Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Juz kiedys robilem takie zestawienie na forum, ale za ChRL nie moge znalezc ;-)

 

Spojrzmy no, jakie te stare SUbaraki byly wyjatkowe i piekne - no, calkiem inaczej niz dzis :mrgreen: Uwaga, konkurs: znajdz 10 roznic :lol:

 

[ http://rpmedia.ask.com/ts?u=/wikipedia/commons/thumb/1/19/Subaru_Impreza_front_20071029.jpg/120px-Subaru_Impreza_front_20071029.jpg ]

[ http://www.atozautolights.com/images/AutoPhotos/TOCO9397.jpg ]

 

[ http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200511/2001-subaru-impreza-sedan_460x0w.jpg ]

[ http://images02.olx.pl/ui/1/59/57/8035257_1.jpg ]

 

[ http://www.careos.com/pics/BiblioPHO/net/forester_1998.jpg ]

[ http://www.theautochannel.com/media/photos/honda/1998/98_honda_crv.jpg ]

 

 

Wiec dobrze, ze teraz przynajmniej sa "ladne" ;-)

 

Gdzieś widziałem porównanie reszty Imprez każda miała w swoim czasie bardzo podobne auto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Gdzieś widziałem porównanie reszty Imprez każda miała w swoim czasie bardzo podobne auto;)

kiedys juz pisalem swoje skromne zdanie na ten temat: kiedys Subaru nie bylo piekne, raczej bylo brzydkie, ale bylo takim "bez napiecia", bez nerwow i na spokojnie, bo ludzie z FHI wiedzieli, ze Subaru oferuje wiecej niz konkurencja za mniejsze pieniadze... kiedys wrzucalem porownanie cen nowych z przelomu XX i XXI wiekow... teraz niestety konkurencja poszla mocno do przodu, ja zas mam nieodparte wrazenie, ze Subaru od lat drepcze w miejscu, dlatego stara sie byc "piekne na sile" i, niestety, jakos slabo to im idzie...

 

no ale ktos napisze, ze Subaraki sprzedaja sie coraz lepiej, szczegolnie w USA... i bedzie mial racje, tylko co z tego :?:

 

Subaru, imho, idzie w tym samym kierunku, co kiedys TOYOTA - kiedys ten koncern robil kupe fajnych, wyjatkowych aut (MR2, kolejne generacje Celiny, Supry, o JDM modelach nie wspominajac), bral udzial w rajdach i wyscigach... a co z Tojota TERAZ :?: :wink:

 

fajnie, ze Subaru nadal ma w swojej ofercie XT, WRX (nie w Europie) i STI... oby to nigdy sie nie zmienialo, oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://motoryzacja.interia.pl/news/nowe-subaru-na-iaa-2011-to-crossover-czy-cos-innego,1679231

 

-- 11 sie 2011, o 12:14 --

 

Wnętrze bez nawigacji:

 

2012interior.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I 5d w wersji coś w stylu RS niebieski ze spojlerem

 

20125d4d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, staralem sie... I filmik obejrzalem, muzyczka, te sprawy, szmery bajery. No koreaniec dla mnie jak nic, zalamka. Impreza to ma byc fura, za przeproszeniem, wq..iona, z takim wlasnie wyrazem twarzy. Jak ja widze w lusterku to spadam w sekunde na prawy, bo wiem, ze i tak nie ma sensu blokowac. A to? "Baliscie" sie kiedys kii sephia? :) czy innego cerato? Nie wiem, moze jak sie ze dwa lata bede patrzyl, to sie przyzwyczaje i bedzie ok (casus bmw e60-przyp.red.). Ale na ta chwile, to korea straszna. Jedyna nadzieja w sti...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, staralem sie... I filmik obejrzalem, muzyczka, te sprawy, szmery bajery. No koreaniec dla mnie jak nic, zalamka. Impreza to ma byc fura, za przeproszeniem, wq..iona, z takim wlasnie wyrazem twarzy. Jak ja widze w lusterku to spadam w sekunde na prawy, bo wiem, ze i tak nie ma sensu blokowac. A to? "Baliscie" sie kiedys kii sephia? :) czy innego cerato? Nie wiem, moze jak sie ze dwa lata bede patrzyl, to sie przyzwyczaje i bedzie ok (casus bmw e60-przyp.red.). Ale na ta chwile, to korea straszna. Jedyna nadzieja w sti...

 

Czyli tak samo jak wersje N/A klasyka, buga, bloba i lanosa :mrgreen: IMHO tylko hawk NA ma w sobie agresywność i zadziorność :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, staralem sie... I filmik obejrzalem, muzyczka, te sprawy, szmery bajery. No koreaniec dla mnie jak nic, zalamka. Impreza to ma byc fura, za przeproszeniem, wq..iona, z takim wlasnie wyrazem twarzy. Jak ja widze w lusterku to spadam w sekunde na prawy, bo wiem, ze i tak nie ma sensu blokowac. A to? "Baliscie" sie kiedys kii sephia? :) czy innego cerato? Nie wiem, moze jak sie ze dwa lata bede patrzyl, to sie przyzwyczaje i bedzie ok (casus bmw e60-przyp.red.). Ale na ta chwile, to korea straszna. Jedyna nadzieja w sti...

 

Dokładnie tak. Lipa straszna. Jedyny ratunek gdy WRX/STI będzie w zupełnie innej budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, staralem sie... I filmik obejrzalem, muzyczka, te sprawy, szmery bajery. No koreaniec dla mnie jak nic, zalamka. Impreza to ma byc fura, za przeproszeniem, wq..iona, z takim wlasnie wyrazem twarzy. Jak ja widze w lusterku to spadam w sekunde na prawy, bo wiem, ze i tak nie ma sensu blokowac. A to? "Baliscie" sie kiedys kii sephia? :) czy innego cerato? Nie wiem, moze jak sie ze dwa lata bede patrzyl, to sie przyzwyczaje i bedzie ok (casus bmw e60-przyp.red.). Ale na ta chwile, to korea straszna. Jedyna nadzieja w sti...

 

Tak się składa, że mówimy tu o wersjach N/A (ewentualnie dyszel :-). Poprzednie modele także nie miały tego czegoś co WRX czy STI. Miałem hawka przez 1,5 roku i jakoś nie zauważyłem, aby ktoś mi spadał na prawy z tego powodu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego napisałem, że jedyna nadzieja w sti :)

Zresztą nie ma co gadać, niech to wyjedzie na ulice i wtedy pogadamy, bo zdjęcia często nie oddają rzeczywistości. Mam np. taką jedna koleżankę, ale w sumie nie ma co ciągnąć tematu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bomba auto :!: pierwsza wygladajaca impreza (oprocz hawka no i klasyka gietka). Jezeli Wam sie nie podoba to bedzie bilo rekordy sprzedawalnosci .. patrz Legacy in USA ... o czym to swiadczy :?: :twisted:

 

no i soft materialy ... czyli milosnicy gumowanych kokpitow tez wyjda na swoje koszty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jezeli Wam sie nie podoba to bedzie bilo rekordy sprzedawalnosci .. patrz Legacy in USA ... o czym to swiadczy :?: :twisted: (...)

o niczym... Toyota Camry jest od jakiegos czasu jednym z lepiej sprzedajacych sie aut w USA...

 

pytam sie: o czym to swiadczy? ze Camry jest dobrym autem? (dla stat. jankesa :mrgreen: )

a moze Camry jest lepszym autem niz Legacy, bo sprzedalo sie w wiekszej liczbie od Legacy/Accorda/etc., hm :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem hawka przez 1,5 roku i jakoś nie zauważyłem, aby ktoś mi spadał na prawy z tego powodu :lol:

Pedros, ale Ty chyba miałeś kombi w jakimś srebrnym kolorze jeśli dobrze pamiętam :P :wink:

Potwierdzam, że napadający z tyłu hawk blue mica n/a powoduje, że spora część aut zjeżdża na prawy :twisted::twisted:

Odnośnie MY12 to jest i tak IMO dużo lepiej niż lanos hatch n/a :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...