Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Bo to ma się podobać europejskiemu stetryczałemu klientowi, który i tak kupi folksa albo puga... :roll:

nie oszukujmy sie :idea:

 

od jakiegos czasu marketing FHI jest skierowany przede wszytskim na rynek polnocnoamerykanski, gdzie, jak pokazuja wyniki sprzedaz, Subaraki sprzedaja sie coraz lepiej... Europa to kropla w morzu dla Subaru, wiec europejski klient jest nie na drugim, a na jeszcze dalszym planie... :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

(...) Bo to ma się podobać europejskiemu stetryczałemu klientowi, który i tak kupi folksa albo puga... :roll:

nie oszukujmy sie :idea:

 

od jakiegos czasu marketing FHI jest skierowany przede wszytskim na rynek polnocnoamerykanski, gdzie, jak pokazuja wyniki sprzedaz, Subaraki sprzedaja sie coraz lepiej... Europa to kropla w morzu dla Subaru, wiec europejski klient jest nie na drugim, a na jeszcze dalszym planie... :P:lol:

Pewnie tak, chociaż ja w nowej imprezie nie widzę jakiś szczególnie amerykańskich cech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy marudy jesteście ;) Na szczęście to standardowa procedura na The Forum ;) Wszystko co nowe jest fe a moja Impreza jest najmojsza :D Auto jest bardzo ładne, ma zwartą bryłę i obiecuje sporo miejsca wewnątrz, może być bardzo fajnym samochodem (zobaczymy jak jeździ - bo to jest clou Subaru). A co do narzekań to dedykuję Wam początek wiersza Asnyka:

"Trzeba z żywymi naprzód iść,

Po życie sięgać nowe,

A nie w uwiędłych laurów liść

Z uporem stroić głowę" ;)

Świat zwyczajnie wymusza zmiany i tyle więc i tak jestem pełen podziwu dla FHI za konsekwentne trzymanie się SAWD i Boxera (nie jest tajemnicą, że dałoby się taniej produkować a jednak tego nie robią)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy marudy jesteście

nie marudni tylko brzydka :P

 

Na szczęście to standardowa procedura na The Forum ;) Wszystko co nowe jest fe a moja Impreza jest najmojsza :D

mój forek też :wink:

 

Świat zwyczajnie wymusza zmiany

i będzie subaru na baterie :( :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy marudy jesteście ;) Na szczęście to standardowa procedura na The Forum ;) (...)

i vice versa... :mrgreen:

pojawieniu sie kazdego nowego modelu Subaru towarzysza dytyramby ze strony sprzedawcow/dilerow Subaru (choc najczesciej jeszcze nikt ani jezdzil, ani widzial to auto :P ), czestokroc w duchu "zobaczcie, jaki to nowy model jest cool, a stary - beeeee i uncool" :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta ,ona jest po prostu obrzydliwie zwyczajna.... :evil:

No żesz w życiu - Ty jeździsz samochodem do dziś pieszczotliwie nazywanym "kredensem" (choć po prawdzie to jedno z najlepszych aut tej marki) ;) i jak wchodził to suchej nitki na nim nie zostawiono - a teraz jest panie klasyk i legenda, jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda i w ogóle cool, jak wchodził Forczysław 2006 - co za świnię zrobili, no teraz to Subaru już straciło wszystko - teraz "ostatni Mohikanin" ;) Więc nie dziw mi się, że z perspektywy lat - opinia: "ble i o w ogóle" bardzo mnie cieszy ale też skłania do podsumowania: MARUDY jesteście i tyle ;) Pogadamy za 10 lat ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Niestety taki jest trend - coraz więcej elektroniki, filtrów, chłodnic i miejsca w środku a do tego najlepiej 560l bagażnik. Apetyt ludu rośnie w miarę jedzenia. A niestety auto ma tylko 3 wymiary i każdy z nich ograniczony tak aby pasował do standardowych miejsc parkingowych. Więc trzeba to jakoś upakować a potem jeszcze zamknąć w jakiejś formie. Dlatego prawie wszystkie współczesne auta mają coraz brzydsze (i coraz bardziej podobne) linie boczne - szczególnie pokracznie wyglądają te wielgachne powierzchnie płaskie nad tylnymi kołami.

Nie pozostaje nic innego jak po prostu się do tego trendu przyzwyczaić.

Na szczęście są jeszcze marki, które mimo pospolitej formy zewnętrznej, wewnątrz oferują coś niezwykłego: autorskie konstrukcje silników i parę bajerów których ze świecą szukać w wielkich koncernach jak VW czy GM.

Czy mi się aktualna linia Subaru podoba? Tak, może nie tak bardzo jak poprzednie, ale to ciągle jest tylko opakowanie dla świetnych silników, układów napędowych i zawieszeń. W Subaru nie liczy się znaczek i idący na nim lans (tak jak w Ferrari czy BMW) a to że to auto jest dla koneserów. Niby niepozorne, niezauważalne na ulicy ale wystarczy się raz przejechać aby już zawsze dzielić auta na dwie kategorie: Subaru i reszta świata.

