Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co się robi na takich SPOTach..... Z ostatniego wróciłem z tylną lampą Maćka, wycieraczką Kubeusza i dywanikiem pasażera od Marcina G. Do dzisiaj nie wiem kto mi sprawdzał pojemność opon :/ Panowie !! To nie jest śmieszne dmuchać 4 opony pompką do roweru. Jeśli chodzi o wkupne, to zawsze Pigmej na oparach wpada na SPOTa z nowymi. Musiałem chłopakowi wlać całe 60 litrów wkupnego a o innych nie wspomnę. Ponadto jest tam kilku "forumowiczów" z tzw. "Loży szyderców" - te typy każdemu potrafią humor zepsuć. Jak masz swoje ukochane Lexus Looki to jesteś w czarnej du.e gdyż żyć Ci nie dadzą.

teraz o uczestnikach:

maciekSubaru - forumowy wróż i papa. Wielkie chłopisko ale dziwne. Owe indywiduum na każdego SPOTa wpada innym pojazdem - jest domniemanie że kradnie -> taki rozbój w biały dzień. Mówił coś o patencie "na koło"....

Kubeusz- człowiek tajemnica. Pojawia się i znika. Ostatni jego występ to tor na Słomczynie - rozwalił GTka o ścianę. Ci co widzieli mówili że specjalnie - bo go wnerwiał.

Vilmark - wszystko co masz w aucie nieoryginalnego wynajdzie, wytknie i będzie miała loża szyderców bekę. Jeździ skuterem i wyrywa babciom torebki.

Pigmej vel Mavvverick - małe ale pyskate. Tylko by rozdawał wszystkim równo. Wpierdziel to nazywa czy coś. Można dostać od karakana w japę. Lepiej się odsunąć.

Elmo - sam widzisz. Od czasu do czasu przyjedzie w damskich ciuchach. Taki kapral Klinger z MASH. Może uszczypnąć w zad. Nieszkodliwy i lubi wymieniać apaszki.

Marcin Bldae - ooooo... To człowiek ze światka. Pakuje w auto więcej kasy niż Ty udźwigniesz a nie pracuje. Stare to więc od rodziców nie dostaje. Pytanie skąd ma zawsze pozostaje bez odpowiedzi.

Mike - ma warsztat i zawsze ma części - mówi Ci to coś??

Nala - kobieta która jak nie przybluzga młodemu to ma dzień zepsuty. Jara non stop i wiecznie płaci za kiepowanie przy Policji. Lubi to!!!

BlackdogWWL - facet rękawiczka. Nie pytaj czemu. Sam zobaczysz. Ja tam się go boję.

Kowal - nic nie mówi a stoi i słucha. W aucie widziałem kupę notatek. Pewnie donosi - tylko nie wiemy komu.

XT6 - tylko terenufki, terenufki... W aucie zawsze ma grila i alkohol. Odnoszę wrazenie że wiecznie jest na bani. Typ handluje czym popadnie. Matkę Ci sprzeda z uśmiechem na dziobie.

Ayu - wydziargany typ. Musiał siedzieć.. Jak nic garował. Wyrywa młode dziewczyny, wciąga koks i jest maczo.

Szubru - Nikt o nim nic nie wie. Typek jest skryty i małomówny - na wszelki wypadem mam na niego oko. Zawsze ma przy sobie kupę foli, łopatę i nóż. Pytam się po co?? Zna dobrze lasy w okolicach Piaseczna.

DericB - to jest dopiero typ. Zabija spojrzeniem. Ostatnio pokazał nam karabinek Dragonowa - taki z lunetą. Twierdzi że snajper jest jak muzyk i musi ćwiczyć. Podobno świetny w walkach wręcz. Kubeusz mówił że widział go w akcji pod knajpą.

Agata- niby cicha myszka. Nowa chata na wypasie, kupę siana a nic nie robi - przepraszam - studiuje. Pożycza i nigdy nie oddaje. Ostatnio straciłem nawigację Europy.....

Badyl - człowiek który uwielbia zatrzymywać metro. Bawi go to jak skład ma opóźnienie. Dziwny.... Musi tam grasować (w metrze) i zawsze coś dla siebie wynajdzie. No bo niby skąd ma na utrzymanie takiego auta??

Andy - Jak chciałem kask pożyczyć to powiedział że mi da i że mam sobie wybrać w sklepie jaki mi pasi. Po czym w ciągu poł godziny miałem taki kask tyko kazał mi szybko biec. Po co nie powiedział. Mam nadzieję że zapłacił i gwarancja jest podbita......

Co tam się jara na tych spotach - "przy grillu"! :)

...nie wiem czy opisy są prawdziwe - ale brzmią wiarygodnie hah

Edytowane przez Fala
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu :wacko:

Ja z win to tylko wódkę :rolleyes:

Kiedy spot wróżu Macieju ? - oglądamy debatę (Subi vs Mitsu ? :biglol:), czy już wiesz kto wygra ? Galmok? Cafe66?

Kamil może u brata ? http://www.teleman.pl/tv/Rajdowe-Mistrzostwa-Swiata-Rajd-Portugalii-1322847

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w końcu podjechać na jakiś spocik w Wawie... Nie dostaję mailingu niestety - nie wiem czy go nie ma, czy nie działa :)

Dziś (w sobotę 23go) gdzieś się spotykacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos - człowiek zagadka. Nie pracuje, nie uczy się a Subaru i motor ma. Podobno spec od elektroniki i elektryki. Ostatnio pokazywał nam jak odpalić Merca przy pomocy kamyka, zębów i odrobinki śliny.

Janthek - chłop z podwarszawskiej, skorumpowanej i ciemnej wsi. Jak go widzę to zaczynam się modlić - niby jestem niewierzący ale przy takim strachu coś robić muszę.

Filipozz - miał Subaru ale wpadł w złe towarzystwo i kupił paździerz aby chłopakom z innego foruma zaimponować. Generalnie nieokrzesany typ. Uważaj na kieszenie bo portfel odzyskasz pusty. Mi nawet zdjęcie ukochanego psa zabrał i musiałem odkupić.

Tomulus - wszystko kupi i sprzeda. Chodzą słuchy że jeden z większych paserów w Warszawie

Edka - bulimiczka która dla zmyły nazwała psa "Pulpet"

 

Jak zapomniałem o kimś to bardzo przepraszam (widocznie siedzi w mamrze i zapomnieliśmy już o nim). Dopiszcie resztę aby nowi wiedzieli z kim mają do czynienia bo się chyba boją podjechać. Dziwne jest to że smigają Subaru a nie mają 2tysi wkupnego. Vilmark miał rację, Subaru potaniały :)

 

Będę dzisiaj na Spocie od godziny 19tej do 19:50 jak ktoś chce jakieś konkretne radio samochodowe to niech mi przyjedzie i pokazuje. Jak będzie Policja to sklepik u mnie("pod rozbitą szybką) będzie zamknięty - jak zawsze

Obcy, jak sto lat się nie udzielałam na tym forum, tak postanowiłam napisać, bo bardzo spodobały mi się Twoje trafne opisy ;)

Gratuluję!!

:)

Informacje masz jak dobrze zorganizowana agencyja! ;)

No to idę pod kratę, bo będzie kolacja a swoje trzeba odstać :P

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy i Koleżanki.

Aktualnie szukam Forestera my01 i moze ktos ze spotowiczow posiada, lub posiadal i chciałby sie na spocie podzielić informacjami, na co patrzyc szukając rodzynka :)

Wolal bym podjechac i porozmawiac niz szperac na forum i składać strzępy w całość :) na Subaru słabo sie znam (jeszcze) ale nie chcial bym wladowac się na minę i zrazić, choc w japońskiej motoryzacji rzadziej sie to zdarza niz np Germanskiej

Pozdrawiam was serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł, czy ja słabo widzę czy to jedyny aktywny wątek spotowy dla stolicy?

A te spociki stadionowe są głównie "imprezowe" czy mieszane?

Przejechałbym się gdzieś w błoto lub piach, a terenowy wątek warszawski jakiś zdechły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę finał Ligi Europejskiej, trzymajmy się jak najdalej od Powiśla i drogi na Stadion i ze Stadionu Narodowego.

Proszę przenieś Maciek spot do GalMoka.

 

Spoty są mieszane i można przyjechać każdym Subaru a ja to nawet przyjeżdżam EVO ;-)

 

Godzina jest zawsze ta sama - od około 19:30.

 

Do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę finał Ligi Europejskiej, trzymajmy się jak najdalej od Powiśla i drogi na Stadion i ze Stadionu Narodowego.

Proszę przenieś Maciek spot do GalMoka.

 

Spoty są mieszane i można przyjechać każdym Subaru a ja to nawet przyjeżdżam EVO ;-)

 

Godzina jest zawsze ta sama - od około 19:30.

 

Do jutra!

No przyjeżdżasz EVO , potem jacyś dziwni Drwale w Rurkach koło ciebie parkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...a dokładniej...? W GalMok-u będę pierwszy raz...
 

Na parkingu.

Najwyższy poziom, a jak pogoda słabsza to piętro niżej przy zjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...