Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tu chodzi o chłodną kalkulację - na co by się zdali na miejscu wypadku, gdzie na dodatek jest dużo kibiców, którzy mogą ewentualnie pomóc. Lepiej pojechać na metę OS i poinformować o wypadku organizatora, który zatrzyma OS, niż czekać minutę lub dwie na następną załogę, żeby to zrobiła za nas - ja to tak widzę. Napisałem "chłodna kalkulacja", choć wiadomo, że to wszystko dzieje się instynktownie - trzeba mieć jaja, co tu dużo mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pojechać na metę OS i poinformować o wypadku organizatora, który zatrzyma OS, niż czekać minutę lub dwie na następną załogę, żeby to zrobiła za nas - ja to tak widzę. Napisałem "chłodna kalkulacja", choć wiadomo, że to wszystko dzieje się instynktownie - trzeba mieć jaja, co tu dużo mówić...

Ja chyba nie mam jaj :sad: , bo bym zwariował z każdą sekundą niepewności,co dzieje się z ofiarami.

P.S.Leszka lubię...za temperament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz cos specjalnego:

 

Azrael, nasz The Very Evil Mod, za kierownica Subaru Impreza o rejestracji W4 TURBO na antenie TVN Turbo.

 

Pare slow komentarza ode mnie:

 

Jestem zdumiony faktem ze mozna zrobic cos tak koszmarnego. Realizacja zenujaca, zdjecia dramatycznie zle, narracja beznadziejna, montaz rodem z wesel albo chrzcin, prowadzacy Tede powinien zajac sie czymkolwiek co nie wymaga otwierania ust oraz pokazywania sie ludziom, Kasia niech jezdzi, ale niech nie otwiera drzwi. Dawno nie widzialem takiego gniota, ilosc bledow popelnionych przy realizacji zaskakuje - czy Ci ludzie, ktorzy to robili mieli kiedykolwiek wczesniej w rekach kamere albo uczestniczyli przy realizacji czegos, co weszlo na antene, poza reklama Prusakolepu? Przykladowo - dlaczego nie pokazano czystego samochodu na poczatku? Jestem naprawde zaskoczony poziomem - absolutna amatorszczyzna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, co do poziomu realizacji się zgadzam :D

Ale i tak miło zobaczyć Moda w telewizji :mrgreen:

 

Moda zawsze milo zobaczyc :mrgreen:

 

Tylko dlaczego w otoczeniu czlowieka ktory konsekwentnie trzyma poziom, udowadniajac

ze mozg milosnika takiej a nie innej muzyki wypelniony jest glina z blotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale od jakiegoś czasu nie mam dostępu do TVN Turbo i nie jestem na czasie. O co chodzi w tym programie? Szukają auta dla "Kasi" do lansowania się "na mieście"?

Tak wywnioskowałem z treści. I na jakiej podstawie są przyznawane te gwiazdki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az. Jak mogłeś wystąpić z programie z tym bezmózgim typem :mrgreen:

 

Moda zawsze milo zobaczyc

 

Tylko dlaczego w otoczeniu czlowieka ktory konsekwentnie trzyma poziom, udowadniajac

ze mozg milosnika takiej a nie innej muzyki wypelniony jest glina z blotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, spokojnie, znam Jacka (Tede) i Maćka (Kołcz) osobiście od wielu lat. I uwierzcie mi daleko im do bezmózgów. To że mają taki image w TV jest zamierzone. Zgodzę się jednak że to prowadzenia programu motoryzacyjnego się Tede nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, to to samo co wkleilem wczesniej, tylko ze z innego serwera

 

 

no widzisz jak sie przydaje opis linka, choc w paru slowach :wink:

 

 

http://www.liveleak.com/view?i=123_1173008810

 

wypadek z rajdu 'Raliul Brasovului 2007', March 2-3, 2007. czy kierowca rajdowki nie ma obowiazku udzielenia pomocy poszkodowanym w wypadku, bo troche sie zdziwilem :neutral:

 

Nastepnym razem sie poprawie z opisem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do bardziej doswiadczonych telewidzow:

 

1) O co chodzi w tym programie? :roll:

2) Dlaczego pan mówi "estiaj". W polskim nie ma alfabetu?

 

ps. Gratulacje dla moda. Ja bym sie chyba nie potrafil znalezc w takim programie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) O co chodzi w tym programie? :roll:

 

Wlasnie probujemy ustalic. Najprawdopodobniej o pokazanie ze Tede milym kolega jest, ale najbardziej predestynowanym do produkcji wegla drzewnego w Bieszczadach.

 

2) Dlaczego pan mówi "estiaj". W Polskim nie ma alfabetu?

 

A mowisz "bi-bi-si" czy "bbc"? "aj-bi-em" czy "i-be-em"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...