Skocz do zawartości

Cyna XI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Strzała,

 

co jak co, ale takie nowiny to ja lubię przekazywać, a więc otwieram listę startową XI Cynamonowego Slajdu, który odbędzie się 28 maja. Start i meta w Słomczynie. z tego co się zdążyłem zorientować próby ułożone pod seja i... Subaru N/A :mrgreen:

Otwieramy listę zgłoszeń:

 

1. Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli Forfiter dyszel tam nie umrze to też bym pojechał, może raju, do tego czasu będzie miał dla mnie ofertę na zmianę zawieszenia to bym się rozwinął tam wiedząc, że i tak wymieniam :mrgreen:
tylko nie rozwijaj się za mocno, bo będziesz ten zawias juz na miejscu wymieniał... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Forfiter dyszel tam nie umrze to też bym pojechał, może raju, do tego czasu będzie miał dla mnie ofertę na zmianę zawieszenia to bym się rozwinął tam wiedząc, że i tak wymieniam :mrgreen:
tylko nie rozwijaj się za mocno, bo będziesz ten zawias juz na miejscu wymieniał... :mrgreen:

faktycznie, cholera a jeszcze muszę na tym zawieszeniu wygrać terenowe plejady :mrgreen:

 

-- 7 maja 2011, o 13:01 --

 

SZLAG, zapomniałem, że my przecież 28 maja organizujemy track daya :( gdzie ja mam głowę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...