Dlatego nie ważne jak bardzo będzie "zwyczajna" kolejna generacja. O ile pod karoserią będzie dalej 110% zabawy to ja na pewno kupię. Chyba że zrobią coś tak szkaradnego jak SsangYong czy tandetnego w środku jak Dacia to wtedy ja zaczynam zbierać na 911 Turbo. Bo nawet H6 temu nie pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta ,ona jest po prostu obrzydliwie zwyczajna.... :evil:

No żesz w życiu - Ty jeździsz samochodem do dziś pieszczotliwie nazywanym "kredensem" (choć po prawdzie to jedno z najlepszych aut tej marki) ;) i jak wchodził to suchej nitki na nim nie zostawiono - a teraz jest panie klasyk i legenda, jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda i w ogóle cool, jak wchodził Forczysław 2006 - co za świnię zrobili, no teraz to Subaru już straciło wszystko - teraz "ostatni Mohikanin" ;) Więc nie dziw mi się, że z perspektywy lat - opinia: "ble i o w ogóle" bardzo mnie cieszy ale też skłania do podsumowania: MARUDY jesteście i tyle ;) Pogadamy za 10 lat ;)

Pozdrawiam

Zgadzam się z Tobą ale... przez swoją "orginalną urodę" jest tylu fascynatów marki i ludzi którzy na swój sposób kochają swoje subarki. Dla mnie osobiście (wizualnie ) nowy forester to kolejny SUV jakich wiele. Mówisz komukolwiek "Impreza" i gość ma przed oczami niebieskie z złotymi butami i wielkim parapetem :mrgreen: . Jestem jak najbardziej za tym żeby robili takie nowe "coś" jak na zdjęciach, ale może pod inną nazwą?? A Impreza niech będzie Imprezą a nie Toyotą czy inną KIĄ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz w życiu - Ty jeździsz samochodem do dziś pieszczotliwie nazywanym "kredensem" (choć po prawdzie to jedno z najlepszych aut tej marki) ;) i jak wchodził to suchej nitki na nim nie zostawiono - a teraz jest panie klasyk i legenda, jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda i w ogóle cool, jak wchodził Forczysław 2006 - co za świnię zrobili, no teraz to Subaru już straciło wszystko - teraz "ostatni Mohikanin" ;) Więc nie dziw mi się, że z perspektywy lat - opinia: "ble i o w ogóle" bardzo mnie cieszy ale też skłania do podsumowania: MARUDY jesteście i tyle ;) Pogadamy za 10 lat ;)

Pozdrawiam

 

 

Ś W I E T N I E napisane :!: Tekst jest odpowiedzią na teorie typu "Nowe Subaru są już nie godne uwagi" i jeszcze wielu innych "cudownych przemyśleń" :mrgreen:

 

-- Cz kwi 07, 2011 6:15 pm --

 

No cóż...

Niestety taki jest trend - coraz więcej elektroniki,

 

Że Subaru ma tyle elektroniki ? :o Obejrzyj np. nowe BMW , AUDI z ilością krzemu ,miedzi,układów porównywalną do promu Discovery :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Niestety taki jest trend - coraz więcej elektroniki,

 

Że Subaru ma tyle elektroniki ? :o Obejrzyj np. nowe BMW , AUDI z ilością krzemu ,miedzi,układów porównywalną do promu Discovery :mrgreen:

 

Pisałem o ogólnej tendencji na rynku.

Ale fakt - do Audi czy Bojowej Maszyny Wiesniaka Subaru "ciut" brakuje - tutaj tylko hill holder, eletryczny ręczny, tempomat, Si-Drive, czujnik deszczu i klimatronik a tam radarów, czujników, kamer, telewizorów, komputerów i WiFi jak w Pentagonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta napisał(a):

No żesz w życiu - Ty jeździsz samochodem do dziś pieszczotliwie nazywanym "kredensem" (choć po prawdzie to jedno z najlepszych aut tej marki) ;) i jak wchodził to suchej nitki na nim nie zostawiono - a teraz jest panie klasyk i legenda, jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda i w ogóle cool, jak wchodził Forczysław 2006 - co za świnię zrobili, no teraz to Subaru już straciło wszystko - teraz "ostatni Mohikanin" ;) Więc nie dziw mi się, że z perspektywy lat - opinia: "ble i o w ogóle" bardzo mnie cieszy ale też skłania do podsumowania: MARUDY jesteście i tyle ;) Pogadamy za 10 lat ;)

Pozdrawiam

 

 

 

Ś W I E T N I E napisane :!: Tekst jest odpowiedzią na teorie typu "Nowe Subaru są już nie godne uwagi" i jeszcze wielu innych "cudownych przemyśleń" :mrgreen:

Nie zgadzam się z tym świetnie, to stwierdzenie faktu, ale bez dogłębnej analizy :P

 

Wszystko co napisał Subaryta jest prawdą i świadczy o tym, że od klasyka imprezy są coraz gorsze, ostatni Mochikanin, czy Bóg, albo Forki są teraz cenione, ale nie dla tego, że były dużo lepsze od swoich poprzedników a dla tego, że poprzednicy się zestarzeli tak, że ciężko znaleźć niezajeżdżony egzemplarz.

