Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co Wy gadacie. Uważam, że Cruze ma fajną linię i to generalnie udany samochód, a zniechęca nas do niego tylko to, że to byłe daewoo :roll:.

 

Przemeq, a czy ja napisałem, że Cruze jest bee... :?: :wink:

Absolutnie nie :idea:

Jest to bardzo przyzwoite, ladne rodzinne auto z technologia od Opla 8)

 

A wszystko na to wskazuje, iż nowa impreza bedzie do Cruze bardzo podobna, niestety brak jej specyficznego wygladu z dawnych lat ( impreza GC/GD) i to mi sie nie podoba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC

Chyba nie całkiem, GC tak naprawdę była typowym japońcem, bardzo typowym, nic szczególnego... GD, bug było nieco szokujący, ale corolka miała podobnie, blob myślę, że jednak był nieco inny, ale głównie za sprawą pasa przedniego, bryła była całkiem zwyczajna... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie całkiem, GC tak naprawdę była typowym japońcem, bardzo typowym, nic szczególnego... GD, bug było nieco szokujący, ale corolka miała podobnie, blob myślę, że jednak był nieco inny, ale głównie za sprawą pasa przedniego, bryła była całkiem zwyczajna... :wink:

 

Dokładnie tak.

 

Oceniamy wygląd imprezy głównie po STI. I ile razy pojawi się nowy N/A, to jest "o jaki brzydki" + "o jaki zwyczajny", a potem się okazuje, że każda poprzednia bryła w wersji N/A była bardzo podobna do setki innych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC

Chyba nie całkiem, GC tak naprawdę była typowym japońcem, bardzo typowym, nic szczególnego... GD, bug było nieco szokujący, ale corolka miała podobnie, blob myślę, że jednak był nieco inny, ale głównie za sprawą pasa przedniego, bryła była całkiem zwyczajna... :wink:

 

Ok, bryly tych aut nie byly szokujace wrecz nudne i klasyczne ale nawet malo wprawny milosnik motoryzacji widzial ze to jechalo /stalo subaru impreza.

I nie mysle tu o niebieskiej budzi na zlotych butach

A to co teraz jest to takie niewiadomo co :|

W dzisiejszym swiecie to za malo zeby odniesc sukcess, nutka indywidualizmu stylistycznego jest rowniez jak najbardziej pozadana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że coraz więcej z nas zaczyna zapominac co w tych autach jest takiego niezwykłego w porównaniu do reszty. Zaczynamy zwracac uwagę na stylistykę, która NIGDY W Subaru nie powalała na kolana.

Takim tokiem myślenia skończymy w przyszłości na "pugach" "renoltach" i "fiatach"... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że coraz więcej z nas zaczyna zapominac co w tych autach jest takiego niezwykłego w porównaniu do reszty. Zaczynamy zwracac uwagę na stylistykę, która NIGDY W Subaru nie powalała na kolana.

Takim tokiem myślenia skończymy w przyszłości na "pugach" "renoltach" i "fiatach"... :?

Absolutnie nie, nikt nie zapomina o SAWD, o bokserach, o turbo, o SIDrive, o DCCD i takich tam...

I tak, to jest sedno subaru, ale może przecież być zapakowane stosowanie do zawartości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...