Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto mi się bardzo podoba. Nie mogę się doczekać, kiedy je zamówię. Aha, w życiu nie myślałem, że to powiem ale....hatch podoba mi się dużo bardziej niż sedan...

Z resztą, nie ma znaczenia jak wygląda - jest lżejszy więc będzie fajnie jechał ;) Szkoda, że tak późno wchodzi :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że projektant zapomniał o lusterkach i musieli je później dokleić.

 

Taaaak? Na lamborghini gallardo, mini cooperze, czy nissanie GT-R, a więc bezsprzecznie ładnych samochodach, też musieli później dokleić?

 

(a takich przypadków jest znacznie więcej)

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Noo...taką Imprezę to ja rozumiem :wink:

Chłopaki z tego fotoszopa powinni robić za stylistów w Subaru... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazano fotki Subaru XV Concept

W przeciwieństwie do nowej Imprezy, bardzo fajny :D

 

Pisałem kiedyś w "Pytaniach do Dyrekcji", że marzy mi się, aby Impreza XV, została trochę podniesiona, wyposażona w zacnie doładowany motor (może być 2.0 turbo) i automat z łopatkami. Jestem w szoku, ale wszystko wskazuje na to, że w FHI czytają moje posty :wink: :mrgreen:

 

I nie tylko Twoje Urabus! Jako że Nowe S. I. uważam za bardzo ładne to sami powinniście zwrócić uwagę że FHI naprawdę czyta posty ;). Zwróćcie uwagę że modelu obecnego nawet nie modernizowali. Zobaczyli jaka jest wtopa i czym prędzej brali się do pracy żeby zrekompensować to co zawalili. Tak jak tu jeden z kolegów powiedział że obecny model sedan jest z "... na siłę przyklejonym tyłem". Zgadzam się z tym zupełnie, to auto nie ma ładnej bryły. Natomiast nowy w mojej ocenie ma nadwozie niczym C+S (coupe sedan).

Gdy pierwszy raz został pokazany model koncepcyjny wszyscy przecierali oczy że Subaru... pokazuje, już nie wersję 5D tylko sedana! Przyznajcie, jak zobaczyliście koncept stwierdziliście: "oby te Pany nie zmienili nic względem wersji produkcyjnej bo ta mie się podoba". Jak widać zmian jest niewiele.

Przy okazji to obecny hatchback ma bardzo masywną i nie kształtną "pupę". Nie podobał mi się od początku i nie podoba nadal natomiast zapowiedziany nowy model w tej wersji już do mnie "przemówił" bo jest naprawdę zgrabny.

Primi lusterka faktycznie duże ale za to jaka wizja w nich będzie :) Zobaczcie jak ładnie grill nawiązuje do poprzedniej wersji Legaca, był ładny, kratka w kształcie plastra miodu i tu nawiązanie do GT.

Zdziwił mnie rozmiar obuwia tutaj podany bo zastanawiałem się jak 2.0 N/A poroadzi sobie z szerokością 245 ale po wnikliwej analizie foto okazało się że jest 205/50R17.

Podsumowując to ten model jest naprawdę udany i to w obu wersjach nadwozia. Szkoda kilku kultowych rzeczy ale pomyślcie że Lancia czy Toyota nawet takich nie ma :) Jeśli chodzi o sportowy charakter nadwozia to zdecydowanie wolę Subaru z przeciętnym wyglądem ale z bardzo dobrą jakością niż pozdrawiać z innymi właścicielami marki się kilka razy na dzień, jak to robią właściciele ładnego auta marki Alfa Romeo, wyjeżdżając z serwisu.

Gdzieś mi zaleciało o tym że nowy model ma być lżejszy, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[attachment=0]clip_image002.jpg[/attachment]Brrrruuuummmmm

 

 

 

fajny 8)

 

tylko nie wiem czy do takiej bryly nadwozia pasuje taki wiesniacki spojler :roll:

 

 

Pasuje! Problem jest inny jak tym jeździć po szutrach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...