Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W przyszłości, [odpukać], takie podejście i mariaż z Toyotą pozbawi Subaru boxerów i 4x4 a da hybrydę

 

Kto wie ??? Może kiedyś skończy się boxer. Jak konkurencja już masowo włoży hybrydy bądź silniki elektryczne to myślisz że Subaru nadal tylko będzie te boxery montować :?: bo ileś tam "ludziów" z http://www.forum.subaru.pl tak chce :?: :lol:

 

Porsche ma hybrydę i co już nie jest Porsche ? :D Rozejrzyj się , sprzedają się jak świeże bułeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że Subaru od wielu lat nie stają się lepsze w kolejnych odsłonach modelu

Sounds like a challenge :twisted:

No to ok, konkrety poproszę a zacznijmy od mojego ukochanego samochodu czyli od Imprezy GT w czym nowy WRX (niestety już nieobecny u nas...) technicznie jest gorszy? I od razu odpuść sobie wizualną stronę bo nie jesteśmy dziewczynkami żeby rozmawiać o kroju spódniczki ;) Pytam serio (i już samo pytanie mnie boli bo ja faktycznie uwielbiam GT ale nie bezkrytycznie ;) )

Pozdrawiam i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego ukochanego samochodu czyli od Imprezy GT

O to to, powiedz czy któryś z nowych Subaru mógłby stać się Twoim ukochanym samochodem...moim nie, ale przyznam się teraz bez bicia, że z mocnych subaru jeździłem tylko GT :wink: a ze słabszych Klasykiem i Bugiem.

Technicznie wsio ryba, tu chodzi o duszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to, powiedz czy któryś z nowych Subaru mógłby stać się Twoim ukochanym samochodem...

Nowe STI. Uwielbiam to auto, jest dzikie, nieprzewidywalne i trzeba ją trzymać za mordę bo się puści ;) (ok, nie zmienia to faktu, że z chęcią przytulę oba auta w garażu ;) ale jeździć wolałbym nową ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie wsio ryba, tu chodzi o duszę :wink:

Wiesz, skojarzył mi się tekst z "Pułkownika Kwiatkowskiego"

"Proboszcz: Twój orzełek zgubił koronę...

Kwiatkowski: Dobrze, że jeszcze pióra ma."

Ja rozumiem sentymenty (sam mam 3 klasyki w "ogródku" i mimo, że klnę je jak bure suki - nie oddam za nic ;) ) ale obiektywnie - Subaru coraz lepsze, szybsze, bezpieczniejsze i do tego bardziej komfortowe (co w tym złego u cholery?? :D ) więc wzywanie do powrotu do przeszłości to takie "na złość mamie odmrożę sobie uszy" ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru coraz lepsze, szybsze, bezpieczniejsze i do tego bardziej komfortowe (co w tym złego u cholery?? :D ) więc wzywanie do powrotu do przeszłości to takie "na złość mamie odmrożę sobie uszy" ;)

Pozdrawiam

Trochę przesadzasz chyba z tym "lepsze". Ja bym bardzo chciał, żeby wróciły dobre silniki 2.0T :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał, żeby wróciły dobre silniki 2.0T :P

Ależ one nigdzie nie poszły - są w JDM-ach ;) A tak na serio - do jazdy w życiu nie wybrałbym 2.0T (przy wszystkich jego zaletach) vs 2.5T. Nowa jednostka jest zwyczajnie szybsza i pozwala na zdecydowanie więcej zabawy gazem (szczególnie na wyjściu z zakrętu - inny świat)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zwyczajnie wymusza zmiany i tyle więc i tak jestem pełen podziwu dla FHI za konsekwentne trzymanie się SAWD i Boxera (nie jest tajemnicą, że dałoby się taniej produkować a jednak tego nie robią)

Pozdrawiam

FHI stacza się po równi pochyłej, a Subaru z marki specjalizowanej staje się marką masową. Ze względu na oszczędności stosowane są coraz gorsze rozwiązania. Wystarczy popatrzeć na na Forestera, który w MY06-MY07 ze skrzyniami automatycznymi miał montowany najlepszy cywilny system przeniesienia napędu opary o VTD. W nowych Foresterach MY09- MY11 montowane jest standardowe sprzęgło wielopłytkowe.

 

Rezygnacja z S-AWD i boxera jest kwestią czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z S-AWD i boxera jest kwestią czasu.

W życiu... Nie wierzę, że FHI mogło by wykonać taki krok, to byłby ostrzegawczy strzał w tył głowy... Można zrezygnować z wielu spraw, ale nie z kanonów, które stworzyły markę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, bo nie jest to lanos z na siłę doklejonym bagażnikiem.

 

Sądzę, że STI będzie wyglądało fajnie.

 

A, pokażcie mi dowolną generację podstawowej imprezy 2.0 N/A, która jest - fabrycznie, bez modyfikacji - ładna, szczególnie na zdjęciu. Nie ma takiej :twisted:. Nawet najładniejszy z new-age'ów blob wygląda mocno nijako :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk N/A wygląda zupełnie przyzwoicie, mnie się podoba :wink:

 

Natomiast jeśli chodzi o STi to coraz bardziej ostatnio przekonuję się do Bloba... :P

 

Inną kwestią jest, że wersje STi zawsze wyglądały dobrze, nawet w lanosie hatchu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowa-Impreza-wreszcie-ladna,wid,13296818,wiadomosc.html

 

A tych to chyba trzeba spalić na stosie:P

 

Kończę moją nieszczęsną magisterkę na temat wizerunku Subaru i "syndrom poprzedniego Subaru" jest tam dość mocy lanos był be jak wszedł MY11 to nagle ten sedan taki dziwny a lanos był ok:P

 

Może lepiej poczekać na oficjalną prezentacje może przywalą coś to musi być bo z moich wyliczeń wychodzi 6.5 litra na setkę tyle nowy Forek nie ma w katalogu.

Albo system automatycznego wykrywania ekologów i wbudowany taran śmierci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudzimy, ale nikt mi nie wciśnie, że to jest piękny wóz i ma coś w sobie, no chyba że dla starego dziada.

nie koniecznie :P

Zobaczymy co we flakach bedzi mial. do dyszla pasuje :mrgreen:

Zawsze subaru mialy pazura ale forma mozna bylo zaakceptowac dopiero z pazurami.

Zawsze byly podobne do czegos nie koniecznie ladnego ale przez to ginely w tlumie.

Ja w subarku lubie to ze nie wyglada a jest i jak chce to to to pokazuje a jak nie to nie.

Kazde dzisiejsze auto po drobniutkich picach bedzie wygladalo i odroznialo sie od innych a subaru niewiela trzeba by przegiac szale bez przeginania paly.

Pierwsze wrazenie :shock: :( ale troche delirki i widze co to jest.

Nie pieknoscia ale madroscia subaru mnie urzeklo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie , że coraz bardziej widać w nowych modelach fakt, że Subaru przestało uczestniczyć jako fabryka w WRC. Owszem , są enki z Japonii ale już auto europejskie kupione w salonie jest baaaardzo odległe od samochodu, któremu do enki niewiele brakowało. Zawsze mi sie ta surowość w połaczeniu z super prowadzeniem i niepozornym wyglądem podobały. A surowości , prostoty... coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...