Skocz do zawartości

Cyna XI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zatem dla was specjalna cena 200pln w ramach braku cyny.

 

ale drogo :idea: :shock:....Cyna 150 z karetką , zgłoszeniem do PZM , pomiarem czasu , o grillu i nagrodach nie wspomnę :twisted: ....( tyle , że odwołana :roll: :mrgreen: )

 

No drogo drogo ...ale będzie :mrgreen:

 

A tak btw to co sie stało że Odwołałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo, Panie Andrzeju, w momencie wzrostu popytu można podnieść cenę w celu zwiększenia zysku

no własnie :idea: a Vert obniżył....podejrzane 8) :mrgreen:

Panie Andrzeju a nie było opcji żeby cyne może przenieść na inny termin tylko od razu tak drastycznie odwoływać?

Drastycznie bo zostało mało czasu :wink: a Cynę XI zrobie przy okazji innego "projektu" jako dodatkowa atrakcję większej IMPREZY moze nawet "STI" :mrgreen: ( myslę intensywnie o czyms "nowym" )

A tak btw to co sie stało że Odwołałeś

do wszystkiego musi byc odpowiednia "atmosfera" a nie było :roll:

Jakby co to panie Andrzeju, zapraszamy do NMnP

chętnie bym przyjechał w drodze na rajd Karkonowski 6/7 - VI ......zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam też impezka padała co kawałek..

polecam Saxo - dotarlo do mety w jednym kawalku i to bez plyty pod silnikiem :P choc na nastepny PTS musze jakas tam przyczepic, bo moze byc slabo :P

 

Jakie Wy mieliscie numery startowe? to bym sobie czasy porownal do mojego FWD 98KM :P

 

Ja miałem nr 59. Jechałem 3xtor i 2x tor ziemny. Na drugim przejeździe już mi się samochód dławił.

 

-- Wt maja 24, 2011 3:40 pm --

 

nam też impezka padała co kawałek..

polecam Saxo - dotarlo do mety w jednym kawalku i to bez plyty pod silnikiem :P choc na nastepny PTS musze jakas tam przyczepic, bo moze byc slabo :P

 

Jakie Wy mieliscie numery startowe? to bym sobie czasy porownal do mojego FWD 98KM :P

 

Ja miałem nr 59. Jechałem 3xtor i 2x tor ziemny. Na drugim przejeździe już mi się samochód dławił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w przewodach, bo jak wracałem i samochód ostygł to dobrze już szedł. Są w trakcie wymiany.

 

-- Wt maja 24, 2011 4:18 pm --

 

Prawdopodobnie w przewodach, bo jak wracałem i samochód ostygł to dobrze już szedł. Są w trakcie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, nie dość że startował to 4 miejsce wyjął a tzreba nadmienic, że jechał z nowym silnikiem na dotarciu bo w momencie wjazdu na pierwszą próbe miał nakręcone 250km tylko :D

ale nikt nie miał tak ładnie ubłoconego jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie :-))) byłoby fajne slizganko a grill i tak jest zadaszony. No nic były zapewne powody wiec czekam cierpliwie na kolejny termin, ten mi nie pasował i mógłbym tylko na chwile wpaść wiec z tej strony dla mnie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...