że  do ostatniej chwili trzyma w tajemnicy wszelkie nowości, z drugiej, w wywiadzie publikowanym w Plejadach w tym roku, szef projektu nowego STi w FHI powiedział, że nie ma póki co w FHI żadnych planów co do nowych silników dla STi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba ze jakies zmiany szykuja na 2015 rok(MY 2016?) o czym jeszcze nie wiemy... ???

Z jednej strony Subaru przyzwyczaiło nas, że  do ostatniej chwili trzyma w tajemnicy wszelkie nowości, z drugiej, w wywiadzie publikowanym w Plejadach w tym roku, szef projektu nowego STi w FHI powiedział, że nie ma póki co w FHI żadnych planów co do nowych silników dla STi. 

 

FHI żyję ze sprzedaży samochodów więc nie może powiedzieć nic innego. Gdyby ogłosili, że za rok będzie STI z nowym silnikiem to większość wstrzymałaby się z zakupem i czekała na premierę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O UPG w 2.5 to jeszcze do dzisiaj nie wiedza pewnie bo ankiet brak ;)

ps A chce niewiele,trwałe auto z boxerem ;)

Przeciez jest takie-Porsche ;)

 

Heh, nawet nie wiesz jak bym chętnie przygarnął Caymana w manualu nawet tego 2,7 (bo o ukochanym GT3  to nawet cięzko marzyc)

wysokoobrotowy  wolnyssak, 6 cylindrow ukochanego boksera .... rozmarzyłem sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie mogę powiedzieć, że mam STI  :yahoo:  - parapet na miejscu.

Teraz to zupełnie inne auto. Bez niego miało się wrażenie, że ktoś coś z tyłu ukradł.. że czegoś brakuje.. 

Z dolnymi spoilerami, a w szczególności z tylnym-dolnym parapet tworzy odjechane połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayman do zabawy,macan na daily car.Btw macan nawet mi się podoba.

 Cayman i do zabawy i do jazdy na co dzien ;)

No i  bardzo mi sie podoba

 

No to oficjalnie mogę powiedzieć, że mam STI  :yahoo:  - parapet na miejscu.

Oficjalnie gratuluje i zazdroszczę  ;)

 

 Też nowego STI   adiemu zazdroszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zgrzybiały robię bo się zastanawiam nawet żeby sobie wersję bez lotki kupić.

 

Wybierz z tej listy, może pomoże 

Warto spróbować niż potem żałować  ;)

https://www.google.pl/search?q=produkty+do+odgrzybiania&biw=1366&bih=653&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=TElHVPTGG4aradH0gMAD&ved=0CAYQ_AUoAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję może spróbuję ;)

 

Swoją drogą to ostatnio bardziej mi się podobają tzw "sleepery" zrobione ze smakiem niż jarmarczno-bazarowy styl Evo czy STi. Chyba dopada mnie kryzys wieku średniego :) Glówkuję nad zestawem Nowy STi bez skrzydła, w srebrnym kolorze i felgami w kolorze Gun Metal (taki fetysz mam ;), wszystkie moje zabawki muszą mieć felunek w tym kolorze)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Graty:

- wszystkie dolne spoilery STI (przód, boki, boki-tył, tył)

- wskaźnik temperatury oleju z podstawką

- dźwignia zmiany biegów z tuleją STI

- zaciemnione szyby

 

Przepraszam, że brudny i że nie ma zdjęcia w całej okazałości ale wiecie... parapet dopiero w poniedziałek  ;)

Super ale ten wskaznik to mogli jakos lepiej wkomponowac

 

 

Dokładnie w tym miejscu chciałem. Może na zdjęciu nie wygląda ale na żywo mało kto się domyśli, że nie jest seryjny.

 

własnie ...

seryjny wskaznik temperatury oleju powinien byc w tym aucie obowiazkowo !

i tu apel do SIP, zeby dali znac FHI jakie są sugestie Europejczyków ( jak szanują klienta to naprawią swój błąd i wskaźnik bedzie seryjny)

 

a co ci z temperatury oleju, nich dadzą wskaźnik ciśnienia oleju i temperatury, mam w robocie dwa porsche i każdy ma, nie wiem jakim problemem jest to założyć tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Graty:

- wszystkie dolne spoilery STI (przód, boki, boki-tył, tył)

- wskaźnik temperatury oleju z podstawką

- dźwignia zmiany biegów z tuleją STI

- zaciemnione szyby

 

Przepraszam, że brudny i że nie ma zdjęcia w całej okazałości ale wiecie... parapet dopiero w poniedziałek  ;)

Super ale ten wskaznik to mogli jakos lepiej wkomponowac

 

 

Dokładnie w tym miejscu chciałem. Może na zdjęciu nie wygląda ale na żywo mało kto się domyśli, że nie jest seryjny.

 

własnie ...

seryjny wskaznik temperatury oleju powinien byc w tym aucie obowiazkowo !

i tu apel do SIP, zeby dali znac FHI jakie są sugestie Europejczyków ( jak szanują klienta to naprawią swój błąd i wskaźnik bedzie seryjny)

 

a co ci z temperatury oleju, nich dadzą wskaźnik ciśnienia oleju i temperatury, mam w robocie dwa porsche i każdy ma, nie wiem jakim problemem jest to założyć tutaj 

 

Wiem ze 911 ma wskazania i temperatury i ciśnienia oleju( wartości te pokazywane sa w piękny,analogowy sposób. :rolleyes:

W Caymanie i Boxsterze wartosci te sa cyfrowo wyświetlane.

I tak powinno być.

Ale gdy brakuje jednego i drugiego ,to dobrze chociaż, jak wiesz jaka olej ma temperature.( nie twierdze ze byloby źle gdybys znal jeszcze cisnienie w ukl smarowania. :)) tym bardziej że Subaru XV 2.0 wolnyssak i Forester 2.0 oraz XT pokazują temp oleju w silniku.

ps 1 pozazdroscic pracy i jazdy Porsche( pewnie jezdzicie Porsche bez boxera,ale dobre i takie) ;)

 

 

ps 2 chce tak niewiele,trwałe auto z boxerem

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...