 

Wolałbym jednak widzieć reakcje użytkowników w stylu "jest dziwny, inny niepodobny do niczego, ale jeździ jak subaru" niż "avensis :P ". Subaru na siłę chce zaspokoić gusta mas nie oglądając się na swoich wiernych klientów-wyznawców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisałem o ogólnej tendencji na rynku.

Ale fakt - do Audi czy Bojowej Maszyny Wiesniaka Subaru "ciut" brakuje - tutaj tylko hill holder, eletryczny ręczny, tempomat, Si-Drive, czujnik deszczu i klimatronik a tam radarów, czujników, kamer, telewizorów, komputerów i WiFi jak w Pentagonie.

 

 

Dokładnie. Lubię się pobawić czasami nowinkami , gadżetami ale w pomieszczeniach :idea:

Dla mnie i gadżetów na pewno tak bezpieczniej :)

 

-- Cz kwi 07, 2011 7:24 pm --

 

Subaryta napisał(a):

No żesz w życiu - Ty jeździsz samochodem do dziś pieszczotliwie nazywanym "kredensem" (choć po prawdzie to jedno z najlepszych aut tej marki) ;) i jak wchodził to suchej nitki na nim nie zostawiono - a teraz jest panie klasyk i legenda, jak wchodziła Imprezynka Bug-eye - oj, panie dramat, legenda umarła, to już koniec Subaru - teraz legenda i w ogóle cool, jak wchodził Forczysław 2006 - co za świnię zrobili, no teraz to Subaru już straciło wszystko - teraz "ostatni Mohikanin" ;) Więc nie dziw mi się, że z perspektywy lat - opinia: "ble i o w ogóle" bardzo mnie cieszy ale też skłania do podsumowania: MARUDY jesteście i tyle ;) Pogadamy za 10 lat ;)

Pozdrawiam

 

 

 

Ś W I E T N I E napisane :!: Tekst jest odpowiedzią na teorie typu "Nowe Subaru są już nie godne uwagi" i jeszcze wielu innych "cudownych przemyśleń" :mrgreen:

Nie zgadzam się z tym świetnie, to stwierdzenie faktu, ale bez dogłębnej analizy :P

 

Wszystko co napisał Subaryta jest prawdą

 

Po co mi analizować coś co już "Subaryta" przeanalizował i opisał a Ty się ponoć z nim zgadzasz , ja się zgadzam ale Ty się ze mną nie zgadzasz :?: :?

Czy to jest jakaś grecka filozofia :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass, nie, nie zgadzam się z Subarytą...

Chodzi mi o to, że Subaru od wielu lat nie stają się lepsze w kolejnych odsłonach modelu(z nielicznymi wyjątkami) i dla tego są "na starcie" źle postrzegane przez fanów marki.

To, że później znajdują się zwolennicy i tych nowszych modeli wynika z tego, że starsze są już za stare dla przeciętnego użytkownika - np. najmłodsze klasyki mają teraz ~10 lat. Subarytą pisze, że w końcu te "niefajne" stają się fajne po latach, a mi się wydaje, że nie koniecznie stają się fajne, bo były lepsze od poprzednika :evil: ...na szczęście prowadzą się jak Subaru, a ponieważ nie ma już alternatywy to ujdą.

W przyszłości, [odpukać], takie podejście i mariaż z Toyotą pozbawi Subaru boxerów i 4x4 a da hybrydę, dla tego apel do wszystkich - dbajcie o swoje Subaraki, żeby było jeszcze co kupić :!: :lol:

 

PS: Lucass to mnie zacytowałeś :lol: całość ma inny sens niż początek posta :P :wink: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys robilem takie zestawienie na forum, ale za ChRL nie moge znalezc ;-)

 

Spojrzmy no, jakie te stare SUbaraki byly wyjatkowe i piekne - no, calkiem inaczej niz dzis :mrgreen: Uwaga, konkurs: znajdz 10 roznic :lol:

 

120px-Subaru_Impreza_front_20071029.jpg

TOCO9397.jpg

 

2001-subaru-impreza-sedan_460x0w.jpg

8035257_1.jpg

 

forester_1998.jpg

98_honda_crv.jpg

 

 

Wiec dobrze, ze teraz przynajmniej sa "ladne" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...