Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

http://video.google.pl/videoplay?docid=5498949187382713114

 

klip z kjsu Puchar Zimy, który odbyl się niedawno w Warszawie i okolicach. Subaraki dopisały :wink:

 

 

klip super :!:

 

ale gdyby sie ktos pytal dlaczego nie startuje w KJSach to odpowiedzia jest wlasnie ten filmik, nie po to sie miesiace poswieca na poszukiwanie samochodu aby go pozniej zakatowac na takim wyrypie :???:

 

ehhh a moze ja jakis mietki jestem :roll:

 

Prawda jest taka że na pucharki z KJSów to juz miejsca na półce po prostu nie masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kjs nie chodzi o szybka jazde a o to aby zawodnicy zapoznali sie ze strefami, przepisami, itinererami etc.

 

Adam., racja ale nie powiesz mi ze po KJS kierowcy sa przygotowani pod wzgleden technicznym do jazdy na prawdziwym OSsie gdzie predkosci sa znacznie znacznie wieksze tak samo jak ryzyko zalicznia pleneru :???:

 

miesiace poswieca na poszukiwanie samochodu aby go pozniej zakatowac na takim wyrypie

 

100% racji chyba ze drugim autem przygotowanym tylko do tego celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji chyba ze drugim autem przygotowanym tylko do tego celu

 

i to jest mysl, ktora mi przyswieca, wypad na sklad celny i za pare zl mozna jakas padlinke do pirletow wokol pacholkow nabyc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji chyba ze drugim autem przygotowanym tylko do tego celu

 

i to jest mysl, ktora mi przyswieca, wypad na sklad celny i za pare zl mozna jakas padlinke do pirletow wokol pacholkow nabyc :twisted:

 

Gdzie? Jak kiedy? Jestem zaineresowany ... Podziel sie namiarami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kjs nie chodzi o szybka jazde a o to aby zawodnicy zapoznali sie ze strefami, przepisami, itinererami etc.

No to kiedy pojeździć? :wink:

 

w ulezu, kielcach, poznaniu, kamieniu slaskim, bednarach itd.

 

turdzi jeszcze raz powtarzam, kjs nie ma na celu przygotowania kierowcow do szybkiej jazdy na odcinku specjalnym tylko zeby poznali "zaplecze". Chodzi o strefy, znaki, przepisy, karty drogowe, itinerery itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Jak kiedy? Jestem zaineresowany ... Podziel sie namiarami ...

 

moze tanie nie jest ale dalo by rade ;) male lekkie zwinne i piekielnie szybkie :twisted:

 

http://moto.allegro.pl/item175296838_cl ... _3250.html

 

jeszcze raz powtarzam, kjs nie ma na celu przygotowania kierowcow do szybkiej jazdy na odcinku specjalnym tylko zeby poznali "zaplecze".

nie moge sie z toba niezgodzic aczkolwiek tak jak pisalem wyzej podoba ni sie ze KJS masa coraz szybszy charakter :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nagrany przeze mnie wypadek Szumowskiego z Rajdu Warszawskiego 2001. Kręciłem dla jednego z portali internetowych.

Przy przejeździe pierwszych załóg panował względny porządek - w miejscu gdzie stałem z kamerą i statywem było tylko kilka osób w kamiezelkach MEDIA. Niestety potem safeciarze w żaden sposób nie byli w stanie wytłumaczyć wchodzącym na drogę ludziom, że stanie na zewnętrznej w takim miejscu jest niebezpieczne. Kilka osób zostało odwiezionych przez karetki. Zakręt to lewy opór po baaaardzo szybkiej partii. (teraz dopiero zauważyłem, że ktoś wrzucił ten film wcześniej)

 

Film dość drastyczny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...