Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda ...

 

Jak patrze na to,

 

 

to SI'12 będzie kiedyś klasyką. Za 15 lat (o ile się nie rozsypią wcześniej) będzie znów ładna, w porównaniu z ówczesnymi. Tak jak bugaj jest teraz ładny, w porównaniu z obecną SI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydal :shock: . Subaru startuje w konkursie na najbrzydsze auto? Coś strasznego... :evil: :roll:

Nie przesadzajcie, nie ma takiej tragedii, przecież to nie francuski piesek. Ja zgadzam sie z autorem tekstu:

In truth, the Impreza is one of the few cars with design that almost doesn’t matter. Most buyers will be more interested in the all-weather traction ...

BTW, skrzydło, ładne buty i kurnik dodadzą +100 do atrakcyjności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk N/A wygląda zupełnie przyzwoicie, mnie się podoba :wink:

 

Natomiast jeśli chodzi o STi to coraz bardziej ostatnio przekonuję się do Bloba... :P

 

Inną kwestią jest, że wersje STi zawsze wyglądały dobrze, nawet w lanosie hatchu... :wink:

FTZ :arrow: zgadzam się z każdym zdaniem :shock: :mrgreen:

 

Sądzę, że STI będzie wyglądało fajnie
Z tym też się zgadzam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk N/A wygląda zupełnie przyzwoicie, mnie się podoba :wink:

 

Natomiast jeśli chodzi o STi to coraz bardziej ostatnio przekonuję się do Bloba... :P

 

Inną kwestią jest, że wersje STi zawsze wyglądały dobrze, nawet w lanosie hatchu... :wink:

FTZ :arrow: zgadzam się z każdym zdaniem :shock: :mrgreen:

Primi

jeszcze nie, pogadajmy trochę :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej porównania do renault to już przesada :P

 

A do lanosa czy dacii to nie przesada? ;)

 

A wracając do tematu:

Nowa impreza w cywilnej wersji mi się nie podoba. Ale widzę spory potencjał aby STI wyglądało zacnie. Niestety duża lotka na tym wielkim tyłku będzie wyglądała jak w evo... Ale liczę na stylistów Subaru, jeżeli chodzi o STI to jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka pewnie będzie wyglądała podobnie jak obecnej wersji :wink:

 

Masz na myśli tą z lanosa hatchbacka? ;)

A tak na serio:

Liczę że ukryją jakimiś fajnymi przetłoczeniami tą ogromną przestrzeń wokół tylnego nadkola. Ciut wypukłości aby ukryć zwiększony rozstaw kół i będzie dobrze :)

Właśnie dzięki takiemu zabiegowi lanos STI wygląda z przodu o wiele lepiej niż cywilna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydal :shock: . Subaru startuje w konkursie na najbrzydsze auto? Coś strasznego... :evil: :roll:

 

A widziałeś np. Evo X RS w wersji z fabryki? Tj. na tymczasowych stalowych felgach, bez żadnych dodatków, z fotelami z kapeluszowozu? Wygląda równie źle, jak ta impreza (która też jest na stalówkach itp.).

 

Naprawdę: wstrzymajmy się z histeryzowaniem, aż zobaczymy wersję STI na żywo 8).

 

PS Nie o to mi chodzi, że chcę kupić 2012 i już robię mu dobrą prasę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydal :shock: . Subaru startuje w konkursie na najbrzydsze auto? Coś strasznego... :evil: :roll:

 

A widziałeś np. Evo X RS w wersji z fabryki? Tj. na tymczasowych stalowych felgach, bez żadnych dodatków, z fotelami z kapeluszowozu? Wygląda równie źle, jak ta impreza (która też jest na stalówkach itp.).

Tak widziałem, również wygląda źle, ale moim zdaniem nie usprawiedliwia to "designerów" Subaru. Kurczę, czy nie mogli się postarać? Przecież to nie polega chyba na tym, że Mitsu zrobiło brzydala, my tez zróbmy, będziemy mieli się jak tłumaczyć. Kilka lat temu śmialiśmy się z aut koreańskich jakie są obrzydliwe, a teraz proszę, niektóre wyglądają super! Dla mnie nowe Subaru są po prostu brzydkie.

 

Jedyna nadzieja w STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...