Skocz do zawartości

Pijani Anglicy w Krakowie


PLayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Pytanie głównie kierowane do mieszkańców Krakowa ale nie tylko.

Moja narzeczona będzie pisać artykuł o Anglikach w Krakowie i o tym jak się bawią.

Moglibyście opisać Wasze doświadczenia w tym temacie? Widzieliście jakieś akcje, może znacie kogoś kogo to dotknęło, jak częśto to się zdaża itp. Lub po prostu napiszcie Wasze opinie.

Dzięki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onegdaj miałem (nie)przyjemność nocować w hostelu z Anglikami. Od 23 do +/- 2 hałas na korytarzu i darcie się w pokojach, a w toaletach wymioty i inne potrzeby fizjologiczne, bez jakiejkolwiek kultury. W mieści łazili tacy od knajpy do knajpy, powodując na ogół wynoszenie się z nawiedzonej przez nich restauracji czy kawiarni spokojnych Polaków i innych narodowości. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam miłych wspomnień, kilka razy w Krakowie (ehh chciałem sobie przypomnieć studenckie czasy) i miałem dość kilkunastoosobowych, dość frywolnych, grup pijaków rodem z wysp zaczepiających ludzi (głównie dziewczyny) na rynku i w okolicach... . Za to na Kazimierzu cicho ;)

Co innego Skandynawowie (Norwegia i okolice) w knajpach w Trójmieście - same pozytywne skojarzenia, od picia na czas :mrgreen: po próbę wytłumaczenia iż Wikingowie z Polski od czasu do czasu też jeździli do nich na łąki podglądać motyle :P 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają najgorszą, spośród obcokrajowców, opinię. Sporo prostaków przyjeżdża i robi bydło. Zapewne nie zachowuje się tak większość klientów z wysp. Jednak ten odsetek buractwa jest wyjątkowo widoczny. Do niektórych knajp nie chcą ich wpuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki wielkie.

A ma ktoś z Was może jakieś fotki z Krakowa? Najlepiej zdjęcia pijanych Angoli ale mogą być charakterystyczne dla Krakowa ujęcia, np. Wawel nocą, czy Kraków nocą (te bez ludzi)

:)

Jeśli ktoś miałby proszę o przesłanie mailem na: daniel@aqson.com

 

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu myslalem, ze zachowuja sie tak tylko na obszczyznie, bo czuja sie incognito, daleko od domu i poza tym alkohol jest tani.

 

Ale po tym jak w 2008 spedzilem rok w Walii to widze, ze oni sie tak po prostu bawia :roll: Nawet u siebie w domu, niewazne czy prosci ludzie czy studenci. Po prostu masakra, taki narod :roll:

 

-- 6 lip 2011, o 10:39 --

 

btw, odkad ceny w Polsce wzrosly, widac ich juz mniej - w zeszlym roku nie bylo juz tak uciazliwie moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Pytanie głównie kierowane do mieszkańców Krakowa ale nie tylko.

Moja narzeczona będzie pisać artykuł o Anglikach w Krakowie i o tym jak się bawią.

Moglibyście opisać Wasze doświadczenia w tym temacie? Widzieliście jakieś akcje, może znacie kogoś kogo to dotknęło, jak częśto to się zdaża itp. Lub po prostu napiszcie Wasze opinie.

Dzięki serdeczne

 

Przecież to stary temat jak świat...angole "bawią" się w Krakowie od 2006...apogeum było w 2007 roku. Pracuję w jednym z hoteli i sporo mógłbym o tym pisać :mrgreen:

Teraz jest ich mniej w mieście bo nie jest już tak tanio jak było kiedyś, no i u nich też jest kryzys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to stary temat jak świat...angole "bawią" się w Krakowie od 2006...apogeum było w 2007 roku. Pracuję w jednym z hoteli i sporo mógłbym o tym pisać :mrgreen:

Teraz jest ich mniej w mieście bo nie jest już tak tanio jak było kiedyś, no i u nich też jest kryzys..

 

...tak sobie właśnie czytam ten temat, a tu mi wpada pijany angol z krwawiącym nosem do hotelu :| (przewrócił się tuż przed wejściem!) ..czasem to aż mi ich szkoda, bo oni po prostu nie potrafią pić. (hotel***** we Wrocławiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...