Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Piaskos - człowiek zagadka. Nie pracuje, nie uczy się a Subaru i motor ma. Podobno spec od elektroniki i elektryki. Ostatnio pokazywał nam jak odpalić Merca przy pomocy kamyka, zębów i odrobinki śliny.

Janthek - chłop z podwarszawskiej, skorumpowanej i ciemnej wsi. Jak go widzę to zaczynam się modlić - niby jestem niewierzący ale przy takim strachu coś robić muszę.

Filipozz - miał Subaru ale wpadł w złe towarzystwo i kupił paździerz aby chłopakom z innego foruma zaimponować. Generalnie nieokrzesany typ. Uważaj na kieszenie bo portfel odzyskasz pusty. Mi nawet zdjęcie ukochanego psa zabrał i musiałem odkupić.

Tomulus - wszystko kupi i sprzeda. Chodzą słuchy że jeden z większych paserów w Warszawie

Edka - bulimiczka która dla zmyły nazwała psa "Pulpet"

 

Jak zapomniałem o kimś to bardzo przepraszam (widocznie siedzi w mamrze i zapomnieliśmy już o nim). Dopiszcie resztę aby nowi wiedzieli z kim mają do czynienia bo się chyba boją podjechać. Dziwne jest to że smigają Subaru a nie mają 2tysi wkupnego. Vilmark miał rację, Subaru potaniały :)

 

Będę dzisiaj na Spocie od godziny 19tej do 19:50 jak ktoś chce jakieś konkretne radio samochodowe to niech mi przyjedzie i pokazuje. Jak będzie Policja to sklepik u mnie("pod rozbitą szybką) będzie zamknięty - jak zawsze

Edytowane przez obcy17
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okazja aby pokazać swoje subaraki ... Autonostalgia na Marsa 56C, rusza w weekend, dodatkowo można będzie z bliska popatrzeć na mazdę rx-7 , pierwszej i drugiej generacji

 

MackaSubru mogę usprawiedliwić że na spocie nie był, spotkany na autonostalgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...