Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj mnie z emoticonem bo jeszcze wyjdzie, że to nie był żart ;) A tak na poważnie - jak byłem bardzo młody próbowałem z kolegami kręcić program o komputerach do lokalnej TV. Ciężka robota, żeby nie wyglądało drewnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, smieszny material z Azraelem, Tede i Kasia

Ale jakos wybrnales z tego. Co prawda lubie niektore kawalki Tedego ale do prowadzenia programu na TVN Turbo to w ogole koles sie nie nadaje. Nawet sam przyznal w ostatnim odcinku swojego programu, ze jest kompletnym laikiem motoryzacyjnym....... no kurde z czym do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wreszcie powtórkę "Operacji Tuning" i wiem wreszcie, osso kaman.

 

Hmmm... :roll: :twisted:

 

No dobra - nie chcę już wylewać pomyj, bo inni Forumowicze zrobili to za mnie. Dodam tylko dwie rzeczy:

- zdjęcia kompletnie nie oddawały dynamiki jazdy i nawet nie pokazały jednego fajnego, długiego boka. Ot, jakiś ubłocony samochodzik se jeździ po błocie i se skręca. No i co? :roll:

- rozwaliła mnie pogarda w oczach Az-a, gdy spojrzał na Kasię Biały Kozaczek :mrgreen:. Jego obrzydzenie jest tak duże, że się nawet cofnął, w momencie, gdy zaczęła mówić - chciał być od niej chyba jak najdalej. Az - za to pełny respek :twisted::mrgreen:

 

PS. TeDe-go się nie czepiam, bo ja akurat lubię jego styl. Tj. stajla :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei ciekawi, od kiedy dwukrotna utrata prawa jazdy stanowi o byciu dobrym kierowcą ? I co TVN Turbo zyskuje, wspominając o tym w programie ? Otwarte gęby małolatów ?

To samo mnie zastanowiło. Znaczy skoro do tej pory dostałam całe 2 mandaty tom cienias? ;)

Moje ograniczone możliwości umysłowe nie pozwalają mi niestety zrozumieć skomplikowanej fabuły tego filmu. Jeżeli ktoś potrafi łopatologicznie przedstawić mi o co chodziło to ja bardzo poproszę.

Podejrzenia mam 2:

Kasia jest bardzo fajna

Kasia jest boska, a Subaru to taki gadżetowaty dodatek

ale tam na pewno musiało być jeszcze coś ;)

 

PS właśnie próbuję sobie wyobrazić kwotę, którą musieliby mi zapłacić za taki występ. Nie daję rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak wstawialem kiedys film niejakiego Pixelgod, ktory w MS paint narysowal samochod? Teraz to powtorzyl i NAM chyba bardziej pasuje

;)

 

komentarze:

 

"i used a photo reference"

 

"no tablet was used (more)" :shock:

 

Caly film nieprzyspieszony trwa 6h23min :shock:

 

P.S. tu wiecej: http://www.pixelgod.net/video2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=5498949187382713114

 

klip z kjsu Puchar Zimy, który odbyl się niedawno w Warszawie i okolicach. Subaraki dopisały :wink:

 

Super zrobiony film :!:

 

Choć na nim widać jak na dłoni czym jest KJS .... Konkursowe Jeb...e Samochodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursowe Jeb...e Samochodu....

 

he he dobre :mrgreen:

 

filmik faktycznie fajnie zrobiony jednak podoba mi sie to ze coraz wiecej jest prob sportowych na noramlych drogach lub na dlugich odcinak a nie obracanie auta klamka na parkingu z pacholkami bo to nie ma nic wspolnego z szybka jada samochodem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=5498949187382713114

 

klip z kjsu Puchar Zimy, który odbyl się niedawno w Warszawie i okolicach. Subaraki dopisały :wink:

 

 

klip super :!:

 

ale gdyby sie ktos pytal dlaczego nie startuje w KJSach to odpowiedzia jest wlasnie ten filmik, nie po to sie miesiace poswieca na poszukiwanie samochodu aby go pozniej zakatowac na takim wyrypie :???:

 

ehhh a moze ja jakis mietki jestem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...