Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pokazano fotki Subaru XV Concept

W przeciwieństwie do nowej Imprezy, bardzo fajny :D

 

Pisałem kiedyś w "Pytaniach do Dyrekcji", że marzy mi się, aby Impreza XV, została trochę podniesiona, wyposażona w zacnie doładowany motor (może być 2.0 turbo) i automat z łopatkami. Jestem w szoku, ale wszystko wskazuje na to, że w FHI czytają moje posty :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnnoooo to odstawiam MY10 czekam na STI MY 12 :twisted:

 

+1 8)

 

Choć, jak słusznie pisał TJ, ten samochód nie musi odzwierciedlać tego, jak będzie wyglądało nowe STI. Jeśli jednak linia stylistyczna będzie szła w tym kierunku, to chyba zacznę zbierać dudki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnnoooo to odstawiam MY10 czekam na STI MY 12 :twisted:

 

+1 8)

 

Choć, jak słusznie pisał TJ, ten samochód nie musi odzwierciedlać tego, jak będzie wyglądało nowe STI. Jeśli jednak linia stylistyczna będzie szła w tym kierunku, to chyba zacznę zbierać dudki :).

I co? Pogonisz booyakashę? :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, że wnętrze o wiele ładniejsze niż w poprzedniej. :)

Exterior - (aż dziwię się, że to piszę) hatch ładniejszy od sedana, ale oba bez rewelacji. Niby każdy szczegół z osobna jest ładny i nie ma się czego czepić, ale cała bryła (zwłaszcza sedan) nie trzyma się kupy. :|

 

Nowa wersja Imprezy była porównywana do Cruze'a. Niestety to chyba zbyt optymistyczne porównanie.

Patrząc na Cruze'a widzę fajne, dynamiczne auto. A Impreza sedan... No cóż...

 

chevrolet_cruze_2009_01.jpg

20-2012-subaru-impreza-sedan.jpg

chevrolet_cruze_rs_2010_8.jpg

04-2012-subaru-impreza-sedan.jpg

 

Chodzi o bryłę. Jest przekombinowana. Stosunkowo prosta bryła Chevi'ego daje wrażenie dynamiki, a miliony załamań, przetłoczeń i zagłębień na Imprezie dają wrażenie ociężałości i pasują bardziej do wypindrzonej 70-latki w kapeluszu z piórem niż do rajdowego zapaleńca. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikko

Na tych ujęciach, które zamieściłeś wygląda dużo lepiej, niż to wynikało z perspektywy tylko bocznej. Teraz mi się podoba bardziej. Niestety lustra są straszne...

Masa przetłoczeń i złożoność kształtów występuje w sumie tylko z przodu... reszta bryły jest stosunkowo prosta i przyjemna... Zobaczymy...

I cały czas kojarzy mi się z legasem, ale to akurat dobrze :wink:

 

Aż się prosi o jakiś ładny kurniczek... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Tym bardziej, że w stosunku do Imprezy Concept (patrz niżej) zmiana stylistyki poszła w odwrotnym kierunku - niestety niekorzystnym.

Wiadomo, że auto seryjne nie będzie nigdy wyglądać jak concept-car, ale mogłoby chociaż podążyć tą samą ścieżką.

 

Dla przypomnienia - miało być tak:

impreza14.jpg

impreza1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że w stosunku do Imprezy Concept (patrz niżej) zmiana stylistyki poszła w odwrotnym kierunku - niestety niekorzystnym.

Wiadomo, że auto seryjne nie będzie nigdy wyglądać jak concept-car, ale mogłoby chociaż podążyć tą samą ścieżką.

 

Ale może STI bardziej podąży tą ścieżką 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, dramatyzujecie :mrgreen:

Zróbcie porównanie z lanosem w sedanie :wink:

 

To auto to jest zwykły dupowóz i jako dupowóz IMO subaru zrobiło krok do przodu, a STI to inna bajka i podobno ma być prowadzona jako oddzielny model.

Dla mnie blob i hawk są najładniejsze, ale ta nowa wersja wygląda OK i mógłbym taką jeździć :wink: , tylko te lusterka